Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Čuda se dešavaju uz pomoć magije

Hteo sam da sa vama podelim šta mi se desilo. Unazad godinama sam imao razne čudne probleme.Čudne jer znam koliko sam bio sposoban i društveno omiljen.Odjednom mi ništa nije išlo od ruke i sve je propadalo. Godinama sam pokušao da tražim pomoć od tog zla,tj. crne magije i na kraju sam je i našao. Rešio sam svoj problem i sve je opet isto.Samo sam izgubio lepe godine života. Ono za šta sam opet tražio pomoć od iste osobe je nalaženje željenog posla, zaštita od zlih ljudi, uspeh u finansijama, da mi dužnici vrate dugove, da rešim zdravstveni problem, da dobijem željenu devojku, da se neprijatelji udalje od mene....Sve sam to tražio i dobio uz pomoć magije. Baš sve što mi je palo na pamet. I lično sam se uverio da je to moguće. Znam da postoje skeptici, ateisti i neverne Tome, ali onaj ko je imao takve probleme, malo je načitan o tome i upućen u takve stvari, verovaće mi. Ja sam koristio takva čuda i uverio se u njihove moći i postojanje.Ako nekome treba takva vrsta pomoći, slobodno me kontaktirajte. Ovakve stvari su za svaku preporuku i rado ću dati kontakt te osobe na mail: [email protected]
pre 29 dana, 19:32