Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Instagram prodaja

Zdraavo devojke, da li bi neko zeleo da napravimo instagram profil zajednicki gde cemo postavljati nase predmete koje prodajemo.Znam da je dosta vas to radiloo pa bih volela da se pridruzim ako je neko zainteresovan neka mi se javi :)
2020 07 28
Ja vec imam profil, ako zelis mogu da okacim i tvoje stvarcice, okacila sam i neke drugaricine, meni je prodaja svakako stala 😂
2020 07 28
I ja bih volela da se pridruzim, dala bih procenat :)
2020 07 28
Evo napisacu i javno ovde moj profil, ne treba procenat @prodajasecondchance Pa ako hocete javite mi se u inboks 😘
2020 07 28
Ja sam prodavala na insta ali imam jako lose iskustvo.Ne znate ko narucuje i da li ce preuzeti paket.Imala sam 5 prodaja preko insta,4 paketa mi je vraceno,nisu preuzele,a na jednom sam zaboravila da stavim otkup,sto znaci da je devojka platila samo postarinu,kada sam joj rekla da sam zaboravila otkup da stavim i da mi ona uplati novac.Tako me napala,svasta mi je napisala,i plus rekla kako je ona sve platila a nije.Videla sam da sam pogresila.Tako da je moje licno iskustvo sa insta prodajom ocajno.Vama devojke zelim sve uspesne saradnje,ali budite obazrive da ne dodjete u situacije u kojima sam ja bila.
2020 07 29
> CallMeDarling: > Ja sam prodavala na insta ali imam jako lose iskustvo.Ne znate ko narucuje i da li ce preuzeti paket.Imala sam 5 prodaja preko insta,4 paketa mi je vraceno,nisu preuzele,a na jednom sam zaboravila da stavim otkup,sto znaci da je devojka platila samo postarinu,kada sam joj rekla da sam zaboravila otkup da stavim i da mi ona uplati novac.Tako me napala,svasta mi je napisala,i plus rekla kako je ona sve platila a nije.Videla sam da sam pogresila.Tako da je moje licno iskustvo sa insta prodajom ocajno.Vama devojke zelim sve uspesne saradnje,ali budite obazrive da ne dodjete u situacije u kojima sam ja bila. Znam, i ja sam citala raznorazna iskustva i ima mnogo vise prevara nego na sajtu, ali ja radim isto kao i ovde, uplata pa slanje, pa kome odgovara super, kome ne, onda nista i to je to Prosto ne zelim da dolazim u situaciju da majica od 200 din da me izadje duplo vise zbog vracanja paketa, a naravno tu sam za sva pitanja, merenja, slike, snimke bukvalno sta god da treba pre samog slanja
2020 07 29
> AnaDjxx: > > CallMeDarling: > > Ja sam prodavala na insta ali imam jako lose iskustvo.Ne znate ko narucuje i da li ce preuzeti paket.Imala sam 5 prodaja preko insta,4 paketa mi je vraceno,nisu preuzele,a na jednom sam zaboravila da stavim otkup,sto znaci da je devojka platila samo postarinu,kada sam joj rekla da sam zaboravila otkup da stavim i da mi ona uplati novac.Tako me napala,svasta mi je napisala,i plus rekla kako je ona sve platila a nije.Videla sam da sam pogresila.Tako da je moje licno iskustvo sa insta prodajom ocajno.Vama devojke zelim sve uspesne saradnje,ali budite obazrive da ne dodjete u situacije u kojima sam ja bila. > Znam, i ja sam citala raznorazna iskustva i ima mnogo vise prevara nego na sajtu, ali ja radim isto kao i ovde, uplata pa slanje, pa kome odgovara super, kome ne, onda nista i to je to > Prosto ne zelim da dolazim u situaciju da majica od 200 din da me izadje duplo vise zbog vracanja paketa, a naravno tu sam za sva pitanja, merenja, slike, snimke bukvalno sta god da treba pre samog slanja Posle koliko od otvaranja profila vam je pocela prodaja? 😁
2020 07 29
> CallMeDarling: > Ja sam prodavala na insta ali imam jako lose iskustvo.Ne znate ko narucuje i da li ce preuzeti paket.Imala sam 5 prodaja preko insta,4 paketa mi je vraceno,nisu preuzele,a na jednom sam zaboravila da stavim otkup,sto znaci da je devojka platila samo postarinu,kada sam joj rekla da sam zaboravila otkup da stavim i da mi ona uplati novac.Tako me napala,svasta mi je napisala,i plus rekla kako je ona sve platila a nije.Videla sam da sam pogresila.Tako da je moje licno iskustvo sa insta prodajom ocajno.Vama devojke zelim sve uspesne saradnje,ali budite obazrive da ne dodjete u situacije u kojima sam ja bila. Takodje 🙄🙄 Na Instagramu vise ne prodajem. Ugasila sam profil.
2020 07 29
> VanjaKovcic: > > AnaDjxx: > > > CallMeDarling: > > > Ja sam prodavala na insta ali imam jako lose iskustvo.Ne znate ko narucuje i da li ce preuzeti paket.Imala sam 5 prodaja preko insta,4 paketa mi je vraceno,nisu preuzele,a na jednom sam zaboravila da stavim otkup,sto znaci da je devojka platila samo postarinu,kada sam joj rekla da sam zaboravila otkup da stavim i da mi ona uplati novac.Tako me napala,svasta mi je napisala,i plus rekla kako je ona sve platila a nije.Videla sam da sam pogresila.Tako da je moje licno iskustvo sa insta prodajom ocajno.Vama devojke zelim sve uspesne saradnje,ali budite obazrive da ne dodjete u situacije u kojima sam ja bila. > > Znam, i ja sam citala raznorazna iskustva i ima mnogo vise prevara nego na sajtu, ali ja radim isto kao i ovde, uplata pa slanje, pa kome odgovara super, kome ne, onda nista i to je to > > Prosto ne zelim da dolazim u situaciju da majica od 200 din da me izadje duplo vise zbog vracanja paketa, a naravno tu sam za sva pitanja, merenja, slike, snimke bukvalno sta god da treba pre samog slanja > Posle koliko od otvaranja profila vam je pocela prodaja? 😁 Imala sam jedan profil sa mnogo vise pratilaca ranije koji je hakovan nazalost, tamo sam imala redovne kupce, tako da cim sam ovaj novi otvorila, neki od tih kupaca sam zapratila i nastavili smo saradnju Ali ide okej prodaja, ovog meseca sam prodala 3 paketica garderobe preko IG, a samo jednu stvar ovde na krpicama
2020 07 29
> VanjaKovcic: > > AnaDjxx: > > > CallMeDarling: > > > Ja sam prodavala na insta ali imam jako lose iskustvo.Ne znate ko narucuje i da li ce preuzeti paket.Imala sam 5 prodaja preko insta,4 paketa mi je vraceno,nisu preuzele,a na jednom sam zaboravila da stavim otkup,sto znaci da je devojka platila samo postarinu,kada sam joj rekla da sam zaboravila otkup da stavim i da mi ona uplati novac.Tako me napala,svasta mi je napisala,i plus rekla kako je ona sve platila a nije.Videla sam da sam pogresila.Tako da je moje licno iskustvo sa insta prodajom ocajno.Vama devojke zelim sve uspesne saradnje,ali budite obazrive da ne dodjete u situacije u kojima sam ja bila. > > Znam, i ja sam citala raznorazna iskustva i ima mnogo vise prevara nego na sajtu, ali ja radim isto kao i ovde, uplata pa slanje, pa kome odgovara super, kome ne, onda nista i to je to > > Prosto ne zelim da dolazim u situaciju da majica od 200 din da me izadje duplo vise zbog vracanja paketa, a naravno tu sam za sva pitanja, merenja, slike, snimke bukvalno sta god da treba pre samog slanja > Posle koliko od otvaranja profila vam je pocela prodaja? 😁 Odmah bukvalno ali neuspesna je bila 😂 Drago mi je da cujem da neko moze i tamo da proda.Meni je licno na insta preglednije za kupovinu ali eto ja vise tamo ne prodajem
2020 07 29
I ja sam tamoo,zovem se kupoholicarka.ns Tamo ima i snimaka svih stvari ❤️
2020 08 02
Hvala bogu ima i dobrih clanica koje hoce da se medjusobno ispomazemo,ja sam za saradnju ,i naravno da dam procenat,ako je neko zainteresovan a ima insta profil neka mi se javi. Jedino sto su kod mene stvari nenosene i sa etiktom.
2020 08 02
Ja sam zainteresovana,pogledaj moj profil,samo nam treba instagram profil.> AndjelaKrpice: > Zdraavo devojke, da li bi neko zeleo da napravimo instagram profil zajednicki gde cemo postavljati nase predmete koje prodajemo.Znam da je dosta vas to radiloo pa bih volela da se pridruzim ako je neko zainteresovan neka mi se javi :)
2020 08 02
Ja imam profi - _lady_style_xoxo - Imam oko 4000 pratilaca, pa ukoliko neko zeli mozemo se dogovoriti oko postavljanja i svega. Pozdrav :)
2020 08 05
Zdravo,jel hoces saradnju samnom,treba mi da prodam mona novu koznu jaknu i nove liu jo patike> JovanaS17: > Ja imam profi - _lady_style_xoxo - Imam oko 4000 pratilaca, pa ukoliko neko zeli mozemo se dogovoriti oko postavljanja i svega. Pozdrav :)
2021 05 10
1 2