Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Black Friday

Drage clanice, Da li znate koja radnja - koliko popusta ce davati na robu? Takodje ako imate sajt gde se sve to moze proveriti molim vas posaljite ga. Interesuje me i Pandorf ako neko zna i ostale radnje poput douglas, victoria secret itd :)
pre 8 dana, 00:05
Za delimano znam da je 70% na odredjenu robu
pre 8 dana, 00:07
Kada je tacno black friday? Ne znam ni jedne godine...😆
pre 8 dana, 00:29
Poslednje nedelje u novembru (poslednji petak :D)...
pre 8 dana, 00:41
Hvala!
pre 8 dana, 12:57
H&M https://www2.hm.com/en_us/seasonal/black-friday.html Nije samo petak.
pre 8 dana, 13:31
Kod nas će da ga siluju do Nove godine uz nikakve popuste. x-) To vredi jedino ako ste van Srbije ili kupujete sa stranih sajtova...
pre 8 dana, 16:02
Poslednjih godina je praksa da bude od petka do nedelje, kao ceo vikend. Ali sto kaze clanica iznad, kod nas je to smesno, eventualno za belu tehniku bude solidnih popusta ali za garderobu je bas sitnica. :)
pre 8 dana, 16:12
H&M We’ll be running different promotional activities from Saturday, November 14th through Cyber Monday, November 30th. Petak koji traje 16 dana :D
pre 8 dana, 16:25
Evo ja dajem popuste ceo mesec 😂 ali, vecina shopping mallova (vazi za sve radnje) daje tri dana a ne jedan procenat popusta varira od brenda do brenda
pre 8 dana, 16:30
Moze inostranstvo, razmisljala sam o Becu ili Madjarskoj Nemacka mi predaleko inace je 27og
pre 7 dana, 23:16
> Mojekrpice69: > Moze inostranstvo, razmisljala sam o Becu ili Madjarskoj > Nemacka mi predaleko > inace je 27og a kako? online kupovina?
pre 7 dana, 23:51
Kod mene na profilu je black Friday -20% 🙈 pa ako nemo zeli neka pogleda. Ima dosta nove odece sa etiketama 🌺
pre 3 dana, 01:47
Nee, odem i kupiiim kolima :) > lilali: > > Mojekrpice69: > > Moze inostranstvo, razmisljala sam o Becu ili Madjarskoj > > Nemacka mi predaleko > > inace je 27og > a kako? online kupovina?
pre 2 sata