Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slike sa neta

Evo, gledam devojka rasprodaje stvari i uz sliku sa neta stavila je i sliku svoje haljine koja nema veze sa ovom drugom slikom osim po boji Jedna haljina A kroj a druga skroz uz telo🤷🏻‍♀️ Ne znam u cemu je fora Mozda nesto ne razumem, relativno sam nova ovde a sve vise takvih oglasa srecem Malo nije Ok
2020 08 30
To sam i ja primetila, cesto nema nikakvih slicnosti.
2020 08 30
Da i ja cesto nailazim na to Privuce me slika sa neta, udjem kad ono nema veze sa vezom
2020 08 30
> SkupocaKao: > Evo, gledam devojka rasprodaje stvari i uz sliku sa neta stavila je i sliku svoje haljine koja nema veze sa ovom drugom slikom osim po boji > Jedna haljina A kroj a druga skroz uz telo🤷🏻‍♀️ > Ne znam u cemu je fora > Mozda nesto ne razumem, relativno sam nova ovde a sve vise takvih oglasa srecem > Malo nije Ok Pravilnik kaze: 22. Kolažne slike (dozvoljeni su kolaži od DVE slike! Ukoliko je jedna od njih slika sa interneta, ona ne sme da dominira i mora realno da opisuje predmet koji prodajete) Clanica sa 300+ utisaka je objasnila :D https://mojekrpice.rs/items/odeca/6426291/danas-samo-350-h-m-svilenkasta-kosulja-xs-s
2020 08 30
Objasnila !!!! > GabiProdaja: > > SkupocaKao: > > Evo, gledam devojka rasprodaje stvari i uz sliku sa neta stavila je i sliku svoje haljine koja nema veze sa ovom drugom slikom osim po boji > > Jedna haljina A kroj a druga skroz uz telo🤷🏻‍♀️ > > Ne znam u cemu je fora > > Mozda nesto ne razumem, relativno sam nova ovde a sve vise takvih oglasa srecem > > Malo nije Ok > Pravilnik kaze: > 22. Kolažne slike (dozvoljeni su kolaži od DVE slike! Ukoliko je jedna od njih slika sa interneta, ona ne sme da dominira i mora realno da opisuje predmet koji prodajete) > Clanica sa 300+ utisaka je objasnila :D > https://mojekrpice.rs/items/odeca/6426291/danas-samo-350-h-m-svilenkasta-kosulja-xs-s
2020 08 30
Česta pojava, mada mislim da prolazi jer skreće pažnju na neki način, ali uglavnom dolazi do razočarenja jer je predmet koji se prodaje uglavnom manje atraktivan ili lošije uslikan. Još čudnija pojava je kad neko stavi dve slike: jednu svoju, drugu skine sa neta, od nekog ko ima sličan predmet, pa od te dve slike ne znaš koji predmet zaista ima u prodaji.
2020 08 30
Koristim slike sa neta ali predmeta koje prodajem..
2020 08 30
Ja stavim bas istu sliku ako je nadjem na netu da se vidi jasnije i kvalitet predmeta posto su ovde fotografije katastrofa A ovaj cirkus ne podnosim jer nema veze sa vezom a mnoge clanice to rade Najvise me nerviraju kada stave sliku original patika skinutu sa neta a posalju kineske,turske kopije....
2020 08 30
Primeraka ima raznih, ovo je sou zivi. 😂 Ne znam koliko je to uspesno kao marketinski potez ako dodje do razocaranja sto kaze DoliBlack. Meni to odmah stvori odbojnost prema prodavcu pa dalje ni ne gledam . Nedokuciva mi je ta pojava Da li doticne imaju posebnu viziju ili misle da mi nemamo sposobnost uporednog sagledavanja... Nadam se da ce nas barem videti kako komentarisemo , ako nista barem da znaju da nismo pale sa Marsa.
2020 08 31
Meni nije jasno kako se nekim članicama obrisu slike identičnog predmeta, postavljene sa neta, gde se u ostalim slikama vidi da je to isto, a neki kače ono što nema veze sa predmetom i to tako stoji li, stoji
2020 09 01
A ni to ne razumem.Sta znaci preglednost?Moze imati 1.000 pregleda i dalje je neprodat.Ja kad tako nesto vidim pomislim da predmet ima neku falinku jer ako ga je pregledalo toliko clanica i verovatno se o njemu raspitivalo a niko ga ne kupuje onda nesto nije ok.Pogotovo ako je pristojna cena Mada i da je naduvana,isto.Ovde izgleda te prenaduvane cene i prolaze.
2020 09 04