Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Usluge ulepšavanja /

Nadogradnja kose

Zdravo, zanima me ukoliko neko moze da mi preporuci salon za nadogradnju kose (Novi Sad ili Beograd) po mogucnosti iz licnog iskustva.. Zelela bih da uradim, pa me zanima kako se krecu cene, kojom metodom ste vi radile i sl. Hvala unapred. :)
2020 09 02
Nisam ranije videla temu, ali možda posluži nekoj članici. Ja sam radila u Salon lepote Baroque (Beograd) 180 pramenova dužine 75cm, cena je bila 500e (sa blajhanjem mog izrastka, farbanjem kose i feniranjem kose i nadogradnje). Mešana metoda, dve tehnike - čvorovanje i keratin, tako preporučuje vlasnica salona koja radi nadogradnje. Ja sam zadovoljna, imam je već 3-4 meseca, trebalo bi uskoro da radim novu nadogradnju. Sve ukupno su mi ispala 3 pramena i to oni radjeni keratinom. Jedan je ispao dva dana nakon radjene nadogradnje što je totalno normalno i možete otići da vam vrate pramenove koji ispadnu u roku od mesec dana...a ostala dva pramenčića su mi ispala pre 4-5 dana. Preporučuju se korekcije na 3 do 5 meseci. Treba biti oprezan sa keratinom prilikom blajhanja/farbanja, jer se topi i mogu da se spoje pramenovi. Čvorovanje je super, jedino što kada pomislite da ste osušile kosu shvatite da su čvorići još mokri. 10ak dana od radjene nadogradnje ja sam otišla na odmor u Belu Crkvu, kupala se i u jezeru i u smeštaju 50 puta dnevno, skakala sam sa skakaonice, pedaline i kafića u vodu. Brinula sam hoće kosa izdržati moje budalaštine ali je sve bilo fenomenalno. Održavanje nije teško, nikakvi dodatni preparati nisu potrebni, standardna nega. Ja ne idem kod frizera pa ni sa nadogradnjom nisam išla, peglala sam je i uvijala ukupno možda 10ak puta od kako je imam. Moja kosa se uvija po vlažnom vremenu a i ova je po malo. Super su uklopljene u svakom smislu. Češljanje dva puta dnevno (krajevi i teme) lako udju u fazon. Ne prati kosu preko kade zbog mršenja. To je to.
2020 12 11