Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta se prodaje ovih dana?

Cini se da je leto iza nas. Prvo skolsko zvono nagovestava skori dolazak jeseni. Ljudi su se istrosili na knjige, ranceve i sve za skolu. Cini mi se da se majice i sortsevi vise i ne gledaju. Jos slabije prodaju. Sta kacite i sta prodajete ovih dana? Ja sam svoju ponudu dopunila zimskim jaknama, kardiganima i dzemperima na dugmice, kao i majicama tamnijih boja. A vi? 😊
pre 25 dana, 22:48
Prodala šorts, letnju haljinu, rezervisana majica na kratke i duge rukave i letnje pantalone. Ide i letnje još uvek. Biće još mesec dana lepo vreme, najavljuju opet preko 30. Može se to nositi. Baš sam se nameračila na sandale, tako da i ja gledam letnje još. Kupim i inače kad naletim na nešto dobro, nevezano za godišnje doba.
pre 25 dana, 23:15
Ja sam ovih dana prodavala dukseve, farmerice i haljine. A slazem se sa Doli, kupujem kad god mi se nesto svidi.
pre 25 dana, 23:57
Samo kupujem :') :') :')
pre 25 dana, 04:18
Prodala sam patike posle dužeg zatišja 😅 A kupujem bukvalno sve i svašta 😂
pre 24 dana, 11:35
Meni nikako ne ide prodaja, samo jedan kupaci je otisao iako leto prolazi, i to je to Nova teksas jakna i crna jesenja jakna mi stoje na profilu vec godinu dana, snizila cene do besvesti al ne vredi :')
pre 24 dana, 12:03
Prodajem i letnje i zimsko.Bukvalno.A slabo nesto kupujem,nema vecih velicina,ovde svi ko da nose S,M i L 🙂
pre 24 dana, 12:10
Ja drzim na profilu sve sto imam za prodaju, to svima savetujem jer bas nema pravila. Nadamo se da ce malo vise krenuti prodaja kad zahladi🤗
pre 24 dana, 12:19
I meni u poslednje vreme slabo ide prodaja. 🙂
pre 24 dana, 12:35
Mislim da treba sve drzati, a atraktivnije stvari obnavljati. Treba tu i malo srece da neko ko je u tom fazonu vidi oglas.
pre 24 dana, 13:47
Da,i da vidi oglas i da velicina odgovara. Plus sto ke ovde haoticna pretraga.Izbacuje sve i svasta i ne bazira,se samo na kljucnim recima.
pre 24 dana, 14:26
Kod mene ima zainteresovanih i za haljine i za patike ali je slaba prodaja ☺️
pre 24 dana, 17:22
Drzim uvek sve na profilu sta imam, nezavisno od godisnjeg doba.Ovih dana sam prodala kupaci jednodelni, farmerke, prsluk texas, bruseve vise komada . Nema pravila sta ce se i kada prodati tako da ja sve ogase uvek drzim, ponekad obnovim
pre 24 dana, 18:58
Ja sam nedavno prodala dve majice, haljinu i torbu...
pre 23 dana, 20:56
Nema pravila. Samo je bezveze sto oglas mozes da obnovis jedino da ga obrises i postavis ponovo.A i nije bas neka opcija pretraga na sajtu,puno toga sto je prodato stoji mesecima i zagusuje preglednost.
pre 23 dana, 22:14
1 2 Sledeći