Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Svaka slicnost sa Vama je namerna

Mene te stvari izludjuju,od slanja 500 slika i video snimaka,dodatnih mera,da na kraju samo nestanu. Ni ne odgovara mi,odgovara,razmislicu,bilo sta.Cak ni ono najosnovnije,hvala. Kliktanje na zelim,bez da se posle jave,trazenje racuna za uplatu,pa se izgube,sve u svemu ovde ima takvih pacijenata kojima je u zivotu jako dosadno. Pocela sam da pamtim nikove i bukvalno takvima vise ne odgovaram na poruke.Onda one salju 17 poruka uzastopno a ja kuliram. Jedna me clanica mlatila 20 dana,pita za jedan predmet,posaljem sve,trazi racun,nema uplate,ne javlja se,pa posle tri dana pita za drugi predmet,pa sve jovo nanovo,pa za treci...Kad je pitala za cetvrti nisam odgovorila,poslala mi je 9 poruka za tri i po sata. Napisah joj da mi ne salje poruke vise,jer njoj nista ne zelim da prodam,Zena tu dobi nervni slom,nacrni me najstrasnije uz komentar da ce se zaliti na mene. Reko,slobodno mozete da se zalite, ali upravi vodovoda.
2021 01 09
> REASHOP: > Ovo pitanje za dostupnost je ponekad na mestu. 😉 Prošla sam već tako da pošaljem 'želim' i ostavim podatke i dobijem odgovor 'izvini prodato'. Još interesantnije je bilo za oglas star dve nedelje, a odgovor 'davno prodato' i koji je još posle ostao par nedelja na sajtu bez da je označen sa 'rezz' ili 'prodato'. To se podrazumeva ako kupuješ, a ne da postavljas svaki čas pitanja za dostupnost, samo da bi pitao. Šta te briga da li je dostupno, ako nećeš da kupiš
2021 01 09
> Nensina: > Reko,slobodno mozete da se zalite, ali upravi vodovoda. hahahaha ako si... patoloski slucajevi
2021 01 09
Da,neki su bas patologija. Stvarno sam toletantna osoba,ali neki ljudi mi nikad nece biti jasni. Lece se ovde,uzivaju u tome da oduzimaju drugima vreme,stvarrno ne kontam
2021 01 09
Stvarno.. Ja sam relativno nova, za dosta stvari koje prodajem dobijem u inbox od članica da ga žele.. I na moj odgovor kako žele da pošaljem i ostalo ne odgovaraju više... Da ne pričam o onim što traže sve moguće i nemoguće mere..
2021 01 18
1 2 3