Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

U cemu spavate? Sredjene ili stare stvari

Cao devojke, mozda je i negde bila ova tema Ali me ovo jako interesuje U cemu spavate? Da li ste u fazonu spavacice, opeglane pidzame, uredne ili spavate u onim stvarima za pred bacanje, pa kao ajde jos maloo da se iskoriste?😁
2020 08 13
Ja spavam u spavacicama, uglavnom cipkanim, sexy, tako sam sebi najlepsa i najlepse se osecam :) Trudim se da one stvari za pred bacanje odu sto pre u kantu, da ne prave guzvu u ormanima :) pocela sam da tezim nekom minimalizmu, mada je to nemoguce trenutno za mene ,:)
2020 08 13
Meni je udobnost na prvom mestu , tako da zavisno od godišnjeg doba bebi dol ili pidžama. Sve uredno, bez stvari za bacanje, to recikliram. U planu mi je da kupim i neku satensku ili svilenu spavaćicu za posebne prilike, ali o tom potom ,:)
2020 08 13
U širokim (najčešće muškim) majicama kratkih rukava i gaćama - i leti i zimi :') Te damske spavaćice mi jesu lepe ali prosto ne za mene a pidžame dugačkih rukava i nogavica ne bih podnosila ni u ludilu, toplo mi kad samo pomislim na njih.. ,:)
2020 08 14
u pamucnoj sirokoj majici i gacicama 🤣 zimi u obicnoj pamucnoj pidzami, nista fensi
2020 08 15
U spavacici letnjoj I zimskoj, pidzame nikada ne nosim. Nisu posebno kvalitetne. Dugo ih nosim I arcim. Kad se ofucaju bas mnogo bacam.
pre 23 dana, 22:02
U staroj muskoj majici sa flekama i sortsu 😅 Mozda ipak ne treba ja da vam budem primer, nemam decka vec duze vreme 😂
pre 14 dana, 11:45
U cemu stignem
pre 5 dana, 20:52
U cemu stignem
pre 5 dana, 20:52