Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Djumbir limun i beli luk za sve

Dobro je poznato da ova tri sastojka su vrlo zdravi. Ali kada se izblendiraju zajedno daju neverovatan efekat sto se tiče samog imuniteta pa čak do mrsavljenja. Uzimati jednu kašičicu svako jutro i popiti času mlake vode.
pre 10 dana, 12:12
Kakav je ukus? Ne znam da li bih uspela da pijem, a treba mi nesto pod hitno za mrsavljenje..
pre 9 dana, 23:39
Ukus je izuzetno jak kada se jede tj uzima na kašičicu. Druga blaza varijanta je kada se sve to izblenduje i doda voda i izblenduje i sve to u flašu od 1.5l da se popije od ujutru do uveče. Na jednu teglicu ide 250g djumbira, tri limuna i tri čena belog luka. Izuzetno za imunitet nepamtim kad sam prehladjena bila. A skida kilograme kada se redovno uzima.
pre 9 dana, 00:14
Ceo limun ili se ljušti? I da li stoji u frižideru? Koliko stoji a da se ne pokvari?
pre 9 dana, 10:53
Ovo je super. Ja malo drugacije to pravim i bez luka. Ujutru se pije na prazan zeludac barem pola sata pre jela. Ali meni odgovara ukus pa spremim nekad i preko dana. Iscedi se pola limuna, moze i ceo (ko kako voli) i sipa u solju, doda kasicica meda. Posebno se stavi voda da provri i kada provri doda se malo djumbira iseckanog. Dovoljno je da kljuca djumbir 1min. Posle tu vodu sipas u solju sa limunom i medom i pije se dok je toplo.. Ali probacu ja i ovo sa lukom, deluje zanimljivo <3
pre 8 dana, 14:06