Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Obnavljanje oglasa, iskustva?

> Nensina: > Sto se tice lajkova to jest stvari koje je nekoliko njih stavilo u omiljene,ne zali za tim.Iskreno,takve stvari su mi se vukle mesecima i nisu se prodale.Ako je neko bas zainteresovan nacice tu stvar i kad obnovis oglas. To mi je uvek bila dilema sta sa njima da radim. 😊
2021 01 12
Retko obnavljam oglase posto me mrzi da kacim.Medjutim,ako nesto stoji mesecima i vise,i ako ima lajkove, brisem i postavljam opet.Posebno predmete za koje smatram da su jeftini.Jer da je neko kupac kapiram da mu je dovoljno godinu dana da prikupi 300 ili 500 din ,:) ..I mnogo brze sam prodavala predmete sa nula ili malo lajkova nego ove sa po trideset,oni umeju da se vuku i niko ne kupuje.
2021 01 12
Ja brisem,ako obnovim
2021 01 12
Upravo sam obnovila oko 20 predmeta i snizila cene na max. Iskreno, ne znam kako sam imala toliko zivaca za to ,:) haha nadam se da cu prodati nesto
2021 01 12
Ja sam za obnavljanje oglasa, ali ne znam da li sam za snizavanje cene. Skoro sam snizila jedan novcanik za 1000 din zbog novogodisnjih praznika i jos uvek se nije prodao. Videcemo da li ce se prodati kad vratim staru cenu 😂
2021 01 14
Odavno ovde nisam prodala ništa. Iste stvari sam objavila na jednom od oglasa, ne znam da li smem da napišem gde, pa zato ne pišem koji je internet oglasnik u pitanju - i sve što sam prodala i onda ovde brišem, tamo sam prodala. Izgleda da oni kojima odgovaraju stvari koje prodajem, ili mene ovde ne vide ili nisu ovde. A do prošle godine prodavala sam i ovde, u jednom periodu imala sam skoro 150 predmeta. Više i ne postavljam ovde ništa. :( Možda da pokušam sa obnavljanjem...
2021 01 18
Meni prodaja onako ide, ali ne ovde. Obnovila sam oglase pa cemo videti da li pomaže 😊
2021 01 18
1 2