Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Skinuto mi je preko 10 predmeta, koji su moji polovni ili novi

> VanjaMilojevic: > > REASHOP: > > Sat vremena po postavljenom predmetu je nerealno mnogo! > > Mere za 1 predmet u proseku 2 minuta. > > Pisanje teksta i postavljanje fotografija 5 minuta. > > Fotografisanje više, ali nekad uspe prvi set fotografija (više od 5, ako neko traži dodatne da ih odmah imam); takođe, uglavnom, beli hamer papir ili svetli zid kao pozadina. Fotografije sačuvam. > > Najbitnije: Postavljanje predmeta po pravilima (besplatnog) sajta. > Neka pravila onda pišu na vidljivom mestu, radila sam kako sam videla da svi rade. Sada vidim da ne može ni kao kolaž, zar nije lakše tako staviti što više slika nego je ograničenje na 5, niti imam gde da čuvam slike kada predmet ima mnogo detalja,(zbog memorije) niti da sto puta tražim fotke pa saljem svakome ko traži. U svakom slučaju to nema veze sa tobom već je do sajta. Neka onda is pišu ta pravila negde na vidnom mestu.. U slucaju da Vam se ne dopada sajt i kako funkcionise odjavite se i to je to... pravila lepo pisu za one koji zele da ih znaju i postoje sa razlogom...
2020 10 08
Desilo mi se isto, i ja sam pisala adminu.. Rečeno mi je da kolažne slike mogu .. I ja sam tako i uradila.. 🤪😉 Pola kolaža je slika sa neta, a pola je moje zmijsko telo.. Ahahah.. I ne briše me više niko.. 😎🤣
2020 10 10
1 2 3