Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Tražim /

Trazim elektricnu pumpicu za grudi ( izmlazavanje )

sto manje koriscenu, bitno da je elektricna.
2020 10 27
> himera666: > sto manje koriscenu, bitno da je elektricna. Sacekaj prvo da se porodis, ja sam bacila pare i ja grejac za flasice i na rucnu pumpicu, a dojim, ali mi nije trebalo. Ne srljaj 😊
2020 10 28
Imaš na FB grupu "Mame izdajalice", tamo ćeš naći mnogo lakše nego ovde. Ne znam da li izdajaš samo posle podoja ili ekskluzivno izdajanje. Ako izdajaš samo posle podoja, nemoj bacati pare na električnu, ručna će poslužiti, ili neka jeftinija električna, one sa AliExpress-a super vrše posao, a za skuplju varijantu Avent. Ako samo izdajaš, onda definitivno neka hospital grade- Medela ili Spectra. I dobro proveri koji nastavci flangi/levaka bi ti odgovarali, jer ako oni ne odgovaraju, neće dobro raditi posao. Možda sam te izbombardovala sada informacijama, ali pošto sam mama prevremeno rođenog deteta i dugo meseci sam je hranila izdajanjem, mislim da sam diplomirala na temu pumpica, a i dosta sam se nabacala para dok nisam naučila :)
2020 10 28
Proslu trudnocu sam lose prosla, mala je imala infekciju i nila 7 dana i bolnici a kad je dosla kuci ja posle nje, pa sam se sve vreme na 3h izdajala, poludela sam od rucne avent pumpice, i jako brzo nakon toga sam prestala da dojim:( trebalo mi je puno vremena i snage. Niko ne kaže da ce sad biti lose kao tad samo sam htela da imam za svaki slucaj električnu jer je ova rucna nemoguća, toliko dugo mi je trebalo i nisam vise snage u rukama imala :) hvala vam Drage moje na informacijama!❤️
2020 10 28