Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Uslužna prodaja

Da li znate neku stranicu koja prodaje tuđe stvari? 😇
pre 14 dana, 18:29
Mislim da je to Ofinger na Instagramu, nzm dal ovde imaju nalog.
pre 14 dana, 18:35
Mislim da je to Ofinger na Instagramu, nzm dal ovde imaju nalog.
pre 14 dana, 18:35
Tnx. Ako neko zna još nekoga, neka piše. Verujem da će mi brze prodati. 😂
pre 14 dana, 19:20
Ofinger je sr***... ladno uzimaju 500, ali Ajde što uzimaju pre, nego sto treba unapred da platiš da stave nešto... koji debili, majko sveta
pre 14 dana, 20:08
> Odrica: > Ofinger je sr***... ladno uzimaju 500, ali Ajde što uzimaju pre, nego sto treba unapred da platiš da stave nešto... koji debili, majko sveta Pazi ti to! 😯😯😯
pre 14 dana, 20:22
Pa sta? Sta ste ocekivale? Imaju oko 12k pratilaca, toliko kosta oglasavanje na njihovom profilu i to su njihovi uslovi.. Ja sam saradjivala sa njima, sto prodala sto kupila.. Sve okej.. Samo me iznerviralo to sto za ponovno oglasavanje istog predmeta ponovo moras da uplatis 500din
pre 14 dana, 20:48
Pa dobro, to je sasvim ok iznos. Ne podržavam takvu vrstu prodaje, više volim da lično prodam ali smatram da je to ok, pogotovo ako prodajete nešto skuplje...
pre 14 dana, 21:15
> svejezauzeto3: > Pa sta? Sta ste ocekivale? Imaju oko 12k pratilaca, toliko kosta oglasavanje na njihovom profilu i to su njihovi uslovi.. Ja sam saradjivala sa njima, sto prodala sto kupila.. Sve okej.. Samo me iznerviralo to sto za ponovno oglasavanje istog predmeta ponovo moras da uplatis 500din Pa šta ako imaju 12k... nemaju 100k. Da ne pričam da su pratioci pola kupljeni. Tako da, saberite se. Naplate za nešto 500RSD, a to u startu ne znači da ćeš prodati. Naplati mi 500 kada prodaš, ovako pojeo vuk magare.
pre 14 dana, 21:28
> MissDiva: > Pa dobro, to je sasvim ok iznos. Ne podržavam takvu vrstu prodaje, više volim da lično prodam ali smatram da je to ok, pogotovo ako prodajete nešto skuplje... Da, bas to.. Ako prodajes skuplju stvar, to je pravo mesto
pre 14 dana, 22:02
> Odrica: > Da li znate neku stranicu koja prodaje tuđe stvari? 😇 ela_zara_odeca prodaje zarine, strasivarius, bershku, reserved..
pre 14 dana, 22:27
Cao, ja imam profil na instagramu: __Leonika__ Prodajem moje stvari, i od drugarica. Ono sto je meni vazno je da slika bude lepo uslikana, da ne odudara pozadina previse od mog profila, iliti feed-a, koliko to moze, kao i da stvari budu 10/10. 🙂 Ukoliko ste zaintresovane pisite slobodno ❤
pre 13 dana, 20:32
Ja sam radila usluzno tipa cura kaze svoju cenu ja se ogradim kokiko meni odgovara i to je to dobro meni dobro svima🥰
pre 9 dana, 22:48
> JovanovićG.: > Ja sam radila usluzno tipa cura kaze svoju cenu ja se ogradim kokiko meni odgovara i to je to dobro meni dobro svima🥰 Tako i ja radim na mom profilu, naplatim uslugu, stavim slike, kad se neko javi prosledim kontakt i to je to. Lepo kazes, svima lepo 😊🤗
pre 9 dana, 01:14