Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Nastavi pricu-nasa stara igra :)

Dok se pitala šta joj je činiti i kako da udovolji potencijalnom kupcu, jer jaknu odaaavno ne može da obuče, 😰stiže joj još jedan upit na “krpicama”, sa istim zahtevom: da pošalje dodatne fotografije iste one jakne, ali da se ona slika u njoj. Ovoga puta poruka je stigla sa naloga zrmihajlo123. Za oko 👁joj je zapalo ovo “123”......🤔
2021 02 13
I tada je shvatila da je to njen bivsi decko Mihajlo koju je ostavio zbog ozloglasene Lidije koja je na krpicama prodavala nosene gace i seksualna pomagala. - Vise ne zeli slike nosenih gacica, vec nosene jakne?? - pomisli ona nostalgicno
2021 02 13
Uff, šteta, slike u tangama na telefonu ima, al' u jaknama ne bi da se slika.
2021 02 13
Omalela itekako, pa obrni okreni, pozamasni kilogrami su na meni... Ona hoce slike da vidi kako jakna stoji, pomislih u trenu pare ne broji, od kupovine nema nista to ce mi reci i Mihaella123, a i Mara bez obzira na marku zara.. A mozda ima nade za Momcila555 momka mlada i on je tu uskocio iznenada, mozda ce hteti da kupi jaknu kada vidi kako stoji, jer on nece kilograme da mi broji, kupice je svojoj bivšoj jer ionako ima mana malko je i pohabana (mislim na jaknu) 😂😂😂
2021 02 13
Cini mi se da ova prica nema neki logicki sled dogadjaja😂
2021 02 13
Doseti se ona jakna mi mala zamoli dete svoje obuci ovu malu da ja slikam malo pa ce biti slatkiša malo...
2021 02 13
Kilogrami nisu bitni, nije ni dijeta, samo da za vratom visi ZARA etiketa.
2021 02 13
Zara etiketa bese lazna, sto je ove jakne karakteristika vazna.
2021 02 13
:') :') :')
2021 02 14
*Stefan Nemanja ponovo medju Srbljem* Svanulo rano jutro u Beogradu, vazduh uobicajeno zagadjen, a Stefan Nemanja svecano otvoren za gradjanstvo. Probudi se Stefan Nemanja pa pogleda dole....Gospode boze, svih mi Nemanjica, jesam li ja to porastao ili mi se slavni Srbi smanjise? ......
2021 02 14
> Debela_devojka: > Cini mi se da ova prica nema neki logicki sled dogadjaja😂 Ahahaha, slazem se :') Slikala pa nije slikala, mala, nije Zara :') Nista se ne uklapa :)))))
2021 02 14
Ispod njega slikala se mala, cini mu se svakome bi dala :')
2021 02 14
> lokibg: > *Stefan Nemanja ponovo medju Srbljem* > Svanulo rano jutro u Beogradu, vazduh uobicajeno zagadjen, a Stefan Nemanja svecano otvoren za gradjanstvo. Probudi se Stefan Nemanja pa pogleda dole....Gospode boze, svih mi Nemanjica, jesam li ja to porastao ili mi se slavni Srbi smanjise? ...... Kada je pogledao dobro oko sebe, shvatio je da su svi Srbi vaistinu mali, samo je Sinisa Mali bio veliki, jer je stajao na skeli prekoputa i zaljubljenim pogledom posmatrao je Stefija
2021 02 14
> Esperansa: > Ispod njega slikala se mala, cini mu se svakome bi dala :') Hahahahahahaha hit :')
2021 02 14
Gleda ga tako Sinisa Mali pa rece: O veliki Stefane Nemanja, okupila se gomila ljudi oko tebe, valjalo bi da primenis neku meru zastite protiv korone ili primis vakcinu. Ruska ili kineska, molim?
2021 02 14