Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Problemi krpica

Ok, dugo sam, par godina, na sajtu. Toliko puta citala: paket nije poslala, paket nije preuzela, dupla postarine, poslala mi pocepano, uflekano. Pa dobro ljudi, urazumite se. 1. Nemojte slati ono sto sami ne biste nosili. 2. Nemojte stavljati basnoslovne cene za krpice samo korpe vredne. 3. Nemojte stavljati lazne opise. Nesto je novo samo i samo ako je sa etiketom ili oprano i NIKAD noseno. Cak iako ste nesto nosili makar jednom samo, NIJE NOVO. I citamo tako svaki dan o prevarenim clanicama, gde druga strana izbegava odgovornost, ne javlja se na pozive, ne odgovara na poruke. 4. Ako vam se posalje paket, preuzmite ga. Nemojte nikog dovoditi u situaciju da placa duple postarine. Dokle? Dokle, dokle, dokle? 😢😢😢
pre 9 dana, 23:05
To "NOVO samo jednom noseno" je cesta pojava ovde. To sto je noseno jednom ili dva puta moze jedino da bude kao novo, ali novo nikako. Dovodite u zabludu potencijalnog kupca posebno ako bi to kupio nekome za poklon pa procita NOVO koje je velikim slovima, a ne procita u tekstu da je to toboze novo "samo jednom noseno"....... Sto se tice falinki na stvarima, neka svako pregleda predmet pre slanja i na taj nacin izbegne zalbe. Razumemo svi da stvari stoje, da ih povremeno perete kad stoje duze, mogu se pojaviti ostecenja, ali ako nemate nameru da prevarite pre slanja pogledajte predmet. Nemojte da vas mrzi i da nalazite 1001 izgovor i opravdanje jer ga nema. Tako i sebe spasavate neprijatnih situacija ako nemate nameru da varate, a ako imate lako je posle naci 1001 izgovor i kriviti kupca.
pre 9 dana, 00:57
Bas kao sto je clanica napisala, za stvari koje su nosene 1-2 puta uglavnom se moze reci da su kao nove i to mi je OK da se naglasi u opisu... Ali zna se sta je novo... Ne razumem clanice koje ovo ne razumeju...
pre 9 dana, 08:23
Sve to je ovde standardna pojava.Isto koliko vidim cesto se desava da stignu stvari koje su vece ili manje od broja koji nekome odgovara.Ima clanica kojima u opisu profila stoji da ne salju mere,a svi znamo da velicina koja je na etiketi cesto ne odgovara po merama tom broju.Nije mi jasan stav,na etiketi pise ta i ta velicina ili etiketa je odsecena ali po meni odgovara toj i toj velicini i to je to,mere ne saljem.Ali ima nas raznih. Ja licno od takvih clanica ne kupujem,jer garderobu ne mogu da probam,vec se vodim merama. Pa,ipak,forum je pun kuknjave o promasenim velicinama i kako clanica od koje su kupile ne zeli da vrati novac.Dodje mi da im napisem: Ko Vas tera da kupujete macku u dzaku i zasto to sebi radite?
pre 9 dana, 10:13
Znaju one dobro razliku izmedju novo i 'kao novo', svesno varaju. A mere, pa, skoro je jedna pokrenula temu u kojoj se buni protiv "samaracica koje traze mere", a ne navodi mere. Pa, svaka joj cast kad uspeva da proda na takav nacin. Odvratno.
pre 7 dana, 22:08
Pozdrav! Ne znam da li se ova tema odnosi na problem koji imam, ali vidim da je tema vezana za koriscenje sajta, pa cu napisati. Naime, problem je u tome sto odredjene predmete ne mogu da obrisem. Ja inace radi preglednosti volim da obrisem prodate predmete ili se jednostavno predomislim pa ne zelim da prodam neku stvar i vec neko vreme ne mogu da obrisem odredjene predmete. Ako neko zna u cemu je stvar, neka napise. Hvala unapred!
pre 7 dana, 18:21
> Fazila98: > Pozdrav! Ne znam da li se ova tema odnosi na problem koji imam, ali vidim da je tema vezana za koriscenje sajta, pa cu napisati. Naime, problem je u tome sto odredjene predmete ne mogu da obrisem. Ja inace radi preglednosti volim da obrisem prodate predmete ili se jednostavno predomislim pa ne zelim da prodam neku stvar i vec neko vreme ne mogu da obrisem odredjene predmete. Ako neko zna u cemu je stvar, neka napise. Hvala unapred! To nije do sajta, nego zbog korišćenja emotikona u naslovu (inače je i protiv pravila sajta). Prvo napravite izmenu tako što obrišete emotikone u naslovu, sačuvate predmet, pa tek onda ga možete izbrisati.
pre 7 dana, 19:20
> TatCat: > A mere, pa, skoro je jedna pokrenula temu u kojoj se buni protiv "samaracica koje traze mere", a ne navodi mere. Pa, svaka joj cast kad uspeva da proda na takav nacin. Odvratno. Da,videla sam tu temu. 😂 Kao valjda znate koji broj nosite sto smarate sa merama. To mi je bio hit.
pre 6 dana, 12:57
> REASHOP: > > Fazila98: > > Pozdrav! Ne znam da li se ova tema odnosi na problem koji imam, ali vidim da je tema vezana za koriscenje sajta, pa cu napisati. Naime, problem je u tome sto odredjene predmete ne mogu da obrisem. Ja inace radi preglednosti volim da obrisem prodate predmete ili se jednostavno predomislim pa ne zelim da prodam neku stvar i vec neko vreme ne mogu da obrisem odredjene predmete. Ako neko zna u cemu je stvar, neka napise. Hvala unapred! > To nije do sajta, nego zbog korišćenja emotikona u naslovu (inače je i protiv pravila sajta). Prvo napravite izmenu tako što obrišete emotikone u naslovu, sačuvate predmet, pa tek onda ga možete izbrisati. To je to, hvala puno na odgovoru! :)
pre 3 dana, 22:43