Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Mere? Seen...

> REASHOP: > > StreetStyleStar: > > Caos, ako mogu i ja da se ubacim u ovu temu - Seen. > > Naime, nova sam na sajtu i dalje pokusavam da pohvatam pravila i sta kako funkcionise. Tek sam skoro ubacila nekoliko predmeta i javljale mi se devojke, koje kliknu zelim ovo, napisu da zele da kupe i daju mi br telefona, traze dodatne slike, ja ih posaljem, smanjim i cenu i onda trazim podatke da im posaljem isti taj artikl i nikad se vise ne jave... > > O cemu se tu radi? 🤣 > Na sajtu sam ne tako dugo (od decembra prošle godine) i iz dosadašnjeg iskustva, one članice koje su mi tražile dodatne slike na viber, nikada nisu kupile predmet. > Vaše fotografije predmeta su jasne, a naznačene su i mere. Moj savet kako da najbrže razjasnite situaciju sa neodlučnim ili neozbiljnim kupcima je da tražite uplatu unapred (bez rezervacije i sa kratkim rokom za uplatu) i ostavite podatke za uplatu i ko stvarno hoće da kupi, taj će i da uplati. Hvala Vam na brzom odgovoru. :) Moracu da nadjem neki nacin svakako, a i verovatno jer sam nova pa i nemaju bas poverenja jos uvek, videcemo. Hvala jos jednom. :)
2020 08 31
Izvolte profil članice koja me je trigerovala, mada ima ih još na spisku.. https://mojekrpice.rs/saskastojanovic-2367 Ako je zainteresovana da se brani, mogu da prikačim konverzaciju i datum kada je ušla na sajt.
2020 09 02
> StreetStyleStar: > Caos, ako mogu i ja da se ubacim u ovu temu - Seen. > Naime, nova sam na sajtu i dalje pokusavam da pohvatam pravila i sta kako funkcionise. Tek sam skoro ubacila nekoliko predmeta i javljale mi se devojke, koje kliknu zelim ovo, napisu da zele da kupe i daju mi br telefona, traze dodatne slike, ja ih posaljem, smanjim i cenu i onda trazim podatke da im posaljem isti taj artikl i nikad se vise ne jave... > O cemu se tu radi? 🤣 > I zasto ljudi tek tako slobodno dele svoj broj mobilnog telefona, nisam ga trazila, ne znam zasto bi se cule privatno kad postoje uslovi na ovom istom sajtu da se sve lepo dogg... Članica REASHOP je lepo objasnila. Ovde sam od 2014, samo jednom se slanje dodatnih fotografija putem vibera zavrsilo kupovinom. Slike su ti divne i jasne, mere su tu, zato slobodno pre nego što nastaviš konverzaciju van sajta a kada dobijes broj telefona, pitaj-šta vas tačno dodatno interesuje da prikažem, slikala sam predmet sa svake strane, tu je svih 5 fotografija, ali ako sam nešto propustila ili vas nešto buni slobodno me usmerite. Uštedećeš sebi vreme. Ni meni nije bilo jasno ostavljanje broja telefona, ali vremenom se opustiš i mnoge saradnje sam tako obavila (nisu podrazumevale dodatne fotke, članicama je tako bilo lakše za dogovor, oko preuzimanja uglavnom). Ozbiljni kupci najčešće preko poruka na sajtu i to par njih sve razrese, ostave podatke nakon toga i dogovore, makar načelno a onda eventualno može kuckanje van sajta.
2020 09 02
> sajberstrip: > > StreetStyleStar: > > Caos, ako mogu i ja da se ubacim u ovu temu - Seen. > > Naime, nova sam na sajtu i dalje pokusavam da pohvatam pravila i sta kako funkcionise. Tek sam skoro ubacila nekoliko predmeta i javljale mi se devojke, koje kliknu zelim ovo, napisu da zele da kupe i daju mi br telefona, traze dodatne slike, ja ih posaljem, smanjim i cenu i onda trazim podatke da im posaljem isti taj artikl i nikad se vise ne jave... > > O cemu se tu radi? 🤣 > > I zasto ljudi tek tako slobodno dele svoj broj mobilnog telefona, nisam ga trazila, ne znam zasto bi se cule privatno kad postoje uslovi na ovom istom sajtu da se sve lepo dogg... > Članica REASHOP je lepo objasnila. Ovde sam od 2014, samo jednom se slanje dodatnih fotografija putem vibera zavrsilo kupovinom. > Slike su ti divne i jasne, mere su tu, zato slobodno pre nego što nastaviš konverzaciju van sajta a kada dobijes broj telefona, pitaj-šta vas tačno dodatno interesuje da prikažem, slikala sam predmet sa svake strane, tu je svih 5 fotografija, ali ako sam nešto propustila ili vas nešto buni slobodno me usmerite. Uštedećeš sebi vreme. > Ni meni nije bilo jasno ostavljanje broja telefona, ali vremenom se opustiš i mnoge saradnje sam tako obavila (nisu podrazumevale dodatne fotke, članicama je tako bilo lakše za dogovor, oko preuzimanja uglavnom). > Ozbiljni kupci najčešće preko poruka na sajtu i to par njih sve razrese, ostave podatke nakon toga i dogovore, makar načelno a onda eventualno može kuckanje van sajta. Hvala Vam na odgovoru i na divnim savetima, tek sam sad videla. 😊😊 U pravu ste, treba malo i ja da se opustim, no dobro ko stvarno zeli nesto da kupi, taj ce i kupiti, ovako ili onako. 😋
2020 09 06
https://mojekrpice.rs/milicevicanita-185392 Ne odgovara na pitanje u vezi mera. Nekoliko puta pokusala,iskulirala me. Ko zna zasto je to dobro. Upozorenje ostalima.
2020 09 06
Ima nas raznih ☺
2020 09 06
> Mojekrpice69: > Ja lično nemam problem kad mi neko traži dimenzije, ali kada mi krene sa forama da izmerim i džepove i precnik dugmeta , to već stvarno ne podržavam! I na kraju ispari i ni hvala ne kaže. tako je,cista nekultura i bezobrazluk
2020 09 09
> FrauMarijana: > Ne smeta mi da nekome odgovorim na sva moguća pitanja, ali me kranje izludi kad članica ide na opciju - želim ovo - i kao traži dodatne mere, slike, video. I onda mi na kraju uopšte ništa ne odgovori. Meni je to nekultura. Ja kad uđem u prodavnicu kažem dobar dan, ne odgovara, hvala i doviđenja. Drugo, uopšte ne shvatam zašto za osnovna pitanja klikću na - želim ovo?! :@ :@ e pa to su ti te sto ne kazu u radnji dobar dan ni dovidjenja ista sorta,uzas
2020 09 09
Meni se samo jednom desilo da kupim a da nisam dobila mere inace izbegavam Ali clanica je lepo objasnila da ona to ne ume,i potrudila se da mi na drugi nacin docara velicinu,bas se potrudila,i nisam zazalila,dobila sam zaista prelepu i sto je najbitnije taman bluzu
2020 09 10
> FrauMarijana: > Ne smeta mi da nekome odgovorim na sva moguća pitanja, ali me kranje izludi kad članica ide na opciju - želim ovo - i kao traži dodatne mere, slike, video. I onda mi na kraju uopšte ništa ne odgovori. Meni je to nekultura. Ja kad uđem u prodavnicu kažem dobar dan, ne odgovara, hvala i doviđenja. Drugo, uopšte ne shvatam zašto za osnovna pitanja klikću na - želim ovo?! :@ :@ Ima nas raznih Cak i zaludnih kao ja 😂 Kad imam visak vremena i novca sednem isklikcem jedno desetak oglasa koji su mi u omiljenim,gde nema mere a treba mi trazim,i desilo mi se par puta procitam,ne odgovara ali me u tom trenutku neko odvuce na drugu stranu i zaboravim da odgovorim Nekad vidim tek posle par nedelja ponovo to i setim se Onda mi bude blam da pisem tada,pa se razmisljam pa bolje i tada da se izvinim na zaboravljenom odgovoru i na oduzimanju vremena,treba imati obraza da se mozda opet nekada javis istoj clanici Ali nisu svi isti Ima i onih bezobraznih jako
2020 09 10
sinovana sam 5 puta, bukvalno, u poslednjih mesec dana. dešavalo se, ali nikada u ovakvoj meri. poslednji put od gospođe sa 250 utisaka, svi pozitivni.
2020 09 11
Broj pozitivnih utisaka meni ovde ne znaci nista. Uglavnom sam najnormalniju, najkulturniju,najbrzu i bas relaxirajucu saradnju imala sa clanicama sa malim brojem utisaka.
2020 09 11
Mene je u protekle dve nedelje 8 clanica iskuliralo. Sve sa dosta pozitivnih ocena, vec posaljem podatke za uplatu ili dogovorim licno preuzimanje i na kraju nista. Sta raditi u tom slucaju? Ne moze negativna jer nije doslo do saradnje. Ali cimati me danima za dodatne mere i slike, postavljati pitanja, sve uredno odgovorim i dogovorim, i na kraju nista. Na limundu imam opciju da ostavim negativnu u ovakvim slucajevima, ali ovde ne postoji nacin da to negde ostane ubelezeno. Bar da znam na koga da ne trosim vreme. Iznenadila sam se koliko nepouzdanih clanica ima i to mi se sve zaredjale jedna za drugom. Evo cekam jos jednu koja je rekla da ce danas doci da preuzme paket, ali imam osecaj da ce se i ovo zavrsiti uz jedno veliko nista.
2020 09 20
1 2 3