Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Predlog,koliko vas se slaze?

Da se na sajtu uvede kategorija mobilni telefoni ili bar samo za maske Mislim da vecinu nas,osim oblacenja nas samih zanima i “doterivanje” nasih “pametnih drugara” Koliko vas se slaze?
pre 14 dana, 15:36
Ja bih bas volela da ima kategorija za maske 🤗
pre 14 dana, 17:12
Slažem se :")
pre 14 dana, 19:38
Slazem see, to bi bilo super
pre 14 dana, 19:52
Slazem se...
pre 14 dana, 20:50
I meni je to super. Volela bih i kategoriju za dom, knjige... Nekako mi je forum nepregledan za takve stvari.
pre 14 dana, 21:14
To je super, ali sajt generalno nije napravljen u svrsi prodaje tih stvari, i nedozvoljeni su predmeti tako da sumnjam da ce admina zanimati da se cima oko toga :( Nekako su KP, Limundo i Kupindo za te stvari...
pre 13 dana, 12:05
> IvanaHana: > Da se na sajtu uvede kategorija mobilni telefoni ili bar samo za maske > Mislim da vecinu nas,osim oblacenja nas samih zanima i “doterivanje” nasih “pametnih drugara” > Koliko vas se slaze? Iako prodaja maski za telefone i komercijalna prodaja spadaju u nedozvoljene predmete, Vas to ne sprecava da iste oglasavate. Obratite se adminu, mozda Vam ispuni zelju.
pre 13 dana, 13:15
Kako nas ne ogranicava da oglasavamo, ako admin brise takve oglase? Moze kao kategorija. Ja sam za ;)
pre 13 dana, 14:05
https://mojekrpice.rs/items/aksesoari/6472862/maske-za-iphone
pre 13 dana, 14:53
Objavljivala sam i ja, ali ih admin obrise ocigledno cim ih vidi > GabiProdaja: > https://mojekrpice.rs/items/aksesoari/6472862/maske-za-iphone
pre 13 dana, 17:40
Takodje se slazem... A volela bih i da postoji kategorija za stvari za uredjenje doma...
pre 12 dana, 14:51
Ne slažem se. Postoje adekvatni podforumi za to kao i sajtovi koji su mnogo bolje pozicionirani za tehniku. Kome ne odgovara, uvek sa tog nekog drugog sajta može naručiti a ako želi da se menja i to može u podforumu Tražim. Pored svega samo nam još nedostaju profili za prodaju polovnih i novih mobilnih telefona, maskica, nameštaja i dekorative, knjiga i stripova, išlo bi u nedogled.
pre 12 dana, 19:26
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj