Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Nastavi pricu-nasa stara igra :)

Zamisli se Stefan. - Jesu Rusi nasa braca, ali virus je kineski. Mozda bi najbolje bilo onu britansku vakcinu da izaberem? Deder, Mali, moze li jedna moderna vakcina ispod ruke za mene, a u novine napisi da sam uzeo sputnjik?
2021 02 14
Mali ga u cudu pogleda, u sebi pomisli "Hajd' ja nisam cvecka, ali zar i cuveni Stefan Nemanja nesto muti, hmmm sta li onda rade ostali ljudi?"
2021 02 14
Dok revoltirano stoji nepomicno na hladnoci i pozira za fotografisanje, kroz glavu mu prolazi misao zasto se Predsednik ne vakcinise i zasto se o tome cuti. Sta se to od naroda taji.
2021 02 14
“ Predsedniče!“ “ Ko to viče?“ " Primio si ili nisi?! (Jer najdraži ti si) Zar Srbijo car da gine? Ne ostaj nam bez vakcine!“
2021 02 14
Za to vreme baba Milankin cip iz sela Prekopcelica kod Lebana unajvece komunicira sa Aninim cipom.
2021 02 15
A, u narodu nastaje nova brzalica- *Očipovaše li se sas čip? Očipovana li si mi dobro?* koja ulazi u lektire kao umotvorina nove generacije💡
2021 02 15
Daj čipu čipu čipu, daj, čipu, čipu, čipu, daj, čipu, čipu, daj! :D :D :D :D :D
2021 02 15
"A u mom separeu samo cipovano drustvo." "Necipovanima strogo zabranjen ulaz" "Ti dete, ko da nisi cipovano!"
2021 02 15
Ništa, odo u wc da izvučem lajnu. Nit sam čipovan, nit mogu u separe.
2021 02 15
PreCednik, imun na virus, znalački, vešto, bez trunke mimike koja odaje samosažaljenje, odgovori svom Malom- "Primio, ne primio, uginuću!"
2021 02 16
Stefan dugo gleda u jednog, pa u drugog, nepomišljajući da su stvari u zemlji zapravo mnogo gore od te male, puke, dileme o vakcini. Britansku će pa šta bude, bude. Njegove usne zadrhtaše, pođe da zausti svoje objašnjenje, ali misli mu prekide kas. Simbol čojstva, snage i vlasti njegove drage zemlje približavao se na roze konju, preko mosta. "Negde tamo od Šimanovaca ide?" , pomisli Stefan. Ko bi to mogao biti?... Šta ću tek sad, sa ovom trojicom da radim?
2021 02 16
A gde je viljuška?
2021 02 16
"Ne samo sa ovom trojicom, nego sa pola srpstva.. Čemu sam se i nadao, kad videh muške u uskim pantalonama, bez dlaka na telu, ofarbane kose, nacrtanih obrva.. Hej Srbijo, medju šljivama! Znam, podstaknuću žene da vladaju! One su sad veći muškarci!“
2021 02 16
Ugledavsi predsednicu Vlade Republike Srbije pomisli" Sta je ovo, ni zene vise nisu zene, sta mi je ciniti?"
2021 02 16
Sa jedne strane Mitrovic na roze konju i na belom, sa druge strane zena sa muskobnjastim glasom i krivim ustima....rasrdi se Stefan Nemanja pa povika sa 25 metara visine: - Ko ste vi sile neciste, da li ja sanjam-nemoguce da sam budan. Sad bih vas sve ovim macem sasekao, no se plasim da ne padnem sa ovog zira i ove suplje ljuske od jajeta! Ima li koga normalnog ovdije?
2021 02 16