Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

jel ima jos neko problem?

neceeeeeee,neceeeee
2020 08 09
I ja imam isti problem... 😒
2020 08 09
Takodjeeeeee...
2020 08 09
Admin mi je odgovorio da je obavesten tehnicar. Sredice uskoro nadam se.
2020 08 09
takodje imam problem...
2020 08 09
Prosle godine se desilo isto.. 20ak dana nisam mogla da ubscim nove slike.. I proradilo je samo od sebe
2020 08 09
Ne znam da li je neko napisao pa se mozda ponavljam. Pratim vec nedeljama kako dodje vikend uopste nema novih ponuda, konkretno obuce . Sve ponude od petka stoje i uopste nema novih, i onda od ponedeljka bude. Desava li se to jos nekome?
2020 08 09
nestalo mi je preko 12 slika obuce
2020 08 09
> SkupocaKao: > Ne znam da li je neko napisao pa se mozda ponavljam. Pratim vec nedeljama kako dodje vikend uopste nema novih ponuda, konkretno obuce . Sve ponude od petka stoje i uopste nema novih, i onda od ponedeljka bude. Desava li se to jos nekome? to da nema novih ponuda obuce si skroz u pravu ,meni se izbrisalo preko 12 slika nove obuce koju prodajem!!!!
2020 08 09
Dan drugi 😕
2020 08 09
Takođe, ne mogu da postavim slike evo drugi dan..zna li neko šta je u pitanju?
2020 08 09
dobila sam poruku od AdminRs da *postoji neki problem, prijavljeno je tehničaru*
2020 08 09
Drage clanice,postavljene slike imaju odredjeni rok trajanja na ovom sajtu.Nisam sigurna koji je tacno period koliko mogu biti na sajtu aktuelne za prodaju,ali meni se ovo vec desava drugi put za par godina.Morate ponovo da okacite izbrisane predmete. Definitivno je problem sa sajtom, ja vec tri dana ne mogu da postavim slike.
2020 08 09
Molimo admine da rese problem sa postavljanjem slika. Hvala unapred!
2020 08 09
> MilicaCaruso: > ...vec dva tri dana ne mogu da postavim nove artikle, slike se ne ucitavaju ... Bitno da su Admini tu da opominju da li si stavio malo ili veliko slovo ili rec,a kad treba da se resi problem tada ih nema 3 dana,neko od ovoga zaradjuje da prehrani decu i uopste ne ide u prilog da sajt bude pokvaren 3 dana,ovo je stvarno strasno i nema smisla vise!!!
2020 08 09