Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

Posao online

Da li neko od cas radi nesto online da je sigurna zarada? Ne treba mi sad neka preterana cifra,tipa 50€ da “plati” jedan racun ili nesto tako🙈
2020 10 30
Ja popunjavam ankete online. Nije neka zarada, ali ne zahteva mnogo vremena, moze da se dobije po neki vaucer, npr.za Lilly, DM, Maxi, Delfi, na nekim panelima cak i isplacuju novac, dodje kao super dzeparac. 🙂
pre 27 dana, 12:52
> Nojnerka: > Ja popunjavam ankete online. Nije neka zarada, ali ne zahteva mnogo vremena, moze da se dobije po neki vaucer, npr.za Lilly, DM, Maxi, Delfi, na nekim panelima cak i isplacuju novac, dodje kao super dzeparac. 🙂 Jel moze da se skupi 4-5 000 mesecno?☺️
pre 27 dana, 22:12
> Nojnerka: > Ja popunjavam ankete online. Nije neka zarada, ali ne zahteva mnogo vremena, moze da se dobije po neki vaucer, npr.za Lilly, DM, Maxi, Delfi, na nekim panelima cak i isplacuju novac, dodje kao super dzeparac. 🙂 Kakve ankete su u pitanju, gde se to može naći?
pre 25 dana, 14:59
> Kikuless: > > Nojnerka: > > Ja popunjavam ankete online. Nije neka zarada, ali ne zahteva mnogo vremena, moze da se dobije po neki vaucer, npr.za Lilly, DM, Maxi, Delfi, na nekim panelima cak i isplacuju novac, dodje kao super dzeparac. 🙂 > Kakve ankete su u pitanju, gde se to može naći? Ипсос панел су једини за које ја знам да дају ваучере. Била сам члан раније. И допуну за мобилни телефон.
pre 19 dana, 21:05