Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Otrcana prica ....ali ..

Kad vec trazite slike i snimke preko vibera Pa ispostujte tog nekog pa mu odgovorite Jer je taj neko odvojio vreme da vam snima ...slika sta god Sta to je tesko
pre 11 dana, 23:59
Nažalost ali mislim da se taj bezobrazluk nikad neće iskoreniti.
pre 11 dana, 00:36
Masovna pojava.
pre 11 dana, 00:37
U principu, u 99% slucajeva osetite da li je neko kupac ili samo dosadjuje. Ako smatram da sam upisala dovoljno mera i postavila dovoljno slika, a da se pitanja i zahtevi odnose na nesto sto je vec navedeno u opisu artikla, ja jednostavno izbegnem kulturno dalju pricu. Osim toga, uvek napravim dovoljno slika, nema opcije da se postavi vise od pet, ali potencijalnom kupcu ponudim te. Desava se da nesto propustim (meru, sliku iz nekog ugla...), onda se trudim da to dam kupcu, ako i ne kupi, te slike ili mere posluze za nekog narednog zainteresovanog (nije mi sve sto prodajem na dohvat ruke, nekad moram pomeriti gomilu drugih stvari da bih to izvukla i ne pada mi na pamet da nekom premeravam vec izmereno i slikam vec slikano). Prosto se naviknite, ja takve poruke zaboravim kao da ne postoje, nauci se da se oseti ko ozbiljno uplacuje sutra, a ko to tek onako napise, a vec znam da od toga nema nista, uopste ne obracam paznju sto se ne zahvale, sto nikad ne napisu da nisu uplatili ili da su odustali. Nesredjeni su sa sobom i svojim zeljama i mogucnostima, sto bih ja sebe opterecivala nekim ocekivanjima od takvih? Ako znate da je to sto prodajete onako kao u opisu i dovoljno opisano, nemojte se previse truditi da nekom izlazite u susret antfucker zahtevima, takvi vec tim pokazuju neuroticnost, sto biste ocekivali hvala od njih?
pre 11 dana, 01:06
Nije meni problem slikanje ....ali samo odgovori .. SVIDJA MI SE ...NE SVIDJA MI SE ILI PROSTO SAMO HVALAAAAAA na vasem trudu i na slikama
pre 11 dana, 01:47
> TatCat: > U principu, u 99% slucajeva osetite da li je neko kupac ili samo dosadjuje. Ako smatram da sam upisala dovoljno mera i postavila dovoljno slika, a da se pitanja i zahtevi odnose na nesto sto je vec navedeno u opisu artikla, ja jednostavno izbegnem kulturno dalju pricu. Osim toga, uvek napravim dovoljno slika, nema opcije da se postavi vise od pet, ali potencijalnom kupcu ponudim te. Desava se da nesto propustim (meru, sliku iz nekog ugla...), onda se trudim da to dam kupcu, ako i ne kupi, te slike ili mere posluze za nekog narednog zainteresovanog (nije mi sve sto prodajem na dohvat ruke, nekad moram pomeriti gomilu drugih stvari da bih to izvukla i ne pada mi na pamet da nekom premeravam vec izmereno i slikam vec slikano). Prosto se naviknite, ja takve poruke zaboravim kao da ne postoje, nauci se da se oseti ko ozbiljno uplacuje sutra, a ko to tek onako napise, a vec znam da od toga nema nista, uopste ne obracam paznju sto se ne zahvale, sto nikad ne napisu da nisu uplatili ili da su odustali. Nesredjeni su sa sobom i svojim zeljama i mogucnostima, sto bih ja sebe opterecivala nekim ocekivanjima od takvih? Ako znate da je to sto prodajete onako kao u opisu i dovoljno opisano, nemojte se previse truditi da nekom izlazite u susret antfucker zahtevima, takvi vec tim pokazuju neuroticnost, sto biste ocekivali hvala od njih? Potpisujem. 🖤👌🏻 Neki ljudi su jednostavno bezobrazni, isprazni i nekulturni, treba naučiti ne nervirati se, jer ih vaspitati ne možemo.
pre 11 dana, 05:24
koliko sam primetila,prodaja je obrnuto srazmerna kolicini pitanja. ljudi kad hoce da kupe nesto uglavnom ostave podatke i na tome se zavrsi.
pre 10 dana, 12:25
> BojanaJoanovic: > koliko sam primetila,prodaja je obrnuto srazmerna kolicini pitanja. > ljudi kad hoce da kupe nesto uglavnom ostave podatke i na tome se zavrsi. Apsolutno tacno! U 99% slucajeva sve nakon jednog pitanja nije dovelo do prodaje.
pre 10 dana, 12:29
desila mi se ista situacija prosle nedelje otvorila sam takodje temu , gospodjica se javila sva cici mici vamo tamo ja joj slikam kaput NA SEBI !!!!! i ona nista ni A ni B doslo mi da joj svasta napisem ali samo sam obrisala br al eto bar upozorila druge
pre 10 dana, 14:33
Bas mi se juce desilo. Iscimam se pre posla da posaljem slike i snimak na viber, kad ono nista, nikakav odgovor. Mislim da se ne treba obazirati na to. Cesce mi se desava da clanica skoro nista ne pita, neke sitnice i kupi odmah.
pre 6 dana, 08:53
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj