Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Alternativne devojke, ima li vas?

Dosla sam na ideju da napravim temu gde ce se javiti clanice koje su ljubiteljke alternativne mode (rock, metal, goth i sve ostale postojece sub-kulture :D). Ranije bilo dosta aktivnih profila tog tipa, a sad pola vise nije. Primarna ideja je da se javljate u temi sa slikom vaseg omiljenog autfita. Mozete i da se ukratko predstavite ako zelite, mozete da napomenete da li prodajete alternativnu odecu i, na primer - da li taj autfit koji ste okacile je za prodaju, ali ne mora nuzno, generalno sam zainteresovana da vidim autfite i da se konektujemo :) Javljajte se, da se pratimo medjusobno <3
pre 12 dana, 15:28
Vec je bilo vise takvih tema ali ono sto se nudi pa po meni nije bas gothic vise je obicna crna majica xD cim vide karirano, crno i lobanje pa ,akar i one sa cirkonima odma stavljaju kao gothic, rock... nasla sam ovde dosta dobre odece u tom fazonu ne mogu reci da nisam ali nikad u tim temama
pre 12 dana, 17:00
Ovde mi je poenta da se jave clanice koje vole i oblace se u tom stilu, a ne clanice koje imaju krpice sa kosturima i cipkom na prodaju jer nije u njihovom fazonu :)
pre 12 dana, 17:11
aha e pa izvinjavam se onda xD
pre 12 dana, 17:17
Ja sam stara rejverka, nekad sam se bas tako oblacila, malp je vuklo na hipi fazon, takpdje slusam rep, pa sam nosila gang boy pantalone, skejterke, i tako svasta nesto. Sad se oblasim uglavnom obicnije, mada imam povremeno svoje momente 😂
pre 12 dana, 17:18
> Debela_devojka: > Ja sam stara rejverka, nekad sam se bas tako oblacila, malp je vuklo na hipi fazon, takpdje slusam rep, pa sam nosila gang boy pantalone, skejterke, i tako svasta nesto. Sad se oblasim uglavnom obicnije, mada imam povremeno svoje momente 😂 Mogu da zamislim tu fuziju stilova :') ja pored te dark, alternativne mode volim i "letnja boho ciganka sa Floride" fazon, tako da je to sve meni sjajno <3 :') ali ovde hocu da vidim ima li i dalje "prljavih sektalika" i goticarki ^^
pre 12 dana, 17:27
Sve ove stvari sam nasla na ovom sajtu ovo su samo neke od mnogih i zbog toga volim ovaj sajt nadjes komade koje u radnji kod nas ne mozes da kupis xD ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/42928a21e8df05ee6c5a7b2606fb2c30.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fe8d288b2daffedc977df28606c7c4de.jpg)
pre 12 dana, 17:39
> bloodytears: > Sve ove stvari sam nasla na ovom sajtu ovo su samo neke od mnogih i zbog toga volim ovaj sajt nadjes komade koje u radnji kod nas ne mozes da kupis xD Ovo je odlicno 😍😍😍😍 odaje mi horror punk vajb, fantasticno izgleda <3 ja isto cesto upecam ovde neke unikatne komade ili komade koje nema vise u prodaji po nekim badava cenama. Skupljam Emily the Strange krpice, dosad sam nasla mnogo komada povoljno od clanica. Inace volim najvise lezerne alternativne stilove, emo, rock/metal sa street style primesama ali imam i neke goticarske momente kada su haljine u pitanju :')
pre 12 dana, 17:52
ја сам била прљава металика током средње школе, а и после само мање и ређе сад пазим кад се облачим за посао, али се чокера и старки не одричем ни тад :")
pre 12 dana, 17:57
Ja sam isto nekad bila par godina u tom darkerskom fazonu ali kod mene je to proizaslo iz nekakvog tinejdzerskog bunta i zelje za pripadanjem negde. Tako sam zapala u to drustvo nas neshvacenih umetnika 😀 I bilo mi je sjajno ali kasnije kako sam sazrevala i otkrivala sebe shvatila da je to bila samo faza pronalazenja i eksperimentisanja. Moja licnost je vise za neke vedre i jarke boje, takav mi je i stil sarenoliki i uzivam da kombinujem sve sta mi padne pod ruku pa se mnogi krste kad vide sta nabacam na sebe. Ali ja uzivam u tome i meni je lepo ☺ Volim da vidim alternativce ili bilo kakvu originalnost u ovom moru danasnje jednolicnosti i slepog pracenja trendova. Podrska za sve crne ovce 💓
pre 12 dana, 18:00
@perlice&ljubav ja radim u IT industriji, u timovima sa programerima i dosad sam radila u firmama koje nemaju dres kod, tako da sam ja dolazila u dzemperu do poda, martinkama i nekim baggy haljinama ili uskim crnim/kariranim suknjama, kao fora "poslovno" 😂 jes' da su me koleginice iz prodaje i HR sektora gledale cudno ali su uvek bile iz fazona "ah to je ona devojka iz tehnickog tima", mi smo tamo svi sugavi i niko ne ocekuje od nas da se lickamo za posao 😂 A i danas ima zaista mnogo alternativnih brendova i razlicitih komada odece gde covek moze da uklopi neku poslovnu varijantu, a da i dalje bude u alternativnom fazonu 😀 @TreasureCaravan hvala, neki nikad ne prerastemo fazu ^^ stavise, prenela sam taj duh i na mladju sestru, evo ona ima 13 godina sad, taman je usla u rebelde fazu ali, isto kao i ja - sumnjam da ce iz nje izaci 😂 i ja isto obozavam sarene i vedre boje kad dodje toplo vreme, i podrzavam svaciju unikatnost <3
pre 12 dana, 18:06
> SvetlanaRadic: > > Debela_devojka: > > Ja sam stara rejverka, nekad sam se bas tako oblacila, malp je vuklo na hipi fazon, takpdje slusam rep, pa sam nosila gang boy pantalone, skejterke, i tako svasta nesto. Sad se oblasim uglavnom obicnije, mada imam povremeno svoje momente 😂 > Mogu da zamislim tu fuziju stilova :') ja pored te dark, alternativne mode volim i "letnja boho ciganka sa Floride" fazon, tako da je to sve meni sjajno <3 :') ali ovde hocu da vidim ima li i dalje "prljavih sektalika" i goticarki ^^ E, da, bas letnja boho ciganka sa Floride je moj opis letnji 😂😂
pre 12 dana, 18:18
Treasure Caravan ja volim da mi je okruzenje u bojama moja soba ti je kao da je unicorn povratio u nju haha takodje sam hello kitty fan tako da svuda je oko mene kod mene nista veze sa vezom nema al eto sto kazes to sam ja i to je to @ Svetlana i ja obozavam Emily volim da mesam sve stilove i goth, rock, kawai, disney posto obozavam crtace tako da sve se kombinuje trazila sam godinama Emily torbu stavljala sam i ovde u temi trazi bezuspesno i skoro je neka clanica ovde prodavala i konacno sam je kupila , i sve moje emily i skeleton duksevi jer jedan dovoljan nije, a tu je i ona druga strana koju volim, inace ono sto je takodje dobro u ovom stilu je sto ti niko ne bi dao 35 godina xaxa svi mi daju 20 xD ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5b9e00e1a0ca55cb15d0c816f2c84ea4.jpg)
pre 12 dana, 18:19
Podseća me na mlađe dane. Divim se unikatnom stilu i tetovažama Kat von D. Muziku još slušam ali stil promenila davno. Vidim Ebi iz serije NCIS. 😆😆😆
pre 12 dana, 18:27
> bloodytears: > Treasure Caravan ja volim da mi je okruzenje u bojama moja soba ti je kao da je unicorn povratio u nju haha takodje sam hello kitty fan tako da svuda je oko mene kod mene nista veze sa vezom nema al eto sto kazes to sam ja i to je to > @ Svetlana i ja obozavam Emily volim da mesam sve stilove i goth, rock, kawai, disney posto obozavam crtace tako da sve se kombinuje > trazila sam godinama Emily torbu stavljala sam i ovde u temi trazi bezuspesno i skoro je neka clanica ovde prodavala i konacno sam je kupila , i sve moje emily i skeleton duksevi jer jedan dovoljan nije, a tu je i ona druga strana koju volim, inace ono sto je takodje dobro u ovom stilu je sto ti niko ne bi dao 35 godina xaxa svi mi daju 20 xD > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5b9e00e1a0ca55cb15d0c816f2c84ea4.jpg) HAHAHAHAHA ovo je onaj meme "my two personalities fighting over what should I wear today", isti problem imam!!! 🔥🔥 p.s. ukrala si mi torbicu ispred nosa, i ja sam je merkala hahahahaha <3 :') :') sreca pa je jos neko okacio istu 😍
pre 12 dana, 18:30
1 2 3 Sledeći