Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za parfem?

Jel neko bio kod onog naseg poslednjeg parfemdzije u kralja petra? Cula sam za neki njegov parfem Beogradska noc, da je odlican, ali i da pravi unikatne parfeme, potpuno po zemlji kupca, pritom da su prejeftini. Svejedno da li je edt, edp ili cist parfem, uopste nije skupo. Msm da je radnja u Kralja Petra, mada mozda i gresim
2021 01 03
> boutique212: > Kad smo već kod parfema, da li je neko probao ovaj? Moram priznati privukla me je bočica, ali videla sam i note. Glavna nota mu je šljiva i ima odlične kritike. Jedino što izgleda da ga nemaju ni u Jasminu ni u Liliju, pa ne mogu da probam tester 😔 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f0269e7a3c8305d587eb2868405dd351.jpg) O tom sam pisala, povlače ga iz prodaje, meni je sladak, ali dugotrajan i jako popularan
2021 01 03
> Debela_devojka: > Jel neko bio kod onog naseg poslednjeg parfemdzije u kralja petra? Cula sam za neki njegov parfem Beogradska noc, da je odlican, ali i da pravi unikatne parfeme, potpuno po zemlji kupca, pritom da su prejeftini. Svejedno da li je edt, edp ili cist parfem, uopste nije skupo. Msm da je radnja u Kralja Petra, mada mozda i gresim Ja sam bila, Sava se zove radnja. Mala je, interesantna. Kupila sam par komada po 10ml, i muskih i zenskih, kazete sta volite otprilike pa on da nekoliko da se proba. Ne mogu da se setim koliko sam platila, ali otprl. 600 din 10ml plus bocica 50 din tako nesto. Ima i bas parfema ali su oni skuplji.
2021 01 03
> Debela_devojka: > Shiseido zen I meni je jako lep, zamalo da ga kupim na akciji 4500 u dm 30ml, ali kao sto rece clanica, nije mi nesto postojan, bukvalno mi je skroz izlapeo sa ruke za dva sata, a replay npr koji sam bezveze naprskala se jos osecao.
2021 01 04
Parfeme ne moze niko da Vam preporuci.Vasa koza ce prepoznati onaj pravi miris.Isti parfem ne mirise isto na dve osobe..
2021 01 04
Ja koristim Miss Dior i nema muske osobe koja nije prisla da me pita koji parfem koristim, kao omadjijani :) S tim sto se na mojoj kozi parfem oseca duplo jace nego obicno, tako da - kao sto @Ninuskica rece - ne moze niko da Vam preporuci parfem, morate par njih isprobati dok ne nadjete neki pogodan za vasu kozu
2021 01 04
> jovanica990: > Koji je to parfem za koji ,kada nosite,ljudi pitaju?Ja znam da je odlican onaj Moschino (pakovanje u obliku prskalice )ali je preskup.Pa ako znate za neki da je cena do 8-9000.hvala😊 Za taj novac ima toliko raznih parfema da se kupi. Zavisi kakve parfeme volis: sveze, slatke, vocne, ostrije... pa onda sveze-slatke, sveze - neslatke, sveze-vocne, slatko-vocne, neslatko-vocne... sa mosusom, bez mosusa, sa ruzom, bez ruze... i tako dalje... Moja preporuka je da obavezno probas parfem u parfimeriji i to vise puta, u vise dana, da vidis kako se ponasa na tebi, da li ti prija ili ti nesto smeta... A mozes na ovom sajtu da nadjes veliki broj oglasa gde ljudi nude dekante (odvoje iz svoje originalne flasice u manju flasicu od 5, 10, 20 ml sa prskalicom), pa mozes na miru temeljno da utvrdis koji parfemi su za tvoj ukus, a koji nisu. Ukucas u polje "Trazi" rec "dekant" i krenes da listas oglase. Ljudi koji dekantuju uglavnom navode i mirisne note parfema, a i ukoliko ne navode, informacije o mirisnim notama i utiscima u vezi sa parfemima mozes da nadjes na netu. Osim prodavnica tipa Jasmin, Lili i sl. u kojima mozes da kupis parfem i direktno u prodavnici, a i online, imas i prodavnice koje imaju samo online prodaju (kao sto postoje samo online prodavnice npr. sportske opreme), pa pogledaj malo, uporedi cene... naravno, ako ne zuris sa kupovinom parfema.
2021 01 04
Zaboravih i ovo: Najcesce pitam nekoga za parfem ukoliko mi se dopada to sto moj nos oseca. Ali, to sto ljudi pitaju koji parfem nosis ne mora nuzno da znaci da im se parfem dopada. Npr, mene interesuju parfemi, volim da ih istrazujem, isprobavam, poredim itd... i ponekad se desi da pitam nekoga koji parfem nosi ne zato sto mi se parfem dopada, vec zbog sasvim suprotnog razloga: uopste mi se ne dopada (najblaze receno). Naravno, to nikad ne kazem onome koga sam pitala za parfem. A desavalo se da na poslu pitam neku od koleginica, koja je 10 m udaljena od mene, koji parfem nosi (iako sam ponekad znala koji je parfem u pitanju) kako bih joj stavila do znanja da ne treba da se poliva parfemom, vec da ga umereno nanosi. Mislim, mozda se njoj zaista svidja taj parfem, ali moze valjda da pretpostavi da ne mora svima da se svidi, a nekima moze cak i da smeta. Zapravo, najveci problem sa parfemima je neumereno nanosenje. Ako se umereno nanosi, on je lepsi... ili, u svakom slucaju, ne izaziva gadjenje kod drugih.
2021 01 04
Najviše komplimenata sam dobijala za ekonomik parfeme od 500 din. koje sam ili dobila ili kupila tek da imam nešto za svaki dan, jer mi bilo žao sa se prskam ovim skupim toliko. E sad, to su bili dopadljivi kao na primer, Carolina Herera, Gucci Guilty... Ti mi nisu mirisali jeftino, kao neki. Inače sad mi se više ne sviđaju isti kao pre, ne znam zašto, tako da se i nos menja, zavisi i od godišnjeg doba. Preporuka za Jasmin parfimerije i njihova sniženja. Kod Nere na sajtu imate manje mililitraže nekih aktuelnih parfema, pa možete isprobati za svaki slučaj, dok ne kupite veću bočicu. Trenutno koristim Gaultier Scandal by Night, ali to je baš karakterističan i jak parfem, nije za svakoga, al meni je legao. Leti Gucci Guilty radi posao. U potrazi sam za nekim puderastim Chloe, kojeg sam jednom isprobala i posle zaboravila koji je tačno jer su im bočice sve iste. Zara parfemi su isto jako lepi, samo ne znam koliko traju. Drugarica ima par i svaki put se oduševim.
2021 01 04
> boutique212: > Kad smo već kod parfema, da li je neko probao ovaj? Moram priznati privukla me je bočica, ali videla sam i note. Glavna nota mu je šljiva i ima odlične kritike. Jedino što izgleda da ga nemaju ni u Jasminu ni u Liliju, pa ne mogu da probam tester 😔 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f0269e7a3c8305d587eb2868405dd351.jpg) Prelep parfem,neces se pokajati ako ga uzimas!Pravi damski parfem :)
2021 01 04
> Ninuskica: > Parfeme ne moze niko da Vam preporuci.Vasa koza ce prepoznati onaj pravi miris.Isti parfem ne mirise isto na dve osobe.. Po mom misljenju ovo je kljucni komentar na ovoj temi. Debela_devojka, i meni je Zen Shiseido divan <3
2021 01 04
Sto rece Doli, Ekonomik. Konkretno ja ih ne koristim, momak ima Ultraviolet Ekonomik, mirise savrseno, poredila sam sa originalom EdP koji takodje ima, lepsi mi je Ekonomik na njemu. Postojana oba.
2021 01 04
Evo na ove sam mislila... na fejsu su pienparfemiNs Iskreno se ježim od kopija i jeftinih parfema, al ovi su uboli neke baš baš. Neki su dovoljno postojani, neki manje, ali zavisi od kože svakako.
2021 01 04
Moschino toy 2 se npr.svidja i meni i onima koji preferiraju drugačije parfeme. Miriše na čisto, sveže i na bebe. Na koži se svima lepo razvije. Ima tih nekih univerzalno lepih, ali meni većina ispari brzinom svetlosti. Miss Dior mi traje i drugima se sviđa kako miriše na meni, ali taj pačuli u njemu nije baš po mom ukusu. Ima neka Escada i Desigual po super ceni, sad videh u Liliju. Isprskaj po 4 parfema na nadlaktice i iznad dlana, pa vidi sta ti se sviđa posle sat vremena kad se razviju. To je moj savet.
2021 01 04
> SvetlanaRadic: > Ja koristim Miss Dior i nema muske osobe koja nije prisla da me pita koji parfem koristim, kao omadjijani :) > S tim sto se na mojoj kozi parfem oseca duplo jace nego obicno, tako da - kao sto @Ninuskica rece - ne moze niko da Vam preporuci parfem, morate par njih isprobati dok ne nadjete neki pogodan za vasu kozu Miss Dior je stvarno super, meni je sestra kupila u Nici prosle godine sam ga koristila
2021 01 04