Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tužbe zbog smanjenih penzija

Naplaćuju obradu svako put iako je nezakonito. Tako da se ti sporovi glatko dobijaju.
2020 08 02
> MARIJANA832: > Da li ima nekoga ko je u toj priči i koga tema zanima? Podnela sam tek pedesetak tužbi do sad. Bravo, želim Vam uspešne završetke parnica, u korist klijenata naravno :) Moja drugarica meni i majci vodi spor oko kredita. Majka je dobila parnicu, isplatu naravno odugovlače. Ali, nema veze, treba pustati tužbe.
2020 08 02
> Marija-Maja: > > MARIJANA832: > > Da li ima nekoga ko je u toj priči i koga tema zanima? Podnela sam tek pedesetak tužbi do sad. > Bravo, želim Vam uspešne završetke parnica, u korist klijenata naravno :) > Moja drugarica meni i majci vodi spor oko kredita. Majka je dobila parnicu, isplatu naravno odugovlače. Ali, nema veze, treba pustati tužbe. Bravo, odlično :)) Dobićete u izvršnom postupku dobrovoljno ne plaćaju. Dešava mi se da dođu stranke sa po 7-8 kredita. Evo mog primera, naplatili su mi obradu 2010 25.000 dinara dobila sam 80.000 sa zakonskom zateznom kamatom. A za osiguranje kod Korporacije treba da dobijem 500.000 dinara.
2020 08 02
A plate sto su smanjili, to niko ne radi?
2020 08 02
Tu ne možemo ništa na žalost. Ali npr mnogi ne plaćaju prevoz ili ne plaćaju koliko treba, nego po 1000-2000 dinara u Beogradu.
2020 08 02
1 2