Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Toplije krpice

Kada je vreme za kacenje? Nekako me ovih 30+ napolju odvraca od slikanja i kacenja. Mislim da te krpice niko sad i ne gleda, a do jeseni/zime ce biti zatrpane na poslednjoj strani. Kako vi radite? Kad kacite dukseve i jaknice ili...da li vreme majica i suknji proslo vec? 😊
2020 08 10
Ja uvek drzim na sajtu sve sto imam za prodaju i nikad ne gledam koje je doba godine. Pre 7 dana sam prodala pletenu pelerinu, a malo pre kaputic 😃
2020 08 10
Znaci da se ipak gledaju i zimske krpice 😊Hvala na odgovoru 😊
2020 08 10
> njelena360: > Ja uvek drzim na sajtu sve sto imam za prodaju i nikad ne gledam koje je doba godine. Pre 7 dana sam prodala pletenu pelerinu, a malo pre kaputic 😃 Takodje 😂 trpaj sve, nema ovde sezone 😂
2020 08 10
> Debela_devojka: > > njelena360: > > Ja uvek drzim na sajtu sve sto imam za prodaju i nikad ne gledam koje je doba godine. Pre 7 dana sam prodala pletenu pelerinu, a malo pre kaputic 😃 > Takodje 😂 trpaj sve, nema ovde sezone 😂 Potpisujem :') :') :')
2020 08 10
Nema pravila, evo ja pre nekih mesec dana prodala zimsku jaknu tj parku 😁
2020 08 10
I ja sam pre par dana prodala dzemper, iako je oglas jos iz februara. Bas sam se prijatno iznenadila. 😊
2020 08 11
> I ja sam pre par dana prodala dzemper.. Takođe. Do duše, tanji off shoulder, ali džemper je džemper.. 😄 "Winter is coming" i ja uveliko već pretražujem čizme... 🙃
2020 08 11
Evo ja juce prodala krzneni prsluk, tako da realno nema pravila 😂 imam utisak da se ni ne kupuju vise, u zadnje vreme, letnje krpice... stavise, ako sad okacis malo povoljnije jer "nije sezona", ima sigurno da se kupi pre nego na jesen/zimu 😀
2020 08 11
Ja Boga mi danas pazarila kaput i cizmice ovde Sad trazim jos neki dzemperic i za mene i za sestru tako da ima nas koji kupujemo zimsko sad 😏☺️
2020 08 11
Hvala vam na odgovorima. Nadam se da cu uspeti sledece nedelje bar da uslikam sve i da okacim. Imam fine krpice i nadam se da cu proci bolje nego sa letnjim, jer ovog leta bar za sada, nisam imala nijednu saradnju. 😢😊
2020 08 11
Daa, ja trazim kaput i čizme, mislim da dosta devojaka kupuje sve tokom cele godine 😁
2020 08 11
Slazem se, moje misljenje je da sve treba imati na profilu, i zimske i letnje stvari. Ja npr obozavam leti da kupujem zimske stvari :")
2020 08 12
Ja sam isto kupila zimski kaput skoro. Kupujem i zimi letnje i leti zimsko ako mi odgovara predmet i cena
2020 08 12
Pošto vidim da ima dosta nas koje ovo zanima, za vikend ću postaviti nove oglase na profilu, u pitanju su džemperi, svi će biti po veoma simboličnoj ceni jer smatram da sestri i meni ne treba toliko stvari
2020 08 14
1 2 Sledeći