Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Je li vama frka

Meni se dešava da baš najviše prodam kada ne objavljujem stalno, zato što se članice odluče na kupovinu nakon listanja više stranica... ne baš na prvih par...
2020 11 17
Pa ovo je uvek dilema. Neko kaze okaci sve sto imas i drzi i letnje zimi i zimsko leti, jer se nikad ne zna., mozda neko kupuje van sezone. Ali evo sad se moze ispostaviti i da time zatrpavamo sajt. Ono sto mene vise buni: postavila sam zimske krpice u septembru i pratila sam. One koje niko nije dodao u omiljene sad brisala i postavljala nove, ali onda sam pomislila da ih je neko dodao u omiljene i da je to to. A ostale su od septembra tamo negde na xy stotoj stranici i onda je verovatnoca da ce ih opet neko videti jos, daleko manja. I onda sam uzela juce i obrisala i postavila nove oglase, misleci, vise je sezona tih stvari sad nego sto je bila u septembru, pa ce se mozda brze prodati. A da li je to bio ok potez, evo ne znam. ;(
2020 11 19
NShibridi, ja mislim da jeste dobar potez. Te koji ih imaju u omiljenim, zaboraviti. 99% posto se kupuje odmah ili nikad, najcesce prodam nesto sto nikome nije u omiljenima, ono sto stavljaju u omiljene se samo vuce po profilu i nude razmene. A letnje bih najradije izbrisala ili gurnula na one poslednje stranice.
2020 11 19
> jelena2606: > Ako kod neke clanice nadjem nesto po svom ukusu i dobroj ceni,uvek pregledam ceo profil.Racunam ako sam nasla jednu super stvar da mi je po ukusu,vrv cu naci jos koju.... U pravu ste, tako i ja
2020 12 02
HauteCouture, i ja tako radim, ako mi se svidi nesto, idem da vidim sta jos ima. Sad sam kao nasla nacin, koliko prodam, toliko dodam novih.
2020 12 03
1 2