Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Uslužna prodaja

Da li znate neku stranicu koja prodaje tuđe stvari? 😇
2021 01 10
Mislim da je to Ofinger na Instagramu, nzm dal ovde imaju nalog.
2021 01 10
Mislim da je to Ofinger na Instagramu, nzm dal ovde imaju nalog.
2021 01 10
Tnx. Ako neko zna još nekoga, neka piše. Verujem da će mi brze prodati. 😂
2021 01 10
Ofinger je sr***... ladno uzimaju 500, ali Ajde što uzimaju pre, nego sto treba unapred da platiš da stave nešto... koji debili, majko sveta
2021 01 10
> Odrica: > Ofinger je sr***... ladno uzimaju 500, ali Ajde što uzimaju pre, nego sto treba unapred da platiš da stave nešto... koji debili, majko sveta Pazi ti to! 😯😯😯
2021 01 10
Pa dobro, to je sasvim ok iznos. Ne podržavam takvu vrstu prodaje, više volim da lično prodam ali smatram da je to ok, pogotovo ako prodajete nešto skuplje...
2021 01 10
> svejezauzeto3: > Pa sta? Sta ste ocekivale? Imaju oko 12k pratilaca, toliko kosta oglasavanje na njihovom profilu i to su njihovi uslovi.. Ja sam saradjivala sa njima, sto prodala sto kupila.. Sve okej.. Samo me iznerviralo to sto za ponovno oglasavanje istog predmeta ponovo moras da uplatis 500din Pa šta ako imaju 12k... nemaju 100k. Da ne pričam da su pratioci pola kupljeni. Tako da, saberite se. Naplate za nešto 500RSD, a to u startu ne znači da ćeš prodati. Naplati mi 500 kada prodaš, ovako pojeo vuk magare.
2021 01 10
> MissDiva: > Pa dobro, to je sasvim ok iznos. Ne podržavam takvu vrstu prodaje, više volim da lično prodam ali smatram da je to ok, pogotovo ako prodajete nešto skuplje... Da, bas to.. Ako prodajes skuplju stvar, to je pravo mesto
2021 01 10
> Odrica: > Da li znate neku stranicu koja prodaje tuđe stvari? 😇 ela_zara_odeca prodaje zarine, strasivarius, bershku, reserved..
2021 01 10
Cao, ja imam profil na instagramu: __Leonika__ Prodajem moje stvari, i od drugarica. Ono sto je meni vazno je da slika bude lepo uslikana, da ne odudara pozadina previse od mog profila, iliti feed-a, koliko to moze, kao i da stvari budu 10/10. 🙂 Ukoliko ste zaintresovane pisite slobodno ❤
2021 01 11
Ja sam radila usluzno tipa cura kaze svoju cenu ja se ogradim kokiko meni odgovara i to je to dobro meni dobro svima🥰
2021 01 15
> JovanovićG.: > Ja sam radila usluzno tipa cura kaze svoju cenu ja se ogradim kokiko meni odgovara i to je to dobro meni dobro svima🥰 Tako i ja radim na mom profilu, naplatim uslugu, stavim slike, kad se neko javi prosledim kontakt i to je to. Lepo kazes, svima lepo 😊🤗
2021 01 16
Hej, ja prodajem usluzno na instagramu profil ima 6950 pratioca. Princip je da na vasu cenu dodajem 300 din i nakon sto prodam istu Vi meni uplacujete tih 300 din. Uslov je da stvari budu lepo uslikane na svetloj jednobojnoj pozadini.
2021 02 04
Zdravo, zelim da prodam jednu haljinu pa me zanima kome mogu da se obratim za usluznu prodaju?
2022 10 10