Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nov trend?

Da li vam se desava da vam se samo jave, kliknu zele i nista ne kazu, i posaljete im poruku ali nista, ne odgovaraju, loguju se i kuliraju, ili jednu poruku posalju da im sve slikate, premerite, i nista vise ne odgovore, preko 10 takvih mi se za manje od pola meseca javilo. Jel to neki novi trend ili sta? Stvarno je bezobrazno.
pre 16 dana, 22:49
Ja sam postavila rasprodaju da za skoro sve proizvode može da se bira cena. Devojka mi pošalje za farmerke i pita da li može sa 850 na 500. Ja kažem da može i to je to. Nema je više 🤣
pre 16 dana, 22:54
Da i to isto, prvu poruku koju dobijes, i posle se nikad ne jave, krajnji bezobrazluk.
pre 16 dana, 23:07
Isto to mi se dešava, sve detaljno im opišem, uslikam, premerim i ništa...
pre 16 dana, 23:22
Izgleda da je trend, u nedelju dana mi se 3 javile da pitaju da li su predmeti dostupni, jedna da pita za cenu (piše da sami predložite) i posle tajac. Ja svakoj odgovorila, one se više nisu javljale.
pre 16 dana, 00:20
Da, dešava se, a takodje i sve je više pitanja, a da se članice ne jave, i ja ih još pitam posle dan- dva da li hoce ili neće, i niko ne odgovara, red je bar da kažu hvala za mere i slično, a ne javljaju se ni kada dam popust, posto kad neko kupi više stvari uglavnom kažem, može sve za 1000-2000 i slično
pre 16 dana, 00:33
Meni se svakog dana javi nekoliko takvih. Iskuliram samo.
pre 16 dana, 00:36
Javljaju se i meni. Ako traze dodatne slike, slikam. Ako traze mere, premerim. Nekad mi kazu da im i cena odgovara, ali se posle ne jave. Mozda se ljudi samo predomisle, nije ni da imaju obavezu da kupe. Kao kad se i u butiku razgleda, pa gledas sa svih straba i probas, pa vidim: stoji li ili ne? Samo strpljenja treba imati. 😊😊😊
pre 16 dana, 00:55
Isto, sinoc sam dobila poruku od clanice samo upit i nista vise na sta sam odgovorila da li je zainteresovana za kupovinu - logovala se, odgovora nigde. Takodje isto sinoc dobijem poruku za dimenzije, uredno posaljem i to je to, ni traga ni glasa a logovala se je i ona danas. W t f ? 🙄
pre 16 dana, 01:12
Ja na primer - imam potpuno suprotan problem... ne mogu kupaci da kupim mesec dana jer mi clanice ne odgovaraju na poruke! :|
pre 15 dana, 08:40
Ovo je stari trend, ništa novo. Ja želim......... Kod prodavca, idite dalje ponuda je ogromna.
pre 15 dana, 09:28
Poznato mi je sve to.. skoro svaka druga-treca poruka mi je takva 😣a izlazim u susret maksimalno...
pre 15 dana, 12:44
Da javlja se dosta njih, raspituju se, traze milion dodatnih slika, snimaka i posle ne napisu ni hvala, razmislicu Ne obaziri se na to
pre 15 dana, 13:43
Meni se to svakodnevno desava.Evo i juce i danas i proslih dana.Ja ovde prodajem da bih kupila deci nesto sto im treba ili ako se meni nesto svidi.Taman se ponadam da cu prodati,ove sto se jave ispare.Izgleda da je to novi trend.
pre 15 dana, 15:44
Na ovakve poruke odgovorim da je predmet dostupan. Ponekad odgovore na to. Većina mislim da slučajno pritisne i umesto da se vrate korak nazad, oni potvrde poruku! Neverovatno, ali istinito! 😁 Takođe, ako su nove članice, možda tu opciju mešaju sa stavljanjem predmeta u omiljene. Obratite pažnju, jer oni koji hoće razmenu, nekad izmene poruku skroz gore u tekstu i posle dela 'ja želim' dopišu 'razmenu'!
pre 15 dana, 15:47
1 2 Sledeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj