Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sasa Paćević

> Plavizmaj: > Како сад то? Од чега?...... > 😦 > Како је чудан живот.... > Не разумем.... Od nemastine, tuge, sramote, samohrani roditelj bebe za ciji zivot se borio kako pisu sa 0 dinara. Osecam grizu savest , kao da ga je pogodila nasa pomoc, ma...Ni jednog momenta u toku licnog razgovora s njim nije rekao da je bolestan. Ko ce sada da brine o Lazaru i to me muci? :(
2020 11 10
...
2020 11 10
Ne mogu da dodjem sebi od muke i hiljadu pitanja
2020 11 10
Nisam imala mira, nesto me je vuklo da kopam po ovome i iskopala sam. Cula sam se sa Sasinom majkom... Mnogo sam se zabrinula za malog Lazu. Sasa je preminuo od posledica narkotika. Naime, njegova nevencana supruga, majka maloga Laze je narkomanski zavisnik i tabletomanka. Na metadonskoj terapiji. Cak mi je rekla da je koristila heroin , navodno jednom, tokom trudnoce. Po majcinoj prici, ona ga je navukla na sve to a on je zbog ljubavi (a kasnije i droge) glavu izgubio. Sasa nije dobio nikakvo nasledstvo usled cega je promenio adresu, kako je meni rekao, vec je otisao kod te zene u Knjazevac. Adresa na koju smo slale pakete je njena adresa. Sasina majka zivi sa Lazom u Zajecaru i ona brine o njemu maltene od kad se rodio. Njih dvoje dolaze da obidju Lazu, Sasa je starateljstvo prepisao majci, jer je ona smatrala da je tako najbolje, uvidevsi u sta se Sasa i sa kim uvalio. Sasa je preminuo u petak uvece u krevetu a ta zena je to primetila tek ujutru kada se probudila i javila Sasinoj majci. Mrtvozornik je rekao da je srce stalo i da nije umro nasilnon smrcu. Prema recima Sasine majke, nisu hteli da mu rade obdukciju iako je ona trazila jer je znala da je umro od posledica narkotika. Sasa i ta zena su sve pare koje smo uplatile potrosili. Sasina majka ce ici u banku da izvadi dokaze o nasim uplatama da tu opajdaru krivicno i socijalno goni zbog Laze ali to je sad nesto drugo.Zena kaze da je navodno Sasa u jeku humanitarne akcije za njega prikupio nekoliko miliona dinara sto je nekoliko hiljada evra, a da je Laza od toga video samo jednu kutiju dohrane. Sreca u nesreci, medju donacijama bilo je pelena garderobe i igracaka. Ako me ona laze, lazem i ja vas. Laza je dobro, ima svu ljubav i paznju ovog sveta od bake i okruzenja u kom odrasta.Baka je borac i na Lazu gleda kao na svoje dete. Nadam se da majka nije nastetila Lazi dok je bio u stomaku.Ima tu jos dosta detalja ali da ne lajem puno.. I ovo je previse nek mi Bog oprosti sto iznosim prljav ves ali duzna sam vam
2020 11 11
E sad da kazem nesto ovako. Razmisljala sam da li uopste ovo da ispisem ovde , iz razloga sto ne zelim da niko od nas sudi coveku koji vise nije ziv. Uradio je sta je uradio, Bog nek mi oprosti, ali osecala sam duznost da vam kazem. Vi ste ucestvovale u ovome, imate dusu i mislila sam da zasluzujete da znate sta se desilo sa vasim novcem i poklonima. Ali malo je reci da sam zgranuta. Toliko sam razocarana, ne mogu da dodjem sebi. Osecam se i krivom i duznom svima vama koje ste ucestvovale u ovome, bas se osecam.. ne znam, pokislo. Ne znam da li cu se oglasiti povodom ovakvih stvari ikada vise. Nasamarili su prvo mene a potom sve vas. Sto je najgore ubedio me je da je pozrtvovan otac, jbt kaze jedno vece, Ana izvinite nisam mogao da se javim sinoc vodio sam Lazu kod doktora imao je temp. zubici sigurno, pa sam ga privio na grudi odmah sam ga umirio. Ja jos delim savete sta da radi, zamisljajuci ga samog u hladnoj sobi sad bebom od 15meseci. Nek mu Bog oprosti i sudi za grehe, ja necu, mozda je stvarno bio zaljubljen a posle i navucen, ali neki ljudi jednostavno nisu za decu. Mnogo sam povredjena, ali mnogo osecam se duznom pred svima vama Kao sto sam vam se zahvaljivala u Sasino i u moje ime, tako vam se sada izvinjavam i u svoje i u njegovo... Izvinite, ovo sto cu sada reci ne foliram-trenutno nisam u mogucnosti da vam refundiram novac, nisam u nista boljoj finansijskoj situaciji od pokojnog Sase, ali volela bih da mogu... Dusa me boli , izasla sam iz svega ovoga povredjena a bila sam ubedjena da cinim pravu stvar i radovala se kao za sebe samu, sto ce Laza i Sasa imati sigurnu ogrev ovu zimu zahvaljujuci svima vama!
2020 11 11
Mali Laza i njegova baka ( Sasina majka ) Po slikama na fejsbuku, cini mi se da mu ljubavi ne fali, ali mislim da ja vise nisam kompetetna da mislim bilo sta ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4d33b6d026b6f7bdf98c3788230c9d19.jpg)
2020 11 11
Strasna zivotna priča... Samo da bebac bude dobro... Sve smo imale dobru nameru ali Sasa je imao drugačije poglede na svet...
2020 11 11
Au...
2020 11 11
Uffffff... kakav hladan tus. Srcka me zamalo nije strefila... @svejezauzeto3 ne znam sta bih ti rekla, ne mogu ni da zamislim kako se osecas. Usla sam u temu bas danas da vidim podatke jos jednom da bi poslala paket coveku sa parama... Ne znam sta bih rekla, svaka rec je suvisna
2020 11 11
Ja sam pretpostavila da od majke nema nista, tj od njenog izlečenja, ali sam se nadala da on gleda to dete i da nije na drogama. Celu sliku odmerenog čoveka mi je krivio njegov komentar--eto, kakvi su ljudi, juri ga za metar drva, da plati. Ne juri niko nekog ko nema i bori se za svaki dinar, tu mi nesto nije stimalo, a sa druge strane je trebalo da bude svestan da treba dug da se vrati, pogotovo što je imao račun za humanitarne priloge. Sad je gotovo, nadam se da će bar baka lepo odgajiti tog malog. Trebalo je da ona prikuplja novac za dete, ali uvek najvažnije informacije izostanu.
2020 11 11
@svejezauzeto3 Nemoj da osecas krivicu, sto se tice mene isto bih uradila. Evidentno je bilo da je premrsav, ne verujem da je lagao za drva i da je u teskoj situaciji. Ne znam sta je pozadina, ako je umro od narkotika, mozda se namerno predozirao jer nije mogao da podnese to sto je uradio. Njega vise nema i volela bih da ostane na tome da smo pokusale da mu pomognemo da prezivi.
2020 11 11
> Esperansa: Kako ne shvatate, ne da je slagao za drva nego je folirao do bola. Pa on Lazu retko kad i vidja. Sumnjivo mi je bilo tog dana kada sam ga prvi put nazvala da se raspitam sta se desava sa njim i detetom, on je bas tog dana uzeo na zajam drva i odmah sutradan mu je navodno taj neko dosao da “gleda po kuci sta ce da mu zapleni u visini duga” .. Ako ti neko da na zajam, ne dolazi sutra ujutru po to. Mrsav je bio jer se drogirao heroinom i ostalim govnima. Nije on ovo uradio prvi put pa da mu je krivo, pa se od muke predozirao. On i ta zena su sjebali blizu 20.000 € po recima njegove majke od humanitarnih pomoci. Kaze da je pokusao jos jednu zenu pre nas da nasamari ali nije mu uspelo. Pokusavam da ne pisem vise nista i da ostane na tome kao sto ste rekli, uradio je sta je uradio i Bog nek mu sudi ali mesaju mi se osecanja razocarenja i besa. Pokusavam da ne pricam ruzno o coveku kojeg vise nema ali sada kada citam poruke koje mi je slao dodje mi da poludim. A rekli su mi da cu biti “humanitarna” sve dok se ne opecem jednom.. I evo desilo se Neka mu je laka crna zemlja, oprosti mi Boze
2020 11 11
Ja sam isto opterećena raznim teškim situacijama drugih, ugroženim na razne načine, a ni sama nisam imućna da bih mogla svakome pomoći. Nekad je pametnije ne slušati i ne gledati, ali prosto ponekad mislite da je moguće nekome pomoći i grize vas savest ako ne pokušate. Šta da se radi, na štošta se ne može uticati.
2020 11 11
@svejezauzeto3 Shvatam ja sve, samo pokusavam tebe da smirim. Vidim da ti nije lako, nije ni nama, zajedno s tobom pokusale smo da pomognemo. Njega je kazna stigla , pusti sve to...
2020 11 11
Znam, hocu... Hvala.. Hvala svima na dobroj dusi. I jbg... nismo mogle da znamo
2020 11 12