Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc oko macke...

Hvala Miss Diva,ne verujem da bi bilo ko dosao. Inace,stavila sam joj neki stari jastuk,koji unutra ima sundjer.Presekla postavu,uvukla se tu i ucutala.Doduse evo je od jutros je krenula,ne bas toliko glasno izgleda da hoce da jede :s Uvek sam mislila da su macke samostalne i snalazljive,ova je totalni kreten ,:) Nekako mi je uvek bilo frka za stene kada vidim na ulici,ono bas po zimi ima slabe sanse,a macke se snadju i za hranu i za "smestaj".
2020 12 17
TinaKris, mačor je od mog druga koji ih odgaja a ja sam se zaljubila kao šiparica, pa odem da se švalerišem i da se mazimo. Jedva čekam da poraste i ima bebe <3 Sneško je kupljen ovde u Nišu u Green Centru, imaju fenomenalnu novogodišnju ponudu.
2020 12 17
Srebrna odavno ne videh ovakvu savrsenu nesavrsenost, divan je do neba i nazad! ❤ Hvala za info puno, probacu ovde da nadjem, bas je lep Sneskic, par nekih sto sam videla uglavnom izgledaju kao da imaju zatvor, ne znam kako ih tako naprave😂 Jeco izvini sto spamujem 🌼
2020 12 17
Ne smeta Tina <3
2020 12 17
Kako je gospođica maca?
2020 12 18
:D Smirila se.Dobila je krevet u dvoristu, nocas u pola dva ,:( ,posto je postala nepodnosljiva.Ali izgleda da je to bilo u pitanju,tj bilo joj je hladno.Mjauce cim nas cuje ili vidi ali normalno.
2020 12 18
Možda je gladna.
2020 12 18
Imala sam sijamca koji nikada u životu osetio nije ulicu i nebrigu i težak život. Pa kada priđe činiji prvo njušne, malo jede, pa malo spava, pa malo jede sve lepo kao gospodin čovek da ne pretovari stomak. A imala sam i Ljupku kontejnerku koju sam sa ulice donela i spasila i koja urla za hranom ceo dan i kada vidi da se sprema klopa samo što ti se na glavu ne popne i jela je jako halapljivo, kao prasica. A tek što je bila podmukla kradljivica auuuu <3 Prosto skontaš da tu glad oni itekako znaju i pamte.
2020 12 18
E jeste,opet napominjem da nemam iskustva sa mackama,ali ova maca dok jede sve mislim da ce da se udavi.Kupila sam joj neke kesice hrane za male macke,jbt ne zvace samo guta,pa se valjda i pridavi .....
2020 12 18
Gladna je, jadnica.
2020 12 18
Inace oko sijamki..Moja baba je celog zivota imala sijamske macke ,po vise komada.Te macke su gazdovale kucom.Moj cale ih samo po zlu pamti :') :') Izmedju ostalog tu je bio neki macak koji je bio gazda.Kaze moj cale,kada nesto nije po njegovom skoci u visini face mom caletu pa ga izgrebe,a kada se zali babi,tj svojoj majci,ona mu kaze da je on kriv sto se zamera mackama ahahhahahhahhah.Kada sam se ja rodila, urorili su se svi protiv babe, sa ultimatumom oko macaka,Ljut bitka je bila.....Iz vremena tih macaka ostao je samo jedan krevet koji pamtim sav u fronclama,posto su toboze mace morale da se igraju negde :') :')
2020 12 18
Ja bih mogla da budem drugarica sa tvojom babom <3 Još baba vrv imala klasičan tip, sada su ih izukrštali da budu bele sa maskom na licu i tamnim šapama i repom a ja baš volim te klasične. Mnogi za sijamce kažu da su daveži i prgave, naš Filip je bio car mačak, gospodin čovek, seke ga obuku u benku i stave u kolica za lutke pa ga vozaju po kući. Baš je imao divan karakter. A gde su mačke, normalno da gazduju :)
2020 12 18
A te froncle, pa nije baba znala za grebalice od 300 evra hahahahaha, one lepo šiljile nokte po krevetu, baba im dopuštala, svi srećni, svi zadovoljni.
2020 12 18
Opet ja, da li je dobro miss maca, ako se odomaći, ostaće, makar kao mesto za spavanje i obrok uz mjauk.
2020 12 19
Srebrna..Bassam ja htela opet da pisem :D Dobro je,na vise mesta ima krevet,kunja.dobije ujutru da jede...Smirila se.Medjutim od jutros joj je pola jednog pl zatvoreno,a nisam videla da ima neku infekciju ociju.Ni sada se ne vidi ali skoro joj je zatvoreno oko.Jel to neka infekcija ili nesto drugo?
2020 12 19