Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Zaradi hodajuci :)

https://sweatco.in/i/kristina736504 Check out this free app — It Pays to Walk 🚶 Besplatna aplikacija koja racuna vase korake i tako sakupljate novcice koje mozete da menjate za poklon kartice od 1000$ na Amazoni u Nike-u Zari ili sta vec bude aktuelno...a mozete i da donirate u dobrotvorne svrhe😀
2020 12 30
Imam aplikaciju preko godinu dana i ništa nisam zaradila niti ima naznake da hoću ☺️
2020 12 30
> IrenaDoric: > Imam aplikaciju preko godinu dana i ništa nisam zaradila niti ima naznake da hoću ☺️ Isto, a nece nekad da prizna korake ,setam ceo dan,iako sam stalno povezana,jedino sto se moze donirati u bilo kom trenutku
2020 12 30
Prijatelj je skupio za amazon vaucer
2020 12 30
Koliko je potrebno bilo za taj vaučer vremena i u kojoj je vrednosti vaučer? Ja imam onaj AdBalu, tu može da se zaradi, sitno, ali nije loše jer malo vremena oduzima. Ko želi da instalira, moj nick je - whiterabbit.
2020 12 30
I ja imam adbalu, blizu sam da zamenim vaucer za 10.000😀 a ovo hodanje, treba mnogo vremena ali imaju kao neki busteri i dodatna pomoc koju platis mesecno u tim njihovim novcicima i onda se brze skuplja, ali naravno sve zavisi od tebe jer treba dosta da se seta😅 a vaucer je bio od 1000$ > whiterabbit014: > Koliko je potrebno bilo za taj vaučer vremena i u kojoj je vrednosti vaučer? > Ja imam onaj AdBalu, tu može da se zaradi, sitno, ali nije loše jer malo vremena oduzima. Ko želi da instalira, moj nick je - whiterabbit.
2020 12 31
> kristinad1993: > I ja imam adbalu, blizu sam da zamenim vaucer za 10.000😀 a ovo hodanje, treba mnogo vremena ali imaju kao neki busteri i dodatna pomoc koju platis mesecno u tim njihovim novcicima i onda se brze skuplja, ali naravno sve zavisi od tebe jer treba dosta da se seta😅 a vaucer je bio od 1000$ > > whiterabbit014: > > Koliko je potrebno bilo za taj vaučer vremena i u kojoj je vrednosti vaučer? > > Ja imam onaj AdBalu, tu može da se zaradi, sitno, ali nije loše jer malo vremena oduzima. Ko želi da instalira, moj nick je - whiterabbit. Pa koliko dugo skupljaš kad si došla do 10.000? 😮😮😮
2020 12 31
Par meseci koristim adbalu i proverila sam sa prvom uplatom od 500 i legla mi je pa sad skupljam za 10000 med a imam i neke novcice od kvizova ali i to jos nisam menjala za novac skupljam pa cu videti kako mi se najvise isplati ili kad mi zatrebaju pare😂> whiterabbit014: > > kristinad1993: > > I ja imam adbalu, blizu sam da zamenim vaucer za 10.000😀 a ovo hodanje, treba mnogo vremena ali imaju kao neki busteri i dodatna pomoc koju platis mesecno u tim njihovim novcicima i onda se brze skuplja, ali naravno sve zavisi od tebe jer treba dosta da se seta😅 a vaucer je bio od 1000$ > > > whiterabbit014: > > > Koliko je potrebno bilo za taj vaučer vremena i u kojoj je vrednosti vaučer? > > > Ja imam onaj AdBalu, tu može da se zaradi, sitno, ali nije loše jer malo vremena oduzima. Ko želi da instalira, moj nick je - whiterabbit. > Pa koliko dugo skupljaš kad si došla do 10.000? 😮😮😮
2020 12 31
> kristinad1993: > Par meseci koristim adbalu i proverila sam sa prvom uplatom od 500 i legla mi je pa sad skupljam za 10000 med a imam i neke novcice od kvizova ali i to jos nisam menjala za novac skupljam pa cu videti kako mi se najvise isplati ili kad mi zatrebaju pare😂> whiterabbit014: > > > kristinad1993: > > > I ja imam adbalu, blizu sam da zamenim vaucer za 10.000😀 a ovo hodanje, treba mnogo vremena ali imaju kao neki busteri i dodatna pomoc koju platis mesecno u tim njihovim novcicima i onda se brze skuplja, ali naravno sve zavisi od tebe jer treba dosta da se seta😅 a vaucer je bio od 1000$ > > > > whiterabbit014: > > > > Koliko je potrebno bilo za taj vaučer vremena i u kojoj je vrednosti vaučer? > > > > Ja imam onaj AdBalu, tu može da se zaradi, sitno, ali nije loše jer malo vremena oduzima. Ko želi da instalira, moj nick je - whiterabbit. > > Pa koliko dugo skupljaš kad si došla do 10.000? 😮😮😮 Da, i ja sam proverila prvo sa 1000, a sad isto hoću da skupljam za više. Isto imam od kviza nešto. 😁
2020 12 31
Pa vise se isplati tako, a i lepse je na gomili kad legne 10.000 nego po 500 1000😆
2021 01 01
> kristinad1993: > Pa vise se isplati tako, a i lepse je na gomili kad legne 10.000 nego po 500 1000😆 Realno! 😁
2021 01 01
> kristinad1993: > I ja imam adbalu, blizu sam da zamenim vaucer za 10.000😀 a ovo hodanje, treba mnogo vremena ali imaju kao neki busteri i dodatna pomoc koju platis mesecno u tim njihovim novcicima i onda se brze skuplja, ali naravno sve zavisi od tebe jer treba dosta da se seta😅 a vaucer je bio od 1000$ > > whiterabbit014: > > Koliko je potrebno bilo za taj vaučer vremena i u kojoj je vrednosti vaučer? > > Ja imam onaj AdBalu, tu može da se zaradi, sitno, ali nije loše jer malo vremena oduzima. Ko želi da instalira, moj nick je - whiterabbit. A gde su ti busteri?? :) Ne mogu da ih nađem
2021 01 04
I ja u pocetku nisam mogla da se snadjem... > DunjaBuda: > > kristinad1993: > > I ja imam adbalu, blizu sam da zamenim vaucer za 10.000😀 a ovo hodanje, treba mnogo vremena ali imaju kao neki busteri i dodatna pomoc koju platis mesecno u tim njihovim novcicima i onda se brze skuplja, ali naravno sve zavisi od tebe jer treba dosta da se seta😅 a vaucer je bio od 1000$ > > > whiterabbit014: > > > Koliko je potrebno bilo za taj vaučer vremena i u kojoj je vrednosti vaučer? > > > Ja imam onaj AdBalu, tu može da se zaradi, sitno, ali nije loše jer malo vremena oduzima. Ko želi da instalira, moj nick je - whiterabbit. > A gde su ti busteri?? :) Ne mogu da ih nađem ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c1e8ea8813bfff243c028c774f1239bd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/13e58c07b5bbfbad04515808312f4fc1.jpg)
2021 01 04
Na sredini dole imas 20min booster...to ti duplira korake u tih 20min kad ga upalis, to palis ako planiras da trcis ili neka setnja...ispod imas daily bonus...a imas i ovo sto ti dozvoljava da dnevno skupis vise novcica...ali ja to jos nisam koristila jer sad imam malu bebu kuci i ovo ruzno vreme pa ne setam toliko... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4d86cfa3134264ed72c17d32e5b94d13.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c10b7db85b1a0989111d3dc9843cf3ae.jpg)
2021 01 04