Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Trazim savet za prodaju

Da, pala je nešto prodaja trenutno, verovatno zbog velikih sniženja povodom završetka sezone.
2020 08 27
Zdravo, ja sam isto nova pa bi mi svaki savet znacio.. inace prodaja ide slabo svuda, ali da probam.. Da li imate savet neki? Kako dobiti pozitivne ocene, verujem da ne uliva poverenje kada nemate nikakve ocene ali tek sam otvorila nalog
2020 09 01
> BlueLagoon: > Zdravo, ja sam isto nova pa bi mi svaki savet znacio.. inace prodaja ide slabo svuda, ali da probam.. > Da li imate savet neki? Kako dobiti pozitivne ocene, verujem da ne uliva poverenje kada nemate nikakve ocene ali tek sam otvorila nalog Za prve ocene najbrži način je da kupite nekoliko stvari. Šminku obavezno postavite pojedinačno i sa uslikanim rokom trajanja (imate za svaki predmet mogućnost postavljanja 5 fotografija, pa iskoristite to). Obuću fotografišite sa svih strana i obavezno i đon. Navedite visinu štikle.
2020 09 01
Hvala, prepravicu oglase :)
2020 09 01
A kako da znam da nije neko prevarant pri kupovini? Gledam pozitivne ocene? Ne zamerite ako su glupa pitanja, tek sam dosla na sajt
2020 09 01
Ocene nisu uvek merilo, ali pomazu dosta. One su samo jedan od faktora, mora sve ukupno da se gleda.
2020 09 02
1 2