Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Obnavljanje oglasa?

Na koliko ih obnavljate? Poslednji put, sto je bilo pocetkom jula, sam sve izbrisala i dodavala nove. No, od tad nijedna saradnja. Cak zapravo, nijedna saradnja od kraja maja ili sam pocetak juna. Ne znam ni da li vredi sad maltretiranja ponovo;(
pre 14 dana, 12:17
Ja obnavljam na 7 dana npr, ugl brisem stare, osim u slucaju kad neka stvar ima puno lajkova I ja se osecam kao da dzabe obnavljam i to dosta stvari stavim po 100-200 din i niko nikad ne uzme 😂 Al ajde sve se nadam mozda bas neko vidi taj obnovljeni..
pre 14 dana, 12:20
I ja obnavljam relativno cesto, na svakih 7--15 dana otprilike....
pre 14 dana, 12:43
Pa 7 dana je bas cesto ;( Nemam bas toliko vremena, tj. imam i drugih obaveza. Ali planiram uskoro da ih obnovim. Ako se tad nekim cudo nesto desi, onda cu se potruditi na 10 dana top da obnavljam. ;) Hvala na savetu. A ja sam mislila jednom mesecno je dovoljno ;(;)
pre 14 dana, 12:45
Iskreno, nemam obicaj to da radim - ali sam jednom neke markirane patike obrisala jer me je cinculirala neka clanica sa Kupinda. Posle par dana ponovo okacim, imalo je za kratko vreme trostruko vise pregleda i vise clanica je stavilo u omiljene... nema pravila izgleda. Ja licno mrzim kad clanice cesto obnavljaju, zagube mi se stvari iz Omiljenih pa moram da ih jurim opet da ih nadjem ¯\_(ツ)_/¯
pre 14 dana, 13:04
Ja obnavljam, ali ne sve odjednom. Recimo na dva, tri dana po jedan, dva oglasa.
pre 14 dana, 14:39
Ja ne tako često, čak i po par meseci prođe da ne diram. Jednostavno mrzi me 🤷🏻‍♀️ Ili par oglasa mesečno eventualno obnovim.
pre 14 dana, 14:43
Ne obnavljam baš često oglase, neke i nikad jer imaju dosta pratilaca. Jedino kad predmet baš niko ne stavi u omiljene, onda obnavljam. Sigurno bi neki već i otišli da sam obnavljala, tipa sezonski. Sve se brzo zatrpa, a inače malo i smara kad neko prečesto obnavlja, pa svaki dan listam iste predmete u pretrazi, ali ok, verovatno će se brže prodati tako.
pre 14 dana, 16:35
Nisam obnavljala, ali sam pocela od skoro. Obnovim kad me ne mrzi.
pre 14 dana, 16:41
Obnavljam povremeno, mada me trenutno mrzi :')
pre 14 dana, 17:43
Obnavljam samo one koje niko nije sačuvao. Na oko 20-30 dana sukcesivno, ne sve odjednom.
pre 14 dana, 18:17
Ja imam problem sa placanjem oglasa,ne mogu da posaljem poruku kako bih dopunila kredit. Problem je u tome sto kada zelim ta posaljem poruku mogu da biram izmedju mts i telekom mreze. Ja sam telenor. Da li moze neko da mi pomogne sa ovim problemom? Hvala unapred 😃
pre 14 dana, 20:34
Nikad ne obnavljam, nemam ni vremena ni zivaca za to 😀.. ako se ne proda za neko odredjeno vreme onda okacim na licitaciju na limundo i tako prodam. Mada kacim tamo i inace pa se stvari uporedo prodaju ☺ A ako neka stvar bas dugo stoji onda je skinem i zadrzim za sebe ili poklonim onom ko je ima u omiljenim 😊🌹
pre 14 dana, 22:13
Takodje... > ubavkam: > Ja obnavljam, ali ne sve odjednom. Recimo na dva, tri dana po jedan, dva oglasa.
pre 13 dana, 09:26
Pa i ja sam Telenor, samo dopunim kredit bratu koji je MTS, malo ga iscimam da posalje onu porukicu i to je to.., :) > MP772796: > Ja imam problem sa placanjem oglasa,ne mogu da posaljem poruku kako bih dopunila kredit. Problem je u tome sto kada zelim ta posaljem poruku mogu da biram izmedju mts i telekom mreze. Ja sam telenor. Da li moze neko da mi pomogne sa ovim problemom? Hvala unapred 😃
pre 13 dana, 09:28
1 2 Sledeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj