Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Mere? Seen...

Ja uvek ,ali uvek kupujem odokativno , i ne probavam stvari ,nekako pantalone proverim na lakat i stegnutu saku , obicno ako mi tako odgovaraju ,to je to :D . Mada , nekada i zakazem . Ali nasuprot tome ,nemam problema da kupcu possaljem bilo koju neophodnu meru . Nekome mozda bas znaci , nisu svi iste gradje ..A kada nema nikakvog odgovora na mere , ne potresam se , smatram da stvarcica ne odgovara i ide drugom kupcu kome odgovara ..
2020 08 25
Ja retko trazim mere ali zato trazim neku sliku ili snimak pogotovo ako je sluplja stvar a nismo iz istog grada. Zato meni traze mere, slike iz svakog ugla kako stoji kako ovo kako ono onda se ne jave vise nikada ili napisu da ne zele da kupe nego eto ako nekada pozele da znaju kako izgleda, eto to mi se desilo par puta Takodje posle svih tih dodatnih pitanja kazu jao ja stvarno nemam novac za to ako me razumete - pa sto mi onda tracis vreme vidi se cena i sve je transparentno
2020 08 26
> mokelem: > Ja retko trazim mere ali zato trazim neku sliku ili snimak pogotovo ako je sluplja stvar a nismo iz istog grada. Zato meni traze mere, slike iz svakog ugla kako stoji kako ovo kako ono onda se ne jave vise nikada ili napisu da ne zele da kupe nego eto ako nekada pozele da znaju kako izgleda, eto to mi se desilo par puta > Takodje posle svih tih dodatnih pitanja kazu jao ja stvarno nemam novac za to ako me razumete - pa sto mi onda tracis vreme vidi se cena i sve je transparentno Razgledaju kao u trznom centru :')
2020 08 26
Mene da šiša može kako ko hoće, ja merim I veličinu gajke na farmerkama I širinu rolke 🤣 (Što mi je okej, znaju ljudi sta hoće, hoće taj kajis sa tim farmerkama, neće da je guši rolka, a ne može da proba...) meni je npr bitno jesu li rukavi uzani zbog žledzdi tu. Ko zna zašto vam neko postavlja ta glupa pitanja. Jedino što ne mogu je da procenjuje veličinu za koliko je kilograma. "A jel moze za 60kg"?
2020 08 26
Ima nas raznih. 😂
2020 08 27
Ja nisam tražila mere i kupila farmerice S veličine. Stigle su mi farke veličine Eur 34, što je XS i to su bez elastina skoro. Odgovor od prodavca - pa odgovaraju za S, ja nosim S i dobre su mi :') Tražite mere ljudi, ništa na poverenje.
2020 08 27
Super što ste načele ovu temu,jer ja besnim već danima!Naime,ja samo kupujem,ništa ne prodajem i uvek u prvoj poruci napišem i da želim da platim odmah preko računa,da budu sigirne da nisam prevarant,i kad god pitam za mere,recimo tražim samo dužinu haljine,vidim da su devojke ulogovane,a ne odgovaraju!Ne razumem zašto neko prodaje stvari na ovaj način,a ne želi da da informacije o artiklu.Mnogo je takvih ovde i ja sam jako besna.Valjda njima koji prodaju više znači nego nama koje kupujemo.Pitanje za sve-da li da budem dosadna i pišem poruke ili da više ne pitam ništa?
2020 08 28
Ne smeta mi da nekome odgovorim na sva moguća pitanja, ali me kranje izludi kad članica ide na opciju - želim ovo - i kao traži dodatne mere, slike, video. I onda mi na kraju uopšte ništa ne odgovori. Meni je to nekultura. Ja kad uđem u prodavnicu kažem dobar dan, ne odgovara, hvala i doviđenja. Drugo, uopšte ne shvatam zašto za osnovna pitanja klikću na - želim ovo?! :@ :@
2020 08 28
> FrauMarijana: > Ne smeta mi da nekome odgovorim na sva moguća pitanja, ali me kranje izludi kad članica ide na opciju - želim ovo - i kao traži dodatne mere, slike, video. I onda mi na kraju uopšte ništa ne odgovori. Meni je to nekultura. Ja kad uđem u prodavnicu kažem dobar dan, ne odgovara, hvala i doviđenja. Drugo, uopšte ne shvatam zašto za osnovna pitanja klikću na - želim ovo?! :@ :@ Ja idem opcijom 'želim ovo' kada pitam za mere (koje nisu napisane u oglasu, a neophodne su mi da bih bila sigurna da mi odgovara veličina) i ako mi odgovaraju mere, odmah kupujem. Nije moja greška što fale bitni detalji; ipak je ovo kupovina bez mogućnosti probe i reklamacije.
2020 08 28
> MilenaVulic: > Super što ste načele ovu temu,jer ja besnim već danima!Naime,ja samo kupujem,ništa ne prodajem i uvek u prvoj poruci napišem i da želim da platim odmah preko računa,da budu sigirne da nisam prevarant,i kad god pitam za mere,recimo tražim samo dužinu haljine,vidim da su devojke ulogovane,a ne odgovaraju!Ne razumem zašto neko prodaje stvari na ovaj način,a ne želi da da informacije o artiklu.Mnogo je takvih ovde i ja sam jako besna.Valjda njima koji prodaju više znači nego nama koje kupujemo.Pitanje za sve-da li da budem dosadna i pišem poruke ili da više ne pitam ništa? Ignorisi. Mene je jedna clanica dugo zavlacila za dodatne slike i mere i na kraju nikad nije ni poslala, a svakakve izgovore je napisala. Bolje ti je da zaobidjes nego da se kockas pa da posle ti budes kriva jer nisi pitala. A kad pitas ne odgovaraju.
2020 08 29
Caos, ako mogu i ja da se ubacim u ovu temu - Seen. Naime, nova sam na sajtu i dalje pokusavam da pohvatam pravila i sta kako funkcionise. Tek sam skoro ubacila nekoliko predmeta i javljale mi se devojke, koje kliknu zelim ovo, napisu da zele da kupe i daju mi br telefona, traze dodatne slike, ja ih posaljem, smanjim i cenu i onda trazim podatke da im posaljem isti taj artikl i nikad se vise ne jave... O cemu se tu radi? 🤣 I zasto ljudi tek tako slobodno dele svoj broj mobilnog telefona, nisam ga trazila, ne znam zasto bi se cule privatno kad postoje uslovi na ovom istom sajtu da se sve lepo dogg...
2020 08 31
Caos, ako mogu i ja da se ubacim u ovu temu - Seen. Naime, nova sam na sajtu i dalje pokusavam da pohvatam pravila i sta kako funkcionise. Tek sam skoro ubacila nekoliko predmeta i javljale mi se devojke, koje kliknu zelim ovo, napisu da zele da kupe i daju mi br telefona, traze dodatne slike, ja ih posaljem, smanjim i cenu i onda trazim podatke da im posaljem isti taj artikl i nikad se vise ne jave... O cemu se tu radi? 🤣 I zasto ljudi tek tako slobodno dele svoj broj mobilnog telefona, nisam ga trazila, ne znam zasto bi se cule privatno kad postoje uslovi na ovom istom sajtu da se sve lepo dogg...
2020 08 31
> StreetStyleStar: > I zasto ljudi tek tako slobodno dele svoj broj mobilnog telefona, nisam ga trazila, ne znam zasto bi se cule privatno kad postoje uslovi na ovom istom sajtu da se sve lepo dogg... pa, kad daju podatke za slanje, napišu i telefon, traže u pošti i taj podatak. neko hoće da mu se šalju dodatne slike putem vibera, pa daju svoj broj.
2020 08 31
> StreetStyleStar: > Caos, ako mogu i ja da se ubacim u ovu temu - Seen. > Naime, nova sam na sajtu i dalje pokusavam da pohvatam pravila i sta kako funkcionise. Tek sam skoro ubacila nekoliko predmeta i javljale mi se devojke, koje kliknu zelim ovo, napisu da zele da kupe i daju mi br telefona, traze dodatne slike, ja ih posaljem, smanjim i cenu i onda trazim podatke da im posaljem isti taj artikl i nikad se vise ne jave... > O cemu se tu radi? 🤣 Na sajtu sam ne tako dugo (od decembra prošle godine) i iz dosadašnjeg iskustva, one članice koje su mi tražile dodatne slike na viber, nikada nisu kupile predmet. Vaše fotografije predmeta su jasne, a naznačene su i mere. Moj savet kako da najbrže razjasnite situaciju sa neodlučnim ili neozbiljnim kupcima je da tražite uplatu unapred (bez rezervacije i sa kratkim rokom za uplatu) i ostavite podatke za uplatu i ko stvarno hoće da kupi, taj će i da uplati.
2020 08 31
> EsBeBe: > > StreetStyleStar: > > I zasto ljudi tek tako slobodno dele svoj broj mobilnog telefona, nisam ga trazila, ne znam zasto bi se cule privatno kad postoje uslovi na ovom istom sajtu da se sve lepo dogg... > pa, kad daju podatke za slanje, napišu i telefon, traže u pošti i taj podatak. neko hoće da mu se šalju dodatne slike putem vibera, pa daju svoj broj. Hvala na brzom odgovoru. :) Jasno mi je to za postu, nego nisam lepo ja napisala 🙈 samo mi broj telefona ostave da ih zovem, bez ikakvih drugih podataka, pa mi zato cudno, ne znam jel takva procedura ili sve moze preko poruka ovde da se dogovori... Ali jasno mi je da zeli neko da i preko vibera da vidi slike. Hvala u svakom slucaju :)
2020 08 31