Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Preporuka za dobar restoran na Fruskoj gori

Pozdrav svima koji su otvorili ovu temu, treba mi pomoc, ako ima neko ko je obilazio Frusku goru malo vise, da mi preporuci neki doobar restoran. Dolaze mi gosti koji nisu odavde, pa hocemo da ih odvedemo na neko lepo mesto, gde je hrana kvalitetna. Sama sam bila u nekoliko, ali su prosecni, ne bih tamo vodila goste bas. Prva zamisao nam je bio Vrdnik, tj Vrdnicka kula. Tamo sam bila 2x, ali sam jela jedno isto jelo i to mi nije merodavno da ocenim kvalitet celokupnog menija..a na Trip Advisoru sam procitala mnogo negativnih recenzija na racun hrane. Pa se sad premisljamo...dodjoh do toga da idem do Petrovaradina, na tvrdjavu..imam vremena da odlucim do subote, pa pomagajte ,:) <3
2020 08 25
Sto se tice Vrdnicke kule meni je klopa bila solidna, e sad ne znam odakle ste ima tu jos lepih mesta oko Fruske gore...Vinska kuca Kovacevic...imate i Stojšić Salaš zavisi kakav ambijent zelite...a ako ste ljubitelji ribe onda Beška restoran Sidro ili Slankamen restoran je na obali ali zaboravih kako se zove, imaju odlicnu riblju corbu.
2020 08 26
> kristinad1993: > Sto se tice Vrdnicke kule meni je klopa bila solidna, e sad ne znam odakle ste ima tu jos lepih mesta oko Fruske gore...Vinska kuca Kovacevic...imate i Stojšić Salaš zavisi kakav ambijent zelite...a ako ste ljubitelji ribe onda Beška restoran Sidro ili Slankamen restoran je na obali ali zaboravih kako se zove, imaju odlicnu riblju corbu. Ja sam iz Subotice, ali imamo vikendicu na Fruskoj gori, u Velikoj Remeti, tako da sam cesto tamo...ali ne idem bog zna koliko cesto po restoranima, jer se uglavnom sa porodicom i prijateljima rostilja i tome slicno. E u vinariji nisam bila, a bas imam veliku zelju, pri tom nije ni tako daleko...premda mi se Vrdnicka kula cini opustenijim mestom za ovu priliku. Pogledacu sad kakav je taj salas i gde se tacno nalazi. Hvala :")
2020 08 26
E pa i moji imaju vikendicu u Krcedinu, a suprug i ja volimo da se cesto provozamo kolima po fruskoj gori pa smo tako i obisli dosta restorana...ovi riblji u Beskoj i Slankamenu su sroz opustene varijante, a Vinarija je super ali onako malo vise fensi😅 a Salas je opustena varijanta i lep ambijent ako volite, ali mora da se rezervise jer je uvek guzva vikendom> NatasaPupi: > > kristinad1993: > > Sto se tice Vrdnicke kule meni je klopa bila solidna, e sad ne znam odakle ste ima tu jos lepih mesta oko Fruske gore...Vinska kuca Kovacevic...imate i Stojšić Salaš zavisi kakav ambijent zelite...a ako ste ljubitelji ribe onda Beška restoran Sidro ili Slankamen restoran je na obali ali zaboravih kako se zove, imaju odlicnu riblju corbu. > Ja sam iz Subotice, ali imamo vikendicu na Fruskoj gori, u Velikoj Remeti, tako da sam cesto tamo...ali ne idem bog zna koliko cesto po restoranima, jer se uglavnom sa porodicom i prijateljima rostilja i tome slicno. > E u vinariji nisam bila, a bas imam veliku zelju, pri tom nije ni tako daleko...premda mi se Vrdnicka kula cini opustenijim mestom za ovu priliku. Pogledacu sad kakav je taj salas i gde se tacno nalazi. > Hvala :")
2020 08 26
Pala je odluka danas ipak na Vrdnicku kulu, jer kao sto kazete, vikendom je krcato, pa nema mnogo vremena za razmisljanje, te smo rezervisali. Svakako da hocu da cujem preporuke, jer kao sto rekoh, cesto sam tamo, pa da vidim i nesto novo. :")
2020 08 26
Mislim da gde god da odete necete pogresiti, a sve od ovoga sto sam nabrojala su skroz razliciti ambijenti pa valja videti☺️> NatasaPupi: > Pala je odluka danas ipak na Vrdnicku kulu, jer kao sto kazete, vikendom je krcato, pa nema mnogo vremena za razmisljanje, te smo rezervisali. > Svakako da hocu da cujem preporuke, jer kao sto rekoh, cesto sam tamo, pa da vidim i nesto novo. :")
pre 29 dana, 18:06