Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem sa odgovaranjem clanica

Zato sto u 99% onaj ko stvarno hoce da KUPI, on trazi podatke i uglavnom vise ne pita nista. Kad god sam poslala mere, dodatne slike uglavnom ni hvala nisam dobila.
2020 11 21
> Ana2018: > Kod mene je prosek da ukoliko traže snimak u 99% slučajeva posle snimka ne dobijem odgovor, čast tek po nekom izuzetku 😅 Ja jos uvek cekam da mi kazete da li ste odustali od kupovine, nakon sto sam Vam poslala slike cizmica x-) salim se naravno :")
2020 11 21
> stefaniii: > > Ana2018: > > Kod mene je prosek da ukoliko traže snimak u 99% slučajeva posle snimka ne dobijem odgovor, čast tek po nekom izuzetku 😅 > Ja jos uvek cekam da mi kazete da li ste odustali od kupovine, nakon sto sam Vam poslala slike cizmica x-) > salim se naravno :") Stvarno ima puno neodgovornih clanica koje ne postuju tudje vreme..😊
2020 11 21
> LViktorija: > Zato sto u 99% onaj ko stvarno hoce da KUPI, on trazi podatke i uglavnom vise ne pita nista. Kad god sam poslala mere, dodatne slike uglavnom ni hvala nisam dobila. Nema pravila, sa jednom devojkom sam se dopisivala dva sata u dva navrata i slala slike svih mogucih i nemogucih dimenzija jer je trazila, a brine da joj ne bude malo.. Na kraju je kupila, a sve dimenzije su bile ok😃
2020 11 21
Ja razumem sve to, i naravno da je bezobrazno da se i ne zahvale na slikama,samo mi je bilo sumnjivo to sto imaju mutne slike i ne zele da slikaju bolje,i to tri razlicite clanice,valjda je to u 21 veku normalno sve imamo telefone sa malo boljim kamerama, razumem i vas sto se namucite da slikate pa vas izignorisu, svakakvih ljudi ima!
2020 11 21
> MissDiva: > Kakav snimak?! x-) x-) Svašta! To je nova fora na krpicama, od pre nekih godinu dana, vrlo zastupljena, jer Pull&Bear i slične popularne markice imaju snimke predmeta kod online prodaje pa je to sad kao in i presudno za kupovinu, plus Instagram-You tube kultura 🙄 Mere, sopstvena građa, tekst opisa, preuzimanje slika da se bolje pogledaju i tako to-ništa... A posle kuku na sav glas.
2020 11 21
Inače, ne ignorišem poruke, ali ako postoji 5 kolaža od po 2 slike, opis, mere i dodatni precizan opis na upit stvarno ne razumem čemu dodatne slike, ok kada neko precizira taj i taj deo, ali ovako uopšteno, to noup. Valjda se i iz poruka vidi sa kim imate posla. A ako su slike skroz mutne, nejasne a predmet zbrčkan, i bez opisa kojim se nadomešćuje manjak slika (a da nije prelepo, savršeno bla bla), to bih samo preskočila, pa ne znam šta da je u pitanju.
2020 11 21
Desi se da ne odg 24h jer poruke kasne ne stizu odma. Desilo mi se da dam mere, slike,snimak broj tel cule se i cura rezervisala jaknu i vise se nije javila😊
2020 11 21
Ja se iznenadim kad mi neko odgovori 😆 A uvek brzo odgovorim na svaki upit vezano za stvar za koju me pitaju.
2020 11 21
Ja sam juce isto imala slucaj.Trazi clanica slike torbe dodatne. Uslikam,posaljem i napisem da ako nesto slikama nisam obuhvatila slobodno kaze. Ni hvala,ni razmislicu,ni ne odgovara mi ni ko te j... Ja mislim da je svako od nas ako je imao normalne roditelje medju prvim recima naucio reci izvoli i hvala. Ovakav nivo bahatosti i nekulture nigde nisam videla kao na ovom sajtu. Na Limundu mi se to desi jednom godisnje ako i toliko. Ovde svaka druga ili treca konverzacija. Samo prosle nedelje imala sam jedno tri takva slucaja. Posaljem mere,slike video,odgovora nigde. Niti pisma niti razglednice.
2020 11 21
> Nensina: > Ja sam juce isto imala slucaj.Trazi clanica slike torbe dodatne. Uslikam,posaljem i napisem da ako nesto slikama nisam obuhvatila slobodno kaze. Ni hvala,ni razmislicu,ni ne odgovara mi ni ko te j... > Ja mislim da je svako od nas ako je imao normalne roditelje medju prvim recima naucio reci izvoli i hvala. > Ovakav nivo bahatosti i nekulture nigde nisam videla kao na ovom sajtu. Na Limundu mi se to desi jednom godisnje ako i toliko. Ovde svaka druga ili treca konverzacija. Samo prosle nedelje imala sam jedno tri takva slucaja. > Posaljem mere,slike video,odgovora nigde. Niti pisma niti razglednice. Bukvalno isto tako, uz to uglavnom stoji uzimam sigurno, samo mi posaljite dodatne slike, i posaljem i naravno nista..
2020 11 21
Kad mi se zahvale za snimak ili neke dodatne fotografije prosto se odusevim jer je retko, obicno vise ni traga ni glasa od tih clanica, i to su one koje imaju zahteve da im se na viber il wa salje, od snimaka do fotografija etikete :D ali dobro ja se vec navikla na njihov nestanak :D :D <3
2020 11 22
> Online.prodajag: > Kad mi se zahvale za snimak ili neke dodatne fotografije prosto se odusevim jer je retko, obicno vise ni traga ni glasa od tih clanica, i to su one koje imaju zahteve da im se na viber il wa salje, od snimaka do fotografija etikete :D ali dobro ja se vec navikla na njihov nestanak :D :D > <3 E to mi nije jasno, ostave broj telefona sve se lepo dogovorimo, ja posaljem detaljan snimak, slike, mere i ni hvala, samo seen...😂
2020 11 22
Jedno pitanje kkao stupitit u kontakt sa clanicom kojoj je poslednji log in bio bre 2 meseca ima 0 utisaka nije ostavila broj u opisu postoji li neka mogucnost da je kontaktiram
2020 11 22
Posaljite joj poruku ovde na sajtu.Dobice mail da joj je stigla poruka,pa ce uci na sajt da pogleda.
2020 11 22