Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Gastritis, kandida... treba mi pomoc.

E ovako, iza mene je 11 meseci mukotrpnog zivota, ali bukvalno, mozda ce se neke clanice i setiti koliko sam puta pitala za savet i trazila pomoc. Imam neopisivo stezanje iza krajnika, u vratu... ni sama nisam mogla da odredim tacno gde, to me je dovodilo do ludila, sva moguca ispitivanja su mi radili i niko nije znao sta je, cak sam isla i kod psihijatra, pila lekove, bezuspesno. Otisla sam na endoskopiju nosa gde je ustanovljen otok u levoj supljini, ali i dalje nisu znali zasto. Juce sam otisla na pregled celog tela kvantnom medicinom tj biorezonantnim i termovizijskim skenerom. Otisla sam po preporuci prijatelja, kazu da se bukvalno tu sve, ali sve vidi. Ustanovljen mi je gastritis u najgorem obliku, pred cir, kandida u grlu, oteceni limfni cvorovi u epifarinksu, sto me je uplasilo, ali doktor tvrdi da nije nista maligno. Ono sto mene buni je to, da mi bris grla nije pokazao da imam kandidu, a sada citam da je to moguce, da bris pokaze negativno, iako kandida postoji. Takodje, imam jaci apetit nego ikad, bas otkad su problemi krenuli, a za gastritis kazu da je apetit slab. Mada sam negde procitala da neko ko ima gastritis zbog jake kiseline, moguce da ima pojacan apetit. Krvare mi i desni, doktor kaze da je sve povezano sa kiselinom... a jos jedan orl mi je pomenuo da je zbog kiseline moguce stezanje u grlu, kod krajnika... Sada me zanima da mi se jave osobe koje imaju slicne probleme sa iskustvima, koju ishranu praktikuju i svaki savet bi mi dobro dosao. ❤
2020 09 18