Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako slikati predmet za prodaju

Evo korisnih saveta sa bloga Limunda. Bila je skoro tema o slikanju i bojama ali je ne mogu naći. https://blog.limundograd.com/2020/05/kako-da-idealno-fotografisete-odecu-za-prodaju/?utm_source=limundo&utm_medium=mlmkidealnofoto&utm_campaign=blog
2020 09 24
odmah ispod Vase je, samo ima cudan naslov :')
2020 09 25
:') :') :')
2020 09 25
Drage članice, možda nema veze sa temom, ali moje pitanje je Kako napravite kolaž od 2 fotografije, naime, jednu bih sa sajta, a druga je moja, pošto je jedino tako dozvoljeno, koliko sam shvatila.Hvala!
pre 26 dana, 13:14
>becici: >Drage članice, možda nema veze sa temom, ali moje pitanje je Kako napravite kolaž od 2 fotografije, naime, jednu bih sa sajta, a druga je moja, pošto je jedino tako dozvoljeno, koliko sam shvatila.Hvala! ukucajte "be funky collage" na pretrazivacu i udjite na prvi rezultat 😃 vrlo intuitivna aplikacija, snacicete se
pre 26 dana, 01:55
Hvala! :")
pre 25 dana, 11:28
Zdravo devojke!Recite mi jel zna neko zasto skoro sve sto postavim od fotografija bude naopako,i ne mogu promeniti kad pokusam opet isto.
pre 15 dana, 12:23
Da li neko zna zašto ne mogu da postavim fotografije? Ceo dan pokušavam, šanse nema. Kliknem na " dodaj fotografiju" i ništa se ne dešava.. 🤔🤕
pre 15 dana, 02:30
> Djedovic: > Zdravo devojke!Recite mi jel zna neko zasto skoro sve sto postavim od fotografija bude naopako,i ne mogu promeniti kad pokusam opet isto. Kropujte fotografiju malo, ili koristite aplikaciju no crop ako bi baš cele slike.
pre 14 dana, 00:07
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj