Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

obavestenje o prevarantu

Korenmilica...Moja namera nije bila da me neko zali vec da obavestim clanice da je ovo prevarant, zato sam i napisala-obavestenje o prevarantu a ne-molim vas saosecajte se sa mnom prevarena sam! Ne razumem zbog cega ste toliko rasirili temu pobogu, imala sam dobru nameru zaista, vi me ovde izvredjaste kao da sam ja vama nesto napakostila, i totalno u pogresnom smeru ste odveli pricu... jasno nam je svima u kakvoj zemlji zivimo, zato hajde bolje neke vedrije teme makar na ovom sajtu da mi zene uzivamo da se ne nerviramo da li ce nam stici ista stvar sa slike, upravo zato ukazujem na ove lazljivice.
2020 08 02
> Esprit21: > Dabome, nisam ni ocekivala drugaciji odgovor samo zato sto se ne slazem sa vasim deljenjem pravde, likovanjem kada prevare nekog za koga vi kazete da mu je glava prazna jer ima pare za japanke od 4000. Na stranu sto ja licno nikada ne bih nosila nesto sa potpisom neka dva ficfirica, niti bih dala 2000 evra za njihov potpis, pa ni manje za kopiju, ovde se ne radi o tome sta bismo mi licno ili ne, vec o prevari. Pisanjem o kontejnerima, vlasti i sl. se odvlaci paznja sa teme, a tema je da je clanica prevarena, da prodavac nije stavio realan opis. > Sto se tice plata one zavise od ekonomske snage jedne zemlje. I ovo je jedna dugacka prica i nije za ovu temu (jer je ovo tema o prevari jednog prodavca, a ne o kontejnerima i sl. ) Ako biste samo uzeli da razmisljate na tu temu i shvatili da se plate isplacuju od poreza i najvecim delom od zaduzivanja, isto vazi i za penzije (sto je opet posebna tema citav taj fond) i da nije tih pozajmica kao i doznaka iz inostranstva ne bi ni tih 35.000 primali. Pitanje je trenutka kada vise ni tih 35.000 nece moci da se isplacuje. > Sto se tice Matijevica, da je do mene davno bi Matijevic i slicni Matijevici stavili katanac na svoju deltanost. Ocigledno opstaje jer ljudi kupuju njegovu robu. Ljudi su izabrali da se truju na razne nacine, Matijevic je samo jedan od sijaset trovaca i dok se narod ne promeni imacemo mi koliko hoces Matijevica, sto je opet za neku drugu temu. vi ste malograđanština i ne žeim da raspravljam s vama. zbog takvih je ova država i trula.
2020 08 02
Esprit21 Upravo tako, tema je osoba koja je na sajtu sa ciljem da uvaljuje stvari, a korenmilica- molim vas otvorite temu novu, sa ove moje teme ste skrenuli i jos jednu stvar da vas zamolim, nemojte da vredjate zaista mi je krivo sto je doslo do ovako ruznih reci, nemojte tako, ne znamo se licno i nismo jedna drugoj nista lose uradile, ovde smo da se konsultujemo, damo neki dobronameran savet i tome slicno.
2020 08 02
Ona je dosla na sajt da se prazni jer niste jedini kojima deli etikete. I svi su praznih glava i krivi (sem naravno nje) mislim, standardna stvar i nije prvi put da cujem tako nesto. Vi ne umete da razgovarate i kad se neko ne slaze sa vama vi krenete sa uvredama. Naucite da razgovarate argumentima, a pre svega naucite da razgovarate tamo gde je mesto jer ovo je tema o jednom prevarantu, a ne sta vi mislite o gradjanima ove zemlje, clanovima ovog sajta, ko je po vama prazne glave, ko ne ume da trosi pare.. Otvorite posebnu temu pa se tamo praznite. Zbog mene drzava sigurno nije trula jer sama zaradjujem novac i to van zemlje, prebacujem ga na svoj racun i onda ovde trosim. Za razliku od svih koji su se uvalili u drzavne jasle, silnog birokratskog i administrativnog aparata, zbog mene ova drzava ne mora da se zaduzuje i uzima kredite koje ce otplacivati SVI da bi neki primali plate, a ne proizvode i ne stvaraju nista sto se moze prodati, unovciti ili izvoziti. To je jedan nasledjen parazitski sistem i zbog toga nam je drzava trula jer mora da se zaduzuje i pravi ustupke jer hrani jedan ogroman parazitski organizam u sebi kojeg nikako da se resi pa onda svi mi ispastamo kroz nove izmisljene namete, takse, poreze i sl.
2020 08 02
Clanica je prevarena,nema nista od vracanja para! Ja uvek napomenem da saljem jos slika ili video zapis i uvek trazim viber da se povezemo. Bas mi je zao devojke,,poletela je,losa procena!
2020 08 02
> Esprit21: > Ona je dosla na sajt da se prazni jer niste jedini kojima deli etikete. I svi su praznih glava i krivi (sem naravno nje) mislim, standardna stvar i nije prvi put da cujem tako nesto. > Vi ne umete da razgovarate i kad se neko ne slaze sa vama vi krenete sa uvredama. Naucite da razgovarate argumentima, a pre svega naucite da razgovarate tamo gde je mesto jer ovo je tema o jednom prevarantu, a ne sta vi mislite o gradjanima ove zemlje, clanovima ovog sajta, ko je po vama prazne glave, ko ne ume da trosi pare.. Otvorite posebnu temu pa se tamo praznite. > Zbog mene drzava sigurno nije trula jer sama zaradjujem novac i to van zemlje, prebacujem ga na svoj racun i onda ovde trosim. Za razliku od svih koji su se uvalili u drzavne jasle, silnog birokratskog i administrativnog aparata, zbog mene ova drzava ne mora da se zaduzuje i uzima kredite koje ce otplacivati SVI da bi neki primali plate, a ne proizvode i ne stvaraju nista sto se moze prodati, unovciti ili izvoziti. To je jedan nasledjen parazitski sistem i zbog toga nam je drzava trula jer mora da se zaduzuje i pravi ustupke jer hrani jedan ogroman parazitski organizam u sebi kojeg nikako da se resi pa onda svi mi ispastamo kroz nove izmisljene namete, takse, poreze i sl. Administracija je svugde aparat i parazit, to se zove sistem u uređenim državama. Ne možemo se vaditi na administraciju jer nismo svi administracija. I nismo svi penzija i svi neradnici, nezaposleni. I svakako se ne bih mogla složiti sa jednim od prethodnih postova vezanim za plate od 35.000 kasirkama i odakle se one isplaćuju. To nema veze sa onime šta si napisala. Kasirke ne rade za društvene firme, nego za privatne firme koje distribuju/prodaju određene proizvode. Te firme imaju profit ili ne. Kasirke se eksploatišu isto kao i radnici većine fabrika u našoj zemlji, nažalost. A ova država se zadužuje iako je bogata država jer se mnogo krade, počevši od obične baba sere u firmi do Šefa i klike. I, da, nije tema.
2020 08 03
Eksploatisu se skoro svi jer je takav sistem. Problem je sto se ovde menjaju partije i imena, a ne menja se sistem. Kasirke platu primaju zato sto ljudi pazare u radnjama. Da nema doznaka iz inostranstva od rodbine MNOGO ljudi ne bi bilo u stanju da kupuje pa one ne bi mogle da primaju tih 35.000. Da nema pozajmica i kredita koji sluze za isplatu penzija i plata ljudi koji rade u drzavnom aparatu opet ne bi bilo para i ne bi mogli da kupuju u tim radnjama pa da one zarade tih 35.000 jer kad nema profita onda nema ni plata. Drzava ne moze da funkcionise ako nemamo sopstvenu proizvodnju. Ne moze jedna drzava da se oslanja na uvoz, a da ne bude u krizi i dugovima. Nema sanse. Nisu nama slucajno pogasena preduzeca i industrija. Setite se kad se to desilo i koji politicar je pre dosta godina kada su uzjahali rekao da nama ne treba nista, mi cemo sve da uvozimo. Pa onda onaj drugi koji je izjavio da ko nema da plati porez na stan, da ga uvek moze prodati i uzeti manji. Ja sumnjam da se bilo ko toga seca, ili da se raspitivao o tome, mislim da skoro nikoga to ne interesuje pa prolazimo tako kako prolazimo jer sve zaboravljamo i ne ucimo na greskama. Da, nije tema i bas mi je glupo sto se tema o prevarantu rasirila na sve ovo bez ikakve potrebe. Ovo je posebna tema i sigurno bi mi trebalo 10 strana da napisem sve sto bih imala na ovu temu, da objasnim svoje vidjenje.
2020 08 03
1 2 3 4