Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sto se tice Zare

Zaista svima vama koje zele Zarine stvari iz aktuelnih kolekcija preporucujem da instalirate njihovu app. Ovo je krajnje bezobrazno na sajtu, kao da u pecini zivimo pa me mozemo da se informisemo. Rokaju se cene na nove stvari sa etiketom koje su mahom pokupovane u fazama SPECIAL PRICE. Nemojte da vas deru bezveze. Meni je u petak stigao paket, cekala sam 7 dana, i platila pouzecem. Budite pametne.
2020 09 20
Sajt zaista počinje da gubi smisao. Umesto da se ovde nude i kupuju stvari po najpovoljnijim mogućim cenama, ljudi se bave preprodajom i prodaju po znatno višim cenama nego u radnjama. Zara je najaktuelnija, pa upada u oči, ali to se radi i sa drugim brendovima.
2020 09 20
Slozicu se, bas postaje bezveze
2020 09 20
potpuno se slažem, pohlepa i bahatost na sve strane. plus, dotične prodavce admin ne sankcioniše, oni mogu i svih 5 slika sa neta, i komercijalnu prodaju, i ponavljanje oglasa. dno dna.
2020 09 20
Ja sam u avgustu poručila 4 duksa, svaki je bio po 399 dinara. Neki dan slučajno naletim na sajtu na jedan koji sam htela tad ali nije bilo veličine. Cena oko 1500 dinara. Uđem na profil kad ono sve garderoba sa tih ooogromnih sniženja po 399 dinara, a prodaje se za 3-4-5 puta veći iznos. Tako da, svi imaju prava da stave cenu koju žele, svaka roba ima kupca, ALI slažem se da se trebaju upoređivati cene.
2020 09 20
I ne samo to.Mozete da vratite sve sto izmete u roku od 6 meseci i kupovina je sigurna. Meni je muka od LUXUZNIH Zara haljina ili SKUPOCENOH Zara cizama.Nema tu nista ni skupoceno ni luxuzno,Zara je brend za siroku potrosnju,osim gadjanja cenama.I nije samo Zara,tu su Mango,HM... Ja prodajem Zarinu haljinu za 800 din i uz nju na poklon ide jos jedna haljina.Jeste jednom ili dva put obucena i ko nova,ali mi je sumanuto da je napicim na 2000 ili 2500. Za te pare svako ce kupiti novo.Ja prva.
2020 09 20
> Zoran2: > > Dadanagaga: > > Zaista svima vama koje zele Zarine stvari iz aktuelnih kolekcija preporucujem da instalirate njihovu app. > > Ovo je krajnje bezobrazno na sajtu, kao da u pecini zivimo pa me mozemo da se informisemo. Rokaju se cene na nove stvari sa etiketom koje su mahom pokupovane u fazama SPECIAL PRICE. Nemojte da vas deru bezveze. Meni je u petak stigao paket, cekala sam 7 dana, i platila pouzecem. Budite pametne. > Kako mogu da poručim? Instaliram njihovu aplikaciju i odatle narucim,kolika vam je bila od prilike postarina? Poštarina je 490 din uvek, a preko 6000din je besplatna
2020 09 20
Ja sam porucivala sa sajta, i naznacim da mi stigne u neku njihovu radnju meni najblizu i onda nisam placala ptt. To se isplati naravno za one stvari koje su jeftinije na sajtu ili nemaju u radnji.
2020 09 20
Cuveni zarini bodiji, koji kostaju 1590 din ovde se mahom prodaju za 2000, dok se tome doda postarina, provizija..to je vise od 2200 din , isplati se naruciti 1 bodi sa sajta i platiti postarinu. Da ne pricamo o ostalim stvarima..
2020 09 20
> NatasaPupi: > Cuveni zarini bodiji, koji kostaju 1590 din ovde se mahom prodaju za 2000, dok se tome doda postarina, provizija..to je vise od 2200 din , isplati se naruciti 1 bodi sa sajta i platiti postarinu. Da ne pricamo o ostalim stvarima.. A najgore od svega je što su sada određene stranice na instagramu počele da prodaju te iste bodije kao iz Zare samo je turki brend quzu u pitanju, po ceni od 1000 dinara. Ja sam lično poručila sa sajta diletto_clothing 2 bodija, crni i nebo plavi, čak su mi i kvalitetniji od Zarinih, uporedila sam sa drugaricom koja ima Zarin, ja moje nosila već xxx puta i ništa im nije, materijal nije poliester već mokra likra, a ovaj iz Zare joj se posle 3 pranja već raspao. Dakle postoje i jefitnije opcije, jer sam i ja primetila da ih ovde prodaju čak i za 2500...
2020 09 21
> smilicas: > > NatasaPupi: > > Cuveni zarini bodiji, koji kostaju 1590 din ovde se mahom prodaju za 2000, dok se tome doda postarina, provizija..to je vise od 2200 din , isplati se naruciti 1 bodi sa sajta i platiti postarinu. Da ne pricamo o ostalim stvarima.. > A najgore od svega je što su sada određene stranice na instagramu počele da prodaju te iste bodije kao iz Zare samo je turki brend quzu u pitanju, po ceni od 1000 dinara. > Ja sam lično poručila sa sajta diletto_clothing 2 bodija, crni i nebo plavi, čak su mi i kvalitetniji od Zarinih, uporedila sam sa drugaricom koja ima Zarin, ja moje nosila već xxx puta i ništa im nije, materijal nije poliester već mokra likra, a ovaj iz Zare joj se posle 3 pranja već raspao. Dakle postoje i jefitnije opcije, jer sam i ja primetila da ih ovde prodaju čak i za 2500... Ja ih imam nekoliko, nanosala sam ih se, materijal mi odgovara, sve super, ali ne bih nikad dala vise od tih 1600 dinara, iz principa. Dakako da ima odlicne turske garderobe koja je x puta kvalitetnija od onoga sto uobicajeno kupujemo.
2020 09 21
> NatasaPupi: > > smilicas: > > > NatasaPupi: > > > Cuveni zarini bodiji, koji kostaju 1590 din ovde se mahom prodaju za 2000, dok se tome doda postarina, provizija..to je vise od 2200 din , isplati se naruciti 1 bodi sa sajta i platiti postarinu. Da ne pricamo o ostalim stvarima.. > > A najgore od svega je što su sada određene stranice na instagramu počele da prodaju te iste bodije kao iz Zare samo je turki brend quzu u pitanju, po ceni od 1000 dinara. > > Ja sam lično poručila sa sajta diletto_clothing 2 bodija, crni i nebo plavi, čak su mi i kvalitetniji od Zarinih, uporedila sam sa drugaricom koja ima Zarin, ja moje nosila već xxx puta i ništa im nije, materijal nije poliester već mokra likra, a ovaj iz Zare joj se posle 3 pranja već raspao. Dakle postoje i jefitnije opcije, jer sam i ja primetila da ih ovde prodaju čak i za 2500... > Ja ih imam nekoliko, nanosala sam ih se, materijal mi odgovara, sve super, ali ne bih nikad dala vise od tih 1600 dinara, iz principa. Dakako da ima odlicne turske garderobe koja je x puta kvalitetnija od onoga sto uobicajeno kupujemo. Slažem se u potpunosti, mislim da je 1600 dinara za njih krajnja granica cene koju bih dala
2020 09 21
Ne znam da li smem da pisem ovde ali stranica na instagramu takii_accessories a i mnoge druge imaju tursku robu a to je identicna roba kao u Zari, mislila sam da su samo dobre kopije ali sad mislim da i Zara kupuje tursku robu i samo stavlja svoje etikete 😂 Ps. Slazem se sa clanicom koja je otvorila temu, osim sto evo recimo ja kupim haljinu za 5000 u radnji, nosim jednom i stavim na prodaju za 2000, a u medjuvremenu je Zara snizi na 1000 dinara i onda ispada da je moja precenjena, a ne mogu ja stalno da pratim kad se snize cene pa da snizim i ja. Primer dajem samo da ne stavljaju svi naduvane cene nego se tako potrefi.
2020 09 21
> Dani88: > Ne znam da li smem da pisem ovde ali stranica na instagramu takii_accessories a i mnoge druge imaju tursku robu a to je identicna roba kao u Zari, mislila sam da su samo dobre kopije ali sad mislim da i Zara kupuje tursku robu i samo stavlja svoje etikete 😂 > Ps. Slazem se sa clanicom koja je otvorila temu, osim sto evo recimo ja kupim haljinu za 5000 u radnji, nosim jednom i stavim na prodaju za 2000, a u medjuvremenu je Zara snizi na 1000 dinara i onda ispada da je moja precenjena, a ne mogu ja stalno da pratim kad se snize cene pa da snizim i ja. Primer dajem samo da ne stavljaju svi naduvane cene nego se tako potrefi. A dobro, svi znamo da ima toga, ali sam ja u sustini pokrenula temu zbog eskalacije stvari sa etiketama 😁
2020 09 21
Mene je poceo Guess da brine , ej patike platnene bile kao 49.000 prodaje za 35.000.To jos nisam videla.
2020 09 22
1 2