Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Savet oko raskida...

Zdravo, ja sam Sandra i imam 18 godina. Pre nekoliko dana sam raskinula sa dečkom koji takođe ima 18 godina. Da se volimo, volimo se, u to sam sigurna. Zajedno smo godinu ipo. Pre toga se trudio oko mene nekih 6-7 meseci. Do pre 2 meseca je bilo sve sjajno, naravno, bilo je malih svađa, nesuglasica, nekad nekih malo većih, ali ništa strašno. Poslednja dva meseca svađe su svakodnevne, nerazumevanje, na neki način nepoštovanje, i prevelika doza ljubomore. Ne kažem da ja nisam ljubomorna, da ne napravim nekad haos, grešku, šta god. Ali sa njegove strane to je prečesto. Nepoverenje bez razloga. Možda deluje bolesno, ali meni je postalo normalno da mu pišem gde sam, kad i sa kim, čak i da slikam. Nisam ga prevarila, za skoro svaki kontakt sa momcima zna, svaku poruku zna, jedino ne pričam neke banalne stvari, u školi kad me neko pita nešto za test ili tako nešto. Ali prosto nema razlog za nepoverenje. Mene to guši, dajem sve od sebe da bi mi verovao, da bi razumeo. A on ni u šta ne veruje, samo traži razlog da napadne, da ljubomoriše. Pored toga što me guši i boli, počinje i da vređa, deluje mi kao nepoštovanje ako misli da jurim nekoga ili da bih bila još sa nekim pored njega... Raskid nam je svež, prošle godine smo imali pauzu od 2 meseca koja je popravila dosta stvari.. U zadnje vreme kad se svađamo često kažemo sa raskidamo, da nećemo da se mirimo i slično...Ne znam šta da radim, treba mi savet...
pre 10 dana, 13:00
Ja sa 30 i on sa 37, ista prica. Onda mu uletim na fb i vidim da je on taj koji se za vreme nase veze video sa bivsom, dopisuje sa udatom zenom i milion drugih lazi koje je izrekao. Ne sastavljam se i dalje, ali cu ti reci isto sto su i meni rekli bliski ljudi: Bog te pogledao, bezi i ne osvrci se.
pre 6 dana, 14:52