Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta je komercijalna prodaja?

Po adminu komercijalna prodaja koliko sam primetila jeste recimo obuca slike sa neta i u svim brojevima od 36-40 narucila sam sa jednog takvog profila i bio je obrisan devojka je par puta otvarala profil ponovo i uvek bi bio obrisan znaci imala je odecu novu slike sa neta i svi brojevi i velicine, takodje i gumice sto kaze clanica za gumice ako imas vise komada novih gumica hand made to se smatra biznisom i zato se brise, a ako prodajes po jednu polovnu stvar pa makar imao i 10000000 strana to se ne smatra komercijalnom prodajom, to sam ja zakljucila za sve ove godine koliko sam ovde, to ti je isto kako carinici gledaju narucim jedan komad necega sve ok narucim 2-3 komada iste stvari platim carinu jer oni to gledaju kao kupovinu za preprodaju, tako sam uzela novcanik ali bilo je samo da se kupi paket od 5 komada platila 4 dolara medjutim posto je bilo 5 komada platila sam carinu 1000+ dinara
2021 01 10
Slike sa neta su posebna kategorija u pravilima i nisu dozvoljene, takvi profili se prvi obrišu. Sve što je za preprodaju bilo novo ili staro je komercijalna prodaja... Velika količina je komercijalna prodaja. Handmade se podržavao na sajtu oduvek, nikada nisu brisali kada neko nešto lepo zna da napravi a da je nakit ili garderoba.
2021 01 10
Pa definitivno nisu sve 'moje krpice'. 😉😉😉
2021 01 10
Komercijalna prodaja je prodaja iste odeće u različitim veličinama i bojama, ali i preporodaja sa Zarinog sajta, kupiš za 1000, prodaješ za 3000
2021 01 10
> bloodytears: > Po adminu komercijalna prodaja koliko sam primetila jeste recimo obuca slike sa neta i u svim brojevima od 36-40 narucila sam sa jednog takvog profila i bio je obrisan devojka je par puta otvarala profil ponovo i uvek bi bio obrisan znaci imala je odecu novu slike sa neta i svi brojevi i velicine, takodje i gumice sto kaze clanica za gumice ako imas vise komada novih gumica hand made to se smatra biznisom i zato se brise, a ako prodajes po jednu polovnu stvar pa makar imao i 10000000 strana to se ne smatra komercijalnom prodajom, to sam ja zakljucila za sve ove godine koliko sam ovde, to ti je isto kako carinici gledaju narucim jedan komad necega sve ok narucim 2-3 komada iste stvari platim carinu jer oni to gledaju kao kupovinu za preprodaju, tako sam uzela novcanik ali bilo je samo da se kupi paket od 5 komada platila 4 dolara medjutim posto je bilo 5 komada platila sam carinu 1000+ dinara Vi to govorite zato što se bavite komercijalnom prodajom... Mislim dajte imate skoro 500 artikala i 20 strana odakle? Vi nosili? Teško... Znamo svi i ok je... samo nemojmo se ubeđivati da se to tiče novih stvari i slika sa neta... Sve za šta je potreban magacin a ne ormar je komercijalne prirode... A o prodaji u raznim veličinama, bojama, količinama da ne govorim...
2021 01 10
> REASHOP: > > Jovana1014: > > Upravo sam krenula da po forumu trazim temu u vezi nedozvoljenih predmeta jer su mi neki oglasi obrisani. > > I sad da pitam da li se i moji oglasi za scrunchies i trake za kosu koje sama pravim podrazumevaju pod komercijalnom prodajom? I ako se podrazumevaju zasto mi onda nisu obrisani svi oglasi, a ne samo oni gde ih ima vise na slici (cela kolekcija)? > > Evo primera oglasa: https://mojekrpice.rs/items/aksesoari/6962492/zimska-kolekcija-traka-za-kosu-i-scrunchies > > Ovakav mi je obrisan dok ovakav nije: > > https://mojekrpice.rs/items/aksesoari/6415209/zuta-karirana > > I ako se ovo podrazumeva komercijalnom prodajom zasto nisam obavestena? Nije mi bas najjasnije iskreno 😐 > Ili ih postavite pojedinačno ili, ako postavite više komada u oglas, onda prikazana cena ne sme da bude po komadu (obmana), nego ukupna cena za sve prikazano. > ( I drugi oglas je trebalo da bude obrisan, samo se provukao zbog nekonkretnog naslova. 😁) Razumem u potpunosti sta zelite da mi kazete, ali je nelogicno da postavim preko 100 oglasa sa pojedinacnom trakom i scrunchie jer toliko imam dezena i modela. Doslo bi do zatpavanja samo zbog mene a uz to ne bi bilo pregledno. A da stavim cenu za 15 gumica koje su na slici u razlicitim dezenima to je 2250 i nikoga nece zanimati tako cena vec komada. Previse su usko odredjena pravila za moj pojam, ali dobro svakako sve gubi smisao tako i ovaj sajt.
2021 01 10
Jovana1014 Nađite neko kompromisno rešenje. Npr. jedna traka na fotografiji, a u oglasu da ih izrađujete u različitim bojama i dezenima. Kod drugog primera prikazana cena bi trebalo da bude 450 RSD, a u oglasu naznaka da može da se kupi zasebno, kako je i napisano u tekstu. 🍀 (Možda bi za rukotvorine preglednija bila prodaja na instagramu preko svog profila specijalno profilisanog samo za to.)
2021 01 10
Možete uslikati model, a onda posebno uslikati materijle i napraviti kolaž od materijala, tako da se može birati dezen i boja.
2021 01 10
Imam i na instagramu stranicu koja je u opisu profila ali prodaja mi je skoro jednaka ovde i na instagramu jer ovde kupci imaju vise poverenja... Smislicu vec nesto, svidja mi se ova ideja sa kolazom. Hvala na pomoci obema 🤗❤
2021 01 10
Ja npr volim kupovinu i mogu da kazem da inpulsivno kupujem. Na profilu sam imala 20 farmerica-pantalona i admin mi je kada sam juce dodala jos 4 obrisala sve do jedne. Pre toga su mi obrisani sortsevi bilo ih je 10ak. Inace nema ni K od Komercijalne prodaje. Neke od njih su imale etikete neke nisu. Velicine su varirale od s do xl ali to je vise do elastina u farmerkama i od variranja moje kilaze. Cesto se desavalo da narucim sa instagrama, ne svidja mi se kako mi stoje i zadrzim ih u nadi da cu ih prodati da ne bih placala opet postarinu za zamenu. I da naglasim pantaline koje su placane po 1800din prodavala sam za maksimalno 1000dinara, tako da nisam zaradjivala. To je bezveze ako se racuna samo onoliko koliko moze stati u prosecan ormar(koliki je zapravo prosefan ormar?!) nove stvari i one koje nosim trenutni mi stoje u ormanu, ove za prodaju su spakovane u vakum vrecama.
2021 01 13
1 2