Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Budimo realne

(Знам да вам је мука кад видите овај аватар:,,Ево сад ће ова опет нешто да кења"). x-) Лако је нама које смо на својој или туђој муци пронашле недозвољене предмете, да дрвимо новим чланицама о правилима сајта. А где су недозвољени предмети??? Како ће нова чланица наћи правила сајта? Немојте полазити од себе и сматрати да је дужност нове чланице да посећује форум.( 80% чланица не посећује форум). Овако важна правила треба да буду у и-мејлу добродошлице или да буквално искоче кад кликнеш:,,Додај нови артикл". Админов налог је врло глупо постављен-личи на налог било којег члана ( врло неозбиљно). Админ 2 године није радио како треба, па су постављани огласи од љутенице, пекмеза игуана(гуштера)итд. до аутомобилских гума и делова локомотиве. Нова чланица све то види и мисли да је дозвољено. Руку на срце, многе су и из безобразлука постављале недозвољене предмете. Недозвољени предмети стоје као знак ограничења брзине испод крошње, а саобраћајци мало даље наплаћују казну. Тагови су највећа глупост. Бренд се наводи у наслову огласа. Ако немам декларацију производа, откуд могу да знам сировински састав предмета? Категоризација је очајна. Но добро, ако ми се не свиђа овај, постоје и други сајтови. Само вас молим да не глумите админе-јадно је.
pre 11 dana, 10:23
Slazem se, ja relativno nisam nova, pa opet ne znam sva pravila napamet. Moguce da negde krsim a da nisam ni svesna. 🤷🏻‍♀️
pre 11 dana, 15:58
I ja sam od skoro ovde.Mozda nesvesno imam neki nedozvoljen predmet ili sam nesto uradila sto krsi pravila.Admin bi trebao malo cesce da je tu,da prati sta se desava po forumima i da jednostavno vodi ovaj sajt kako treba.Ima ovde zanimljivih tema,ali i cestih prepucavanja sto me jako nervira.Pre svega svi smo ovde da kupimo,razmenimo i po nesto poklonimo.
pre 11 dana, 18:05
Meni je tvoj avatar super, asocira me na tulumbe.
pre 11 dana, 23:02
Mene na bademe, i to bademe u blenderu, kao da se neko sprema da napravi smoothie 😁😁😁 > tixtix: > Meni je tvoj avatar super, asocira me na tulumbe.
pre 10 dana, 08:49
Чаробне мадлене-француски колачићи, популарни широм света :") ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/66615aeb70064945e927aa352ef57323.jpg)
pre 10 dana, 10:42
😊😊😊 > Madeleine: > Чаробне мадлене-француски колачићи, популарни широм света :") > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/66615aeb70064945e927aa352ef57323.jpg)
pre 10 dana, 18:32
> Madeleine: > Чаробне мадлене-француски колачићи, популарни широм света :") > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/66615aeb70064945e927aa352ef57323.jpg) Ja sam bila ubeđena da su to hurmašice 😁
pre 10 dana, 22:21
Svaka cast! Moja sestra je pre mene koristila ovaj profil. Cesto je govorila kako je opet opominju a toliko njih ima ne dozvoljene predmete i previse slika recimo sa neta, a ona se mucki trudi da uslikan sve jer nema vremena da li ja fotografije. Onda je obrisala sve sa profila i ja sam ga preuzela. Opominjana je i jer je non stop izbacivala neke ponude. Ok je da to gusi ali nekom je taj novac zaista potreban. Recimo ona nije u zavidnoj situaciji, tesko zive i trudi se da bar nekako zaradi ili da zameni nesto za ono sto joj je potrebnije od tog njenog. Meni je ok da neko smisla ponude i da zaradi posteno. Nije mi jasno neko kupi stvar od 10000 ovde recimo a stvar koja je ocuvana od 200 din nece niko, isto tako i svar koja je bas ko zna od kada bude prodata.
pre 10 dana, 23:10
> BLINKY-NINKY: > Svaka cast! Moja sestra je pre mene koristila ovaj profil. Cesto je govorila kako je opet opominju a toliko njih ima ne dozvoljene predmete i previse slika recimo sa neta, a ona se mucki trudi da uslikan sve jer nema vremena da li ja fotografije. Onda je obrisala sve sa profila i ja sam ga preuzela. Opominjana je i jer je non stop izbacivala neke ponude. Ok je da to gusi ali nekom je taj novac zaista potreban. Recimo ona nije u zavidnoj situaciji, tesko zive i trudi se da bar nekako zaradi ili da zameni nesto za ono sto joj je potrebnije od tog njenog. Meni je ok da neko smisla ponude i da zaradi posteno. Nije mi jasno neko kupi stvar od 10000 ovde recimo a stvar koja je ocuvana od 200 din nece niko, isto tako i svar koja je bas ko zna od kada bude prodata. U pravi si što se cena tiče. Ali svima je bitna marka i veruju da je ono što košta npr. 10.000 puno bolje od stvari koja se prodaje za 200. A na kraju krajeva, sve je to second hand.
pre 9 dana, 09:57
> JelenaM-88: Naravno, jednom obuceno to nije vise novo. Imaju i u vidu nanatu cenu kupac placa i ptt. Nije sve u marci ili brendu vec u tome kako ko zna sta da iznese. Dugo radim kao trgovac, naime u radnji mi je bila zena srednjih godina. Menja muzu majicu, kaze veliki broj joj treba. Ponudim ja sta imam aona ce asta pise ko ih proizvodi... Ja kazem ovo Vam je Turska majica, vecina garderobe je Tursko, Italijansko, naravno da imamo i Kinesko, Novo Pazarsko,... Ona ce Tursko ne valja daj mi Italijansko ili N. P.... Nije bitno ljudi odakle je bitan je materijal. 7 godina radila sam u kvalitetu rublja, kontrolisala svaki mogu i step, sav, konac, pa i samo tkanje pamuka, i ostalih sirovina materijala. Mnogo ljudi se zaludjuje pogledajte u radnji patike od 7000 i vise MADE IN CHINA ILI PRC... IGRACKE TAKODJE... Pre 18 godina srcam se Ellezinih patika sa braon djonom bile su platneni model i kozni, prale su se u ves masini i nit su se iskrivile nit odlepile. Ok kostale su i tad. A aj sad da stavimo patike u masinu posle 3 pranja su samo za kantnu
pre 8 dana, 10:01
> BLINKY-NINKY: > Naravno, jednom obuceno to nije vise novo. Imaju i u vidu nanatu cenu kupac placa i ptt. Nije sve u marci ili brendu vec u tome kako ko zna sta da iznese. Dugo radim kao trgovac, naime u radnji mi je bila zena srednjih godina. Menja muzu majicu, kaze veliki broj joj treba. Ponudim ja sta imam aona ce asta pise ko ih proizvodi... Ja kazem ovo Vam je Turska majica, vecina garderobe je Tursko, Italijansko, naravno da imamo i Kinesko, Novo Pazarsko,... Ona ce Tursko ne valja daj mi Italijansko ili N. P.... Nije bitno ljudi odakle je bitan je materijal. 7 godina radila sam u kvalitetu rublja, kontrolisala svaki mogu i step, sav, konac, pa i samo tkanje pamuka, i ostalih sirovina materijala. Mnogo ljudi se zaludjuje pogledajte u radnji patike od 7000 i vise MADE IN CHINA ILI PRC... IGRACKE TAKODJE... Pre 18 godina srcam se Ellezinih patika sa braon djonom bile su platneni model i kozni, prale su se u ves masini i nit su se iskrivile nit odlepile. Ok kostale su i tad. A aj sad da stavimo patike u masinu posle 3 pranja su samo za kantnu Bravo, svaka ka' Njegoseva!
pre 8 dana, 10:11
> BLINKY-NINKY: Pa roba svih poznatijih brendova se proizvodi u Kini, Bangladešu, Kambodži itd. Inače nekoj emisiji sam skoro gledala, baš u vezi toga je bila priča, da za MADE IN se stavlja ona zemlja u kojoj je bio poslednji korak proizvodnje. Pa tako od MADE IN ITALY može biti samo etiketa. :) Turski pamuk znam da je važio za kvalitetan i bio tražen. A to što se kod nas prodaje roba B klase, istih tih brendova, po paprenoj ceni (u Turskoj je ista ta stvar bar 3x jeftinija), to je već druga priča. Konkretno za patike. Pre nekoliko dana sam otišla do naše poznate sportske radnje da vidim za bele Adidas, pošto su sniženja. Kod svakog modela koji mi se svideo, vidno primetan lepak sa strane. Rekoh, ne hvala. E sad, malo i ja skrenuh s teme. O ovome bi mogla da se vodi posebna diskusija.
pre 8 dana, 10:25
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj