Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako vam je pocela godina na Krpicama?

Mrtvo more..iako imam dobru ponudu i super cene(ali to verovatno svako misli za sebe).Kakogod,pripisimo to praznicima,zimi,istrosili smo se...bice bolje.Mozda je i do mene,jer neredovno postavljam stvari,tako da....ne smem mnogo kukati..
2021 01 14
Biće bolje. 💓
2021 01 14
Pred Novu godinu sam imala par prodaja posle duzeg vremena, a sada nista. Vidim da je tako kod vecine clanica. Nadam se da necemo cekati sledeci uspesan period za prodaju do decembra 2021. 😂
2021 01 14
> SvetlanaRadic: mrzi me i da slikam i kacim oglase, Ovako i ja, mrzi me da slikam i postavljam stvari. Dosta stvari sam poklonila van sajta jer me mrzelo da slikam, prebacujem slike, opisujem. Trud je (ovde konkretno) uzaludan jer me uvek pitaju za razmene, tako da ili necu kaciti ili cu kaciti samo onda kad bas nemam sta drugo da radim pa ajde. Jos sad imam novi fon i uz njega nisam dobila usb kabl pa jedini nacin da prebacim je da saljem sebi na email i tako dok ne kupim taj USB dodatak. Bas me cudi da nije doslo uz Samsung, uvek su stavljali...
2021 01 15
Što se kupovine tiče, prelistavam svaki dan prema ključnim rečima šta me zanima, ali svakako je retko to što tražim, tako da od kupovine za sad ništa. Što se prodaje tiče, isto ništa na ovom sajtu. Na drugim je krenulo opet sasvim ok, posle dužeg zatišja zbog praznika.
2021 01 15
Odlicno mi ide... kupovina :D Prodala - 0. Dobila jedan predmet na poklon i poklonila jedan predmet. Mislim da bi bio red da nesto i prodam. :D
2021 01 15
1 2