Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je Vama ovo OK?

Da li su Vama ovakvi uobraženi i nadobudni članovi na sajtu OK? Pitala sam za malu korekciju cene i dobila ovakav moram reći prost i nedoličan odogovor. Ovakvi ljudi mi izazivaju bes i želela sam da podelim da bi i druge članice znale koje su zainteresove za saradnju šta mogu da očekuju od ove članice na obično pitanje o korekciji cene prilikom zainteresovanosti za kupovinu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab45c4c8c1a848bcee6a39d0e3638f6d.jpg)
pre 20 dana, 17:29
> kileee: > Da li su Vama ovakvi uobraženi i nadobudni članovi na sajtu OK? > Pitala sam za malu korekciju cene i dobila ovakav moram reći prost i nedoličan odogovor. > Ovakvi ljudi mi izazivaju bes i želela sam da podelim da bi i druge članice znale koje su zainteresove za saradnju šta mogu da očekuju od ove članice na obično pitanje o korekciji cene prilikom zainteresovanosti za kupovinu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab45c4c8c1a848bcee6a39d0e3638f6d.jpg) Svaka vam cast.👍
pre 20 dana, 18:04
Ja uvek spustim cenu, BAŠ UVEK, i kad me kupac ne pita, i uvek volim da pitam za korekciju, to mi je baš slatko... ova članica verovatno nije putovala dalje od pijace, jer u celom svetu je cenkanje obavezno! U Tunisu, ako se ne cenkaš, uvredio si prodavca, Turska, Egipat, Singapur,Maroko, čak i Italija i Holandija u privatnim radnjama .. kao što smo mi na krpicama 8-)
pre 20 dana, 18:13
Ahahahahah da nije na pijaci.Zavrsila je Sorbonu i upravo sedi na Fesn viku u Njujorku i naravno ne moze da se srozava necim kao sto je pijaca i cenkanje :') :') Ipak je ovo elitni Sh sajt ,:) Stvarno Kilee,bas ste nepristojni ,obratite paznju na ponasanje :')
pre 20 dana, 18:28
> kileee: > Da li su Vama ovakvi uobraženi i nadobudni članovi na sajtu OK? > Pitala sam za malu korekciju cene i dobila ovakav moram reći prost i nedoličan odogovor. > Ovakvi ljudi mi izazivaju bes i želela sam da podelim da bi i druge članice znale koje su zainteresove za saradnju šta mogu da očekuju od ove članice na obično pitanje o korekciji cene prilikom zainteresovanosti za kupovinu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab45c4c8c1a848bcee6a39d0e3638f6d.jpg) E, na fin nacin ste joj "lupili samar" Bravo
pre 20 dana, 18:30
> jelena2606: > Ahahahahah da nije na pijaci.Zavrsila je Sorbonu i upravo sedi na Fesn viku u Njujorku i naravno ne moze da se srozava necim kao sto je pijaca i cenkanje :') :') Ipak je ovo elitni Sh sajt ,:) Kao da prodaje torbu od 300 dinara a ne 15-20 hiljada vrv... kakvi besni ljudi. Vidim sad da je u opisu profila zamolila kupce da se "ne cenkaju kao na pijaci" :') :') :')
pre 20 dana, 18:43
Sve razumem, al sto konobari ne ostaviti baksis, veruj mi da mi krvavije zaradjujemo svoj leba od tezgarosa 😂 radim na pijaci u centru grada i gledam kako kupuju kupus i luk u Maxiju ujutru za 20 kinti, a kod njih 1kg po 120, 130 din 😂 nisu ni oni kao sto su bii nekad
pre 20 dana, 19:13
> MamaiTata: > > kileee: > > Da li su Vama ovakvi uobraženi i nadobudni članovi na sajtu OK? > > Pitala sam za malu korekciju cene i dobila ovakav moram reći prost i nedoličan odogovor. > > Ovakvi ljudi mi izazivaju bes i želela sam da podelim da bi i druge članice znale koje su zainteresove za saradnju šta mogu da očekuju od ove članice na obično pitanje o korekciji cene prilikom zainteresovanosti za kupovinu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab45c4c8c1a848bcee6a39d0e3638f6d.jpg) > E, na fin nacin ste joj "lupili samar" > Bravo Da, da, slazem se.👍
pre 20 dana, 19:14
> SvetlanaRadic: > > jelena2606: > > Ahahahahah da nije na pijaci.Zavrsila je Sorbonu i upravo sedi na Fesn viku u Njujorku i naravno ne moze da se srozava necim kao sto je pijaca i cenkanje :') :') Ipak je ovo elitni Sh sajt ,:) > Kao da prodaje torbu od 300 dinara a ne 15-20 hiljada vrv... kakvi besni ljudi. > Vidim sad da je u opisu profila zamolila kupce da se "ne cenkaju kao na pijaci" :') :') :') Ma ovo nije usamljen slucaj.Ok mi je da neko stavi fixna cena,ali ta poredjenja,sa pijacom, mi stvarno nisu jasna.Ja ne znam da li su ti ljudi svesni gde se nalaze
pre 20 dana, 19:14
Au, razumela bih da je cena torbe 1200 dinara pa nece da spusti na 1000 jer je maksimalno snizena, ali ovo su ogromne cene za nase uslove, i jos na ovom second hand sajtu.. I pretpostavljam da su to sve njene stvari, nije komercijalna prodaja (zabranjena na sajtu)? 😂
pre 20 dana, 19:24
Moglo je mnogo uljudnije, npr: "Zao mi je, ne mogu da korigujem cenu" ili jednostavno "Svaki predmet na mom profilu ima fiksnu cenu" ili tako nekako. Ne razumem ovakav nacin komunikacije (ne zelim da ga razumem i nadam se da ga nikada necu razumeti): "Nismo na pijaci da se cenkamo! pozdrav". Zvuci tako pokondireno i sa dodatkom praziluka iz onog mesta gde ledja prestaju da nose svoje ime.
pre 20 dana, 20:07
Meni u celoj ovoj prici nije jasno zasto kupujete stvari za koje nemate novca.
pre 20 dana, 20:32
> Baletanka: > Meni u celoj ovoj prici nije jasno zasto kupujete stvari za koje nemate novca. Zasto ne bi pitala za korekciju cene, zar je to postao zlocin na sajtu na kojem je poenta kupiti jeftino nesto
pre 20 dana, 20:49
> Debela_devojka: > > Baletanka: > > Meni u celoj ovoj prici nije jasno zasto kupujete stvari za koje nemate novca. > Zasto ne bi pitala za korekciju cene, zar je to postao zlocin na sajtu na kojem je poenta kupiti jeftino nesto Ja uvek pitam za korekciju cene, meni to nije sramota.😁
pre 20 dana, 20:56
I ja pitam kad mi se nesto svidja, a nemam za punu cenu, pa sta ima veze, koliko god neki zeleli da budu glamurozni, na pogresnoj su adresi, ovo je buvljak sa virtuelnim tezgama
pre 20 dana, 21:02
1 2 3 4 Sledeći