Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Humanitarna akcija

Drage devojke, dosla sam na ideju da ako neko zeli da kupi nesto od mene, nece uplacivati meni vec cu traziti da uplati za neko bolesno dete. Uplatnicu ce mi slati na uvid i nakon toga cu poslati stvar. Trenutno se sakuplja novac za malu Lanu ( 808 na 3030 ) Ajde da se ujedinimo... Prodajom nasih stvari necemo postati bogatije a nekom cemo pomoci.. ❤️
pre 10 dana, 21:07
❤️
pre 9 dana, 16:28
Super ideja!!! Šteta što nije bolje podržana. Pridružujem se do daljnjeg. Može za bilo koga iz fondacije Budi human.
pre 9 dana, 03:38
> gladiola: > Super ideja!!! Šteta što nije bolje podržana. > Pridružujem se do daljnjeg. Može za bilo koga iz fondacije Budi human. Juce je jedna devijka kupila haljinu kod mene, rekla sam joj da ide na sajt Budi human i izabere za koga ce uplatiti. Necu da uticem na to, meni samo salje uplatnicu na uvid. Ne znam kako da prosirimo pricu, znam da bi se mnogo devojaka odazvalo. Juce sam tekst o humanitarnoj akciji okacila u vidu slike sa mnogo tagova kako bi videlo vise devojaka, ali pametni admin je obrisao 😤 Ako imate ideju kako da prosirimo obavestenje javite ❤️
pre 8 dana, 10:36
Imate na fb grupu koja jako lepo funkcionise sto se toga tice Redovno tamo postavljam objave pa znam Mozete pokusati,svako ko zeli,pre ce biti neke koristi i pomoci od toga tamo nego ovde ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6e11b3b5eb0493a829ffdd959e2a372e.jpg)
pre 7 dana, 03:23
Pozdrav svima, ja se takodje pridruzujem ovoj akciji . Napravila sam i posebnu temu pod nazivom Budi human- rasprodaja 😊
pre 7 dana, 09:18
> ElenaPt: > Imate na fb grupu koja jako lepo funkcionise sto se toga tice > Redovno tamo postavljam objave pa znam > Mozete pokusati,svako ko zeli,pre ce biti neke koristi i pomoci od toga tamo nego ovde > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6e11b3b5eb0493a829ffdd959e2a372e.jpg) Cula sam da na fb ima tih licitacija, ja nemam profil tamo niti cu ga praviti, ja cu ovde prodavati, najbitnije da pomognemo nekome 🥰❤️🥰
pre 6 dana, 21:50
> Srecka26: > Pozdrav svima, ja se takodje pridruzujem ovoj akciji > . Napravila sam i posebnu temu pod nazivom Budi human- rasprodaja > 😊 Divna siiiiiii ❤️🥰❤️🥰❤️
pre 6 dana, 21:50
Znam za navedenu grupu. Meni se ne sviđaju konkretno licitacije. Možda ima još takvih kao ja, a možda kao Talija82 nemaju fb profil. Zato je dobro i ovde pokrenuti humanitarne akcije!
pre 5 dana, 04:09
I ja se prikljucujem, sve osim prva 2 artikla (koja u opisu pisu "samo prodaja", jer nisu moji) na profilu mogu u humanitarne svrhe ☺️
pre 3 dana, 13:17
Slala sam SMSove. Ranije sam bila skepticna po pitanju ove vrste donacija, mislila am da se tu novac rasipa usput, pa onaj slucaj sa Rebracom itd. Ipak sam se uverila da novac od Budi Human zaiste ide deci. Jedino je zamerka za Paypal (ovo nema veze sa Budi Human) koji uzima debele provizije, a za ovakvo prikupljanje to bude pozamasna suma, ali to se odnosi na uplate iz inostranstva. PP bi trebalo da promeni politiku poslovanja kada su donacije u pitanju. Za Budi Human samo reci hvale. Takodje u centru Nisa mozete naci Marinu Adamovic, koja prikuplja pomoc i od velike je pomoci deci. Svaka cast za njenu posvecenost. Ukoliko ne mozete da izdvojite novac, njoj mozete da odnesete plasticne cepove koje prikuplja za reciklazu u zamenu za invalidska kolica. Veliko 💘 za ovakve akcije.
pre 3 dana, 16:36