Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Air Serbia Russia-Serbia pomoccc???

Da li neko zna da li se radi PCR test po povratku u Srbiji, moja mama se vraca sada u ponedeljak avionom iz Rusije za Srbiju Da li moze bez PCR testa da se vrati kuci i da pristane na kucnu izolaciju??? Plasim se da nece da je puste u avion ako nema taj test ako moze neko ako zna neke informacije da mi napise bila bih puno zahvalnaa
pre 18 dana, 20:57
Opušeno, to nas lože preko TVa da oni kao rade nešto... na pasoškoj kontroli Vam daju papir da se eto kao javite negde, niko to ni ne prati niti se bavi time... nekad obaveste, daju papir nekad ništa a uglavnom ništa. Neka se javi ambasadi, sačeka email ili policiji pusti email šta da uradi, samo da ima pismeni dokaz da su noj rekli da nešto uradi i da je to uradila ne brigajte... Mene je avio kompanija obavestila (iako nisu dužni) da ne mogu da se vratim (ne živim u Srbiji više) jer iz Srbije se teško putuje bilo gde dok u Srbiju ako ima letova iz neke zemlje, vraćate se bez problema. Ja sam ostala na par meseci ovde i to je to. Očekujem da će biti usmeno ili pismeno obaveštena na pasoškoj kontroli da uradi test u kovid ambulanti u narednih par dana ili da ostane kod kuće. Niko to ne proverava da li je uradila ili ne. I tako to funkcioniše već mesecima. Ja nisam morala ništa npr. došla sam iz daleko sigurnije yemlje ali sam ostala kod kuže dve nedelje i vodila računa zbog drugih.
pre 16 dana, 14:35
Hvala vam punooo na odgovoru :*
pre 15 dana, 18:54