Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li mislite da je ok?

To je jos i dobro.Vidim da se masa clanica zali da posalje paket,on se ne podigne,kupac se ne javlja i onda jos i plate duplu postarinu. Ja ne znam sta je sa ovim ljudima.
2020 09 04
Meni nije jasno kliknu zelim pitaju za mnogooo manju cenu, Pristanem traze br racuna nikada se ne jave vise Udjes im na profil prodaju zara majicu za 3.000 cene prenapumpane Nista mi nije jasno
2020 09 11
Dok ke ovaca bice i dzempera 😂
2020 09 13
Po meni to nije za negativnu, sto su rekle ostale devojke - nije bilo saradnje. 💁🏻‍♀️
2020 09 14
Na žalost ne možeš ništa. Po pravilima sajta. Sada rizikuješ da te dušebrižnici ovde proglase za zloću koja hoće da daje "osvetničke negativne".
2020 09 19
To zna da iznervira,ali mi se cesce desava da hocu da kupim nesto a clan ili nije dugo bio na sajtu ili jos gore,na sajtu je ali ne odgovara.Cist bezobrazluk.Takvima treba deliti negativne pa nek se cesu.
2020 09 20
> Ninuskica: > Meni na "zelim" klikcu osobe sa bukvalno 300 pozitivnih. > Sacekam malo,i kad vidim da nema nista,pitam "Zelite li da kupite predmet,dodatne fotografije,mere.." > Nista.. E, taj mi se pristup dopada. Od sad saljem takvi poruku kao odgovor na "Želim" .... Mislim, smešno je i neozbiljno kliktati na to dugme ako ne želite da kupite, ali očito ima i takvih osoba.
2020 10 19
1 2