Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Znam da sam dosadna

> jelena2606: > @svejezauzeto...To na slici moze da kaze i da mota duvan.Jedino ako u policiji ima neko "delo"vezano za bilo koju drogu,e u ne moze da se opere nikako. Da da ima, kad smo bili u policiji na saslusanju, policajac koji nas je saslusao je rekao da ga on zna od ranije.. Hvala!
2020 10 18
> Shyshymiga: Ja ne znam kako Vama da zahvalim na silnim memoarima koje mi ispisujete svaki put, ne mozete da zamislite koliko mi pomaze dok ih citam! Ne znam kako bih se zahvalila, najozbiljnije mislim. Vi mi dodjete kao pravna pomoc, advokatski savet... Da li bi mogla nekako da Vam se oduzim? Ozbiljno mislim, nemam reci koje bih mogla da upotrebim... Napisali ste da kada mu istekne zabrana ako ga ne tuzim kao da nisam nista uradila, kako mislite da ga tuzim, za sta? I recite mi, da li s obzirom na okolnosti postoji mogucnost da sud u nekom ludilu predlozi podeljeno starateljstvo? HVALA @Shyshymiga ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2020 10 18
> svejezauzeto3: > > jelena2606: > > @svejezauzeto...To na slici moze da kaze i da mota duvan.Jedino ako u policiji ima neko "delo"vezano za bilo koju drogu,e u ne moze da se opere nikako. > Da da ima, kad smo bili u policiji na saslusanju, policajac koji nas je saslusao je rekao da ga on zna od ranije.. Hvala! E pa to tebi ide u prilog skroz!.Samo vidi ko bi to trebalo da prijavi socijalnoj sluzbi ili su on sami duzni da provere,da li je zbog necega privodjen, osudjivan...
2020 10 18
Poslednju rec o starateljstvu deteta donosi sudija. Centar daje predloge. Sudije obicno slusaju centar. Posto ste policiji prijavili kad je pravio probleme ispred Vaseg doma, to ce tako ostati zapisano dok ne trazi sudija izvestaj od njih, policije. Sudija izvestaj trazi samo kad mu se to kaze, tako sto cete u toku procesa reci i zatraziti ili tako sto cete posebnu tuzbu podneti protiv njega za nasilje prema Vama. Za svaku tuzbu, njeno sastavljanje se placa, cini mi se cak i u besplatnoj pravnoj sluzbi. Mislim da je to sad za tebe najbolji izbor, zbog finansijske situacije, u opstini grada potrazis besplatnu pravnu sluzbu. Oni ce sve da objasne. A za advokata moras fino da se raspitas, koji je odlican za razvode, i na osnovu toga da ga angazujes. To im je paket, razvod i starateljstvo jedno s drugim. Obicno niko ne tera to za nasilje, jer je tesko dokazivo. Jedna licna, nisi glupa, cim ti je policajac rekao, da je on poznat od ranije,trebala si pitati, po cemu, zasto? Da budes upucena i zatim da pitas da li ti to mozes iskoristiti na sudu, zbog deteta?Znam ja da je tesko ostati sabran u takvim situacijama al to je neophodno da se svuda i o svemu informises. Ako ne mozes da zapamtis, sedi nocu i zapisi sva pitanja na papir. Sva za koga imas. To ces vec sutra znati kakvo ce starateljtvo da dodeli sud, jer ce te u centru to pitati. Pitace te direktno ko zelite da bude staratelj, mozes pitati sta je izjavio otac ili ce ti sami reci, ali ti budi jasna da zelis da ti budes jedini staratelj detetu ali da se slazes da otac vidja dete po nekom njihovom sablonu. Brinuti o detetovoj bezbednosti je u redu, al sve to po strani, da l bi volela da otac dobije starateljstvo a da eto tebi ne da da ga vidjas zato sto on misli da se ti drogiras? Jednostavno mi samo nije jasno kako misle da predas ocu dete kad si ga prijavila za nasilje i ukoliko ima zabranu prilaska? Ne znam kaoo ide u tom slucaju to ipak pitaj neko pravno lice.
2020 10 18
Moje drugarice su se razvodile u razmaku od 2 god, jedna s alkoholicarem, druga iz nekih drugih razloga. I prvi i drugi par imaju decu koja su u tom periodu bila manja od god dana. Svaki put kad jedna od njih nije htela da da dete, a bilo je zapisnika o nasilju pre toga, dolazila je ponovo policija, advokati, centar za socijalni rad se oglasavao a sve to je njima(zenama) islo na stetu jer su obavezne da daju ocevima decu, iako su bile bebe, plakale, nisu htele da krenu, morale su. Na kraju, oce i su dobili svoja prava jer odnos sa decom je ipak imao veci uticaj, deca su zelele oceve. Vidjaju ih svake srede i spavaju svaki drugi vikend kod njih. Ukoliko ne bude nasilja nad detetom, necete uspeti da sprecite vidjanje oca i deteta.Zelim Vam puno strpljenja i srece!
2020 10 19
Pa vidi jel moze sporazumno ili da ga tuzis 😎
2020 10 19
1 2