Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Posle par sati nobi artikli mi nestanu?

super pobrisani su mi svi predmeti samo par mi je ostalo preko 100 predmeta mi je obrisano
2020 10 16
Preveliki napor se ulozi na fotografisanje, opisivanje artikala da bi neko ‘jednim klikom’ brisao iz nekog cudnog razloga fotografije. Meni se konstantno (druga nedelja za redom) desava da samo sto oglas okacim, drugi dan obrisu. Ostalo su mi samo oglasi gde su fotografisane neke stvari obicnim telefonom,na podu itd a ono sto je slikano u nekom lepsem ambijentu (cak i patike slikane u kuhinji) su obrisane. Nekome je ovo jedini ili dodatni izvor prihoda, pa bi bilo lepse reci sta smeta i proveriti verodostojnost fotografija a ne samo obrisati.
2020 10 16
Konstantno brisu, ne prestaje vec poslednjih 10ak dana... Polako gubim strpljenje za ovaj sajt..
2020 10 17
nisam ni znala da ovaj sajt ima dva admina dobila sam odgovor da je drugi admin greskom izbrisao sve moje predmete jer je pomislila da se bavim komercijalnom prodajom da prodajem nove stvari a ne polovne zato sto sam umesto uni velicine pisala kojoj velicini stvari odgovaraju jer nije sve sto je uni iste velicine dobila sam izvinjenje i da ce da obavesti drugog admina da mi vise ne brise predmete jer nije komercijalna prodaja a ja sad polako ubacujem sve ponovo >:(
2020 10 17
Meni se takodje brisu kolazne slike 😞
2020 10 17
1 2