Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Prodavnice, artiklli, rasprodaje /

Usluzna kupovina

Kao sto naslov kaze, nakon veoma uspesne i na obostrano zadovoljstvo odredjene kupovine sa dve clanice, resila sam da ponudim i ostalim clanicama usluznu kupovinu. Prodavnice i TC koji su mi najblizi su DM, Sephora, Vero, Merkator, Delta City, Usce, Zara, Modiana, Sportina, Immo centar, Beosport, Springfild, Stradivarius, Oysho, Women Secret, Pandora, Zara hoome dekor, Jumbo i jos dosta toga. I specijalizovane radnje sa obucom takodje dolaze u obzir. Ima ih manje i vise poznatih poput Planike. Princip kupovine je da znate sta zelite i da li tog proizvoda ima jer nemam vremena da se setam uzalud. Mozete nazvati prodavnicu, proveriti pa i rezervisati stvar koju cu ja otici da platim nakon sto vi uplatite. Saljem isti dan ili naredni. Ako vam ovo ne odgovara slobodno zaobidjite jer je ovo jedini nacin na koji radim. Imam iskustva od pre, a na ovom sajtu sa dve clanice.
pre 17 dana, 18:32
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d4254b05a5964e5a9398a1a2d08a856e.jpg) Novi proizvodi u DM, Balea 24 jahre.
pre 12 dana, 20:32
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj